Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ADO Den Haag beperkt kaartverkoop na 'zoveelste voorval'

ADO Den Haag beperkt kaartverkoop na 'zoveelste voorval'

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag gaat de kaartverkoop voor wedstrijden beperken als gevolg van aanhoudend wangedrag door de aanhang. Voor de volgende uitwedstrijd, op 12 september tegen Jong FC Utrecht, kunnen alleen seizoenkaarthouders een toegangsbewijs kopen. Bovendien geldt tot aan de winterstop een verplichte buscombi voor alle uitduels van ADO Den Haag, wat betekent dat fans met een kaartje gezamenlijk met een bus moeten reizen en niet op eigen gelegenheid kunnen gaan.

Afgelopen vrijdag ging het weer mis bij een wedstrijd van ADO. Het verloren duel in Tilburg met Willem II (1-0) moest na een half uur tijdelijk worden stilgelegd, omdat in het uitvak vuurwerk werd afgestoken. ADO spreekt van "het zoveelste voorval" en smeekt de fans zich te gedragen, omdat de club anders mogelijk zonder publiek moet gaan voetballen.

"Helaas blijkt het feit dat ADO Den Haag en haar supporters onder een vergrootglas liggen tot een enkeling nog altijd niet door te dringen", aldus de club uit de Keuken Kampioen Divisie, die inmiddels zegt te weten wie de dader is. "De club en de goedwillende supporters worden (wederom) in diskrediet gebracht door dit voorval. Het is gênant en onverteerbaar."

Diskrediet

ADO stelt de dader verantwoordelijk voor de financiële schade. "Om te voorkomen dat de volgende stap - het spelen van wedstrijden zonder supporters - de realiteit wordt, roepen wij iedereen op niet langer te accepteren dat onze club in diskrediet wordt gebracht. Het krediet is verbruikt bij alle betrokken instanties en een volgend voorval zal direct consequenties hebben voor het überhaupt bezoeken van wedstrijden."

Eind vorig jaar ging het helemaal mis na de verloren finale van de play-offs om promotie naar de Eredivisie tegen Excelsior. Toeschouwers betraden het veld in Den Haag en schoten vuurwerk het uitvak in. Buiten het stadion liep het ook uit de hand.

Meer uit Voetbal

FIFA verhoogt premies voor WK-deelnemers na kritiek

VANCOUVER (ANP/RTR/DPA) - Landen krijgen meer geld voor hun deelname aan het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Wereldvoetbalbond FIFA heeft de premies met 15 procent verhoogd. Deelnemende landen, waaronder in ieder geval Duitsland, maakten zich zorgen over de hoge kosten van verblijf in met name de Verenigde Staten.

39 minuten geleden
Fortuna Sittard-verdediger Pinto twee wedstrijden geschorst

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.

1 uur geleden
PSG klopt Bayern München in spectaculaire halve finale met 5-4

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.

11 uur geleden
Timber mist eerste halve finale van Arsenal tegen Atlético

MADRID (ANP) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber kan woensdag nog niet meedoen in de halve finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander is nog niet helemaal hersteld van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep.

13 uur geleden
Paris Saint-Germain start met van blessure herstelde Vitinha

PARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.

14 uur geleden
Brighton & Hove Albion bouwt apart stadion voor vrouwenteam

BRIGHTON (ANP) - Brighton & Hove Albion gaat een apart stadion bouwen voor het vrouwenteam. Dat meldt de Engelse voetbalclub dinsdag op de eigen site. Het stadion moet een minimale capaciteit van 10.000 zitplaatsen krijgen en komt naast het American Express Stadium te staan, dat ruim 31.000 zitplaatsen telt. De club hoopt dat het vrouwenteam, op dit moment zesde in de Women's Super League, uiterlijk in 2030 in het stadion kan spelen.

18 uur geleden
Verdediger Stones vertrekt na tien jaar bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Verdediger John Stones (31) vertrekt na dit seizoen na tien jaar bij Manchester City. Dat maakt de club dinsdag op de eigen website bekend. Stones speelde in tien seizoenen 293 keer voor de club uit Manchester en won er zes keer de Engelse landstitel, een keer de Champions League en zeven titels in de twee Engelse bekertoernooien.

20 uur geleden