Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ADO blijft tegen mat Vitesse steken op gelijkspel

ADO blijft tegen mat Vitesse steken op gelijkspel

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft de 115e verjaardag niet kunnen opsieren met een overwinning. De Hagenaars van coach Alan Pardew bleven thuis tegen Vitesse steken op 0-0. ADO blijft door het punt op de zeventiende plaats in de eredivisie staan. Vitesse blijft zesde.

Vitesse-doelman Remko Pasveer stopte in de tweede helft een strafschop van ADO-aanvaller Tomas Necid en ook diens rebound meteen daarna. Beide ploegen kwamen in de slotfase niet meer tot grote kansen op een doelpunt.

Het geplande vuurwerk wegens de verjaardag van ADO werd wegens harde wind afgelast. De eerste helft van het duel tussen ADO en Vitesse leverde weinig hoogtepunten op. Bryan Linssen zag een subtiel balletje net over het doel verdwijnen. Een hard schot van Riechedly Bazoer belandde op de paal.

ADO werd sterker in de tweede helft. Arbiter Joey Kooij wees na ingrijpen van de VAR naar de stip omdat Danilho Doekhi een overtreding maakte op de inlopende Aaron Meijers. Pasveer stopte de strafschop van Necid met zijn voeten en redde ook de rebound. Even later keerde de doelman een schot van Lex Immers en redde hij opnieuw op de tweede poging van Necid. Een treffer van ADO werd nog afgekeurd wegens buitenspel.

Meer uit Voetbal

Feyenoord begint met Read en Steijn tegen Heerenveen

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read beginnen met Feyenoord aan het uitduel met sc Heerenveen. Beide spelers zijn tijdens de winterstop weer fit geworden.

1 uur geleden
PSV verwacht deze maand duidelijkheid over toekomst trainer Bosz

HILVERSUM (ANP) - PSV verwacht deze maand duidelijkheid over de toekomst van trainer Peter Bosz, wiens contract deze zomer afloopt. Algemeen directeur Marcel Brands heeft de 62-jarige coach afgelopen week "een laatste voorstel" gedaan. "De bal ligt bij Peter en zijn zaakwaarnemer", zei Brands bij ESPN-programma Goedemorgen Eredivisie.

1 uur geleden
PSV overweegt spits aan te trekken na blessure Pepi

HILVERSUM (ANP) - PSV overweegt nadrukkelijk deze winter nog een spits vast te leggen. Ricardo Pepi brak zaterdag in het thuisduel met Excelsior (5-1) een onderarm en is naar verwachting twee maanden uitgeschakeld. Ook de geblesseerde aanvallers Alassane Pléa, Ruben van Bommel en Myron Boadu ontbreken voorlopig nog.

2 uur geleden
FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

14 uur geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

14 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

15 uur geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

15 uur geleden