Acteur Tom Waes uit het ziekenhuis, VRT schort programma's op
ANTWERPEN (ANP) - Acteur Tom Waes heeft het ziekenhuis verlaten en is weer thuis, na zijn ongeluk op de snelweg in Antwerpen-Zuid. Dat heeft de Vlaamse omroep VRT woensdag gemeld. De omroep schort voorlopig alle programma's met de Vlaamse acteur en presentator op, zodat hij zich op zijn herstel kan focussen.
Waes reed op vrijdag 29 november 's nachts op een pijlwagen die op de snelweg stond. De Undercover-acteur bekende later onder invloed te zijn geweest. De acteur was zwaargewond en moest uit zijn oldtimer Porsche worden bevrijd. Waes liet vorige week weten te verwachten dat hem een lange periode van revalidatie wacht.
"We hebben met Tom afgesproken dat we eerst alle kans geven aan zijn herstel, fysiek en mentaal, maar daarna wel in gesprek gaan met hem en de mensen rondom hem hoe we zelfs vanuit deze misstap iets positiefs kunnen opzetten", stelt de VRT in een verklaring. "Het lijkt ons, VRT en Tom, belangrijk dat we daar eerst goed over nadenken voordat we de draad zonder meer weer oppikken. In afwachting hebben we samen besloten dat Tom even niet te zien is met nieuwe programma's op VRT. Maar in de toekomst, als we ons daar allemaal weer klaar voor voelen, heel graag weer wel."
De VRT had woensdagochtend een perspresentatie van de programma's die in de eerste maanden van 2025 te zien zijn.
Meer uit Buitenland
TEHERAN (ANP/RTR) - De raad die de hoogste leider van Iran aanwijst, is het in meerderheid eens over de opvolger van de gedode ayatollah Ali Khamenei. Wel moeten nog "enige obstakels" weggenomen worden voordat alles officieel is, zegt ayatollah Mohammadmehdi Mirbaqeri van de Raad van Experts volgens persbureau Mehr.
16 minuten geledenJERUZALEM (ANP/AFP) - In grote gebieden van Israël is zondagochtend het luchtalarm weer afgegaan om te waarschuwen voor Iraanse raketten. Mensen kregen onder meer in Tel Aviv, Haifa en Beersheba opdracht om een veilig heenkomen te zoeken. Inmiddels zijn de waarschuwingen weer ingetrokken. Voor zover bekend is er geen schade en zijn er geen slachtoffers.
29 minuten geledenABU DHABI (ANP/RTR) - Het leger van Koeweit meldde zondagochtend dat zijn luchtverdedigingssystemen Iraanse raket- en droneaanvallen hebben onderschept. Dat liet het leger op X weten, eraan toevoegend dat gehoorde explosiegeluiden het gevolg waren van deze onderscheppingen.
50 minuten geledenTEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse president Masoud Pezeshkian heeft zondag gezegd dat zijn opmerkingen over aanvallen op landen in de regio "verkeerd geïnterpreteerd zijn door de vijand die verdeeldheid wil zaaien onder de buurlanden". Dat meldt de Iraanse staatstelevisie.
53 minuten geledenNEW YORK (ANP) - De FBI doet onderzoek naar twee verdachte voorwerpen die zaterdag buiten bij de woning van de burgemeester van New York, Zohran Mamdani, werden aangetroffen. Het zou volgens Amerikaanse media om geïmproviseerde explosieven gaan die tot ontploffing waren gebracht.
2 uur geledenBEIROET (ANP) - Bij een gerichte Israëlische aanval op een appartement in een hotelgebouw in de Libanese hoofdstad Beiroet zijn in de nacht van zaterdag op zondag minstens vier doden gevallen. Ook zouden er zeker tien gewonden zijn. Dat meldt het Libanese ministerie van Volksgezondheid.
5 uur geledenDOHA (ANP) - Iran heeft zaterdag tien ballistische raketten en twee kruisraketten afgevuurd op Qatar. Dat bericht het Qatarese ministerie van Defensie. Saudi-Arabië meldt dat het veertien drones heeft onderschept.
7 uur geleden