
Actrice Raquel Welch (82) overleden
LOS ANGELES (ANP/AFP) - De Amerikaanse actrice Raquel Welch is op 82-jarige leeftijd overleden, bevestigt haar manager na berichtgeving van entertainmentwebsite TMZ. Welch was onder meer bekend van haar rol in de film The Three Musketeers uit 1973, waar ze een Golden Globe voor kreeg.
De actrice overleed woensdagochtend na een kort ziekbed. Welch maakte met name in de jaren zestig en zeventig furore en stond ook bekend als sekssymbool. Dit kwam onder meer vanwege haar verschijning in een bikini gemaakt van hertenvel voor de film One Million Years B.C., waardoor ze bij het grote publiek bekend werd. In 1995 werd Welch opgenomen in de lijst van honderd meest sexy filmsterren ooit van het tijdschrift Empire.
Welch was in haar leven vier keer getrouwd en laat twee kinderen achter.
Meer uit Buitenland
GAZA-STAD (ANP) - Met het bombarderen van een aantal hoge gebouwen in Gaza-Stad "zijn de poorten van de hel geopend", heeft de Israëlische minister van Defensie, Israel Katz, verklaard.
2 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken, Marco Rubio, heeft tegen drie Palestijnse mensenrechtenorganisaties sancties uitgevaardigd. Ze werken volgens hem mee aan pogingen van het Internationaal Strafhof (ICC) in Den Haag om Israëli's te onderzoeken, gevangen te nemen en te vervolgen. Volgens Rubio gebeurt dat zonder instemming van Israël en is het ICC een politiek instrument dat niet door Israël en de VS wordt erkend.
5 uur geledenLONDON (ANP/RTR) - De Britse vicepremier Angela Rayner, in opspraak geraakt vanwege belastingfraude, stapt op.
5 uur geledenLONDON (ANP/RTR) - De Britse vicepremier Angela Rayner, in opspraak geraakt vanwege belastingfraude, stapt op. Dat melden verscheidene Britse media.
7 uur geledenVILNIUS (ANP/RTR) - De Verenigde Staten willen niet langer meebetalen aan de training en uitrusting van de krijgsmachten van onder andere Oost-Europese landen. De VS hebben gemeld dat het hulpprogramma over een jaar stopt, zegt het Litouwse ministerie van Defensie.
7 uur geledenLISSABON (ANP) - Familie van een Duitser die volgens de autoriteiten was omgekomen bij het ongeluk met de kabeltram in Lissabon, heeft hem in een ziekenhuis gevonden. Hij is de vader van een driejarig kind dat het ongeluk heeft overleefd. Zijn vrouw raakte gewond. Familieleden kwamen naar een mortuarium om hem te identificeren, maar konden daar het lichaam van hun naaste niet vinden, melden Portugese media.
8 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Als in Oekraïne na de oorlog een bufferzone met Rusland wordt ingesteld, kunnen de Verenigde Staten mogelijk de leiding nemen bij het toezicht op het gedemilitariseerde gebied, bericht NBC News. De Amerikaanse nieuwszender baseert zich op vier bronnen die bekend zijn met het plan.
8 uur geleden