Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Acteurs en CNN betuigen overleden James Earl Jones respect

Acteurs en CNN betuigen overleden James Earl Jones respect

LOS ANGELES (ANP) - Veel sterren hebben maandagavond gereageerd op het overlijden van acteur James Earl Jones. De ster, bekend als stem uit de Star Wars-serie en The Lion King, overleed op 93-jarige leeftijd.

Mark Hamill, die de rol van Luke Skywalker speelde in de Star Wars-reeks, reageerde als een van de eerste op sociale media. "#RIP dad", oftewel "Rust in vrede, vader", schreef hij.

Ook Octavia Spencer reageerde snel op het overlijden van de ster. "Zijn stem en talent zullen altijd worden onthouden", schreef de Oscarwinnares op Instagram. "Zelfs de term legendarisch doet geen recht aan de iconische rollen en de impact die hij voor altijd op cinema zal houden."

Zender CNN gaf vrij snel na het nieuws van zijn overlijden een reactie. James Earl Jones was ook bekend omdat hij lange tijd stem van de zender was. Hij sprak onder meer de zin "This is CNN" in, die een begrip werd in de VS. "James was tientallen jaren de stem van CNN en ons merk", aldus de zender. "Zijn stem bezat autoriteit, gratie en deugd. Maar zijn stem is slechts een van de vele geweldige kwaliteiten die wij aan hem gaan missen."

Meer uit Buitenland

President Trump vervangt hoofd van Kennedy Center

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft bekendgemaakt dat het hoofd van het beroemde Kennedy Center in Washington wordt vervangen. Op zijn eigen platform Truth Social meldde Trump dat Richard Grenell stopt en dat Matt Floca hem opvolgt.

33 minuten geleden
Axios: Trump wees aanbod Poetin af over Iraans verrijkt uranium

WASHINGTON (ANP) - De Russische president Vladimir Poetin heeft de Verenigde Staten voorgesteld het verrijkte uranium van Iran naar zijn land over te brengen. Dat had deel kunnen uitmaken van een deal om de oorlog in het Midden-Oosten te beëindigen, schrijft nieuwssite Axios. De Amerikaanse president Donald Trump zou het aanbod hebben afgeslagen.

1 uur geleden
Zelensky ontmoet zoon laatste sjah van Iran

PARIJS (ANP/RTR) - De Oekraïense president Volodymyr Zelensky heeft in Parijs een ontmoeting gehad met Reza Pahlavi, de zoon van de laatste sjah van Iran. "De kroonprins en zijn team hebben me bijgepraat over de signalen die ze vanuit het land ontvangen", schreef de Oekraïense leider naderhand op X.

1 uur geleden
Rode Kruis slaat alarm over lot burgers in Libanon

BEIROET (ANP) - Het Internationale Comité van het Rode Kruis (ICRC) heeft alarm geslagen over de verslechterende situatie in Libanon. Daar slaan burgers massaal op de vlucht voor opgelaaid geweld tussen Israël en Hezbollah.

1 uur geleden
Hezbollah klaar voor 'lang conflict' met Israël

BEIROET (ANP/AFP/RTR) - Hezbollah is klaar voor een lang conflict met Israël. Dat verklaarde leider Naim Qassem in een toespraak.

3 uur geleden
VS: tot 10 miljoen dollar voor gouden tip Khamenei

WASHINGTON (ANP) - De VS loven tot 10 miljoen dollar (8,7 miljoen euro) uit voor tips rond de Iraanse opperste leider Mojtaba Khamenei en enkele belangrijke figuren in zijn kring. Dat meldt Rewards for Justice, een Amerikaanse overheidswebsite met signaleringen. Op X voegt het beloningsprogramma eraan toe dat tipgevers ook een veilig onderkomen kan worden geboden.

3 uur geleden
Media: VS sturen maritieme versterking richting Midden-Oosten

WASHINGTON (ANP) - De Verenigde Staten zenden nog eens 2200 militairen en enkele oorlogsbodems richting het Midden-Oosten. Dat melden onder meer The Wall Street Journal en ABC News op basis van ingewijden. Het zou onder meer gaan om de USS Tripoli, een amfibisch aanvalsschip dat onder meer plek heeft voor meer dan twintig F-35's.

4 uur geleden