Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ADO blijft tegen mat Vitesse steken op gelijkspel

ADO blijft tegen mat Vitesse steken op gelijkspel

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft de 115e verjaardag niet kunnen opsieren met een overwinning. De Hagenaars van coach Alan Pardew bleven thuis tegen Vitesse steken op 0-0. ADO blijft door het punt op de zeventiende plaats in de eredivisie staan. Vitesse blijft zesde.

Vitesse-doelman Remko Pasveer stopte in de tweede helft een strafschop van ADO-aanvaller Tomas Necid en ook diens rebound meteen daarna. Beide ploegen kwamen in de slotfase niet meer tot grote kansen op een doelpunt.

Het geplande vuurwerk wegens de verjaardag van ADO werd wegens harde wind afgelast. De eerste helft van het duel tussen ADO en Vitesse leverde weinig hoogtepunten op. Bryan Linssen zag een subtiel balletje net over het doel verdwijnen. Een hard schot van Riechedly Bazoer belandde op de paal.

ADO werd sterker in de tweede helft. Arbiter Joey Kooij wees na ingrijpen van de VAR naar de stip omdat Danilho Doekhi een overtreding maakte op de inlopende Aaron Meijers. Pasveer stopte de strafschop van Necid met zijn voeten en redde ook de rebound. Even later keerde de doelman een schot van Lex Immers en redde hij opnieuw op de tweede poging van Necid. Een treffer van ADO werd nog afgekeurd wegens buitenspel.

Meer uit Voetbal

Arsenal na krappe zege op Burnley dicht bij Engelse titel

LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.

4 uur geleden
Koeman vreest voor WK-deelname verdediger Timber

HILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.

7 uur geleden
Leeds gaat stadionverboden opleggen voor homofobe spreekkoren

LEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.

7 uur geleden
Dastgir (36) nieuwe hoofdcoach Almere City FC

ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.

8 uur geleden
Brugge volgt Correia op als trainer van Telstar

VELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.

8 uur geleden
Onderzoekers zien na kopbal tekenen van hersenschade in het bloed

AMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.

9 uur geleden
KNVB vraagt burgemeester Volendam alsnog uitfans toe te laten

ZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.

9 uur geleden