Achtvoudig rallykampioen Ogier in ziekenhuis na ongeval
WARSCHAU (ANP/AFP) - Achtvoudig wereldkampioen rallyrijden Sébastien Ogier en zijn bijrijder Vincent Landais zijn naar het ziekenhuis in Warschau gebracht na een verkeersongeval bij de Rally van Polen. Het Franse duo ondergaat daar medisch onderzoek. Het is nog onduidelijk of ze in hun Toyota van start gaan donderdag in de eerste proef.
Het ongeval gebeurde tijdens een verkenning van de route. Een andere auto reed vol in de bestuurderskant van de auto van Ogier. De bestuurder van die auto moest eveneens per helikopter naar het ziekenhuis worden vervoerd.
"Afgaande op de schade aan de wagens, was de impact groot", zegt een woordvoerder van Toyota bij Belga. "We hebben geen risico genomen en Sébastien en Vincent meteen laten overvliegen naar het ziekenhuis in Warschau dat goed uitgerust is. We wachten de resultaten van de onderzoeken en scans af. Speculeren of ze al dan niet aan de start verschijnen, is zinloos. Dat hangt van hen af, maar ook van de dokters, het team en de FIA."
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Niels Kerstholt was vrijdag op de Spelen van Milaan van iedereen het meest blij met de behaalde gouden olympische medaille op de aflossing. De bondscoach maakte zelf twaalf jaar geleden deel uit van het Nederlandse shorttrackteam dat in Sotsji op pijnlijke wijze naast eremetaal greep.
9 minuten geledenMILAAN (ANP) - Nederland staat met nog twee dagen te gaan stevig op de vierde plaats in het medailleklassement van de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo. Vrijdag bezorgden langebaanschaatsster Antoinette Rijpma-de Jong (1500 meter) en de shorttrackmannen (aflossing) TeamNL de zevende en achtste gouden medaille.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Voor Suzanne Schulting zat het olympisch shorttracktoernooi er ineens op in de halve finale van de 1500 meter. De 28-jarige Friezin ging halverwege haar halve finale in een duel met de Italiaanse Elisa Confortola plots onderuit. "Ik viel uit het niets, ik brak gewoon weg op mijn linkerschaats en that's it", zei de drievoudig olympisch kampioene. Landgenote Xandra Velzeboer kwam in dezelfde halve finale ook ten val.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse deelnemers aan de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo hebben vrijdag een record geëvenaard. De Nederlandse shorttrackmannen zorgden met hun zege op de aflossing voor de achtste gouden medaille.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Nederland heeft bij de Olympische Spelen in Milaan meer medailles behaald dan tijdens de vorige Winterspelen in Beijing. De shorttrackmannen wonnen de aflossing en zorgden daarmee voor de achttiende plak voor TeamNL. Langebaanschaatsster Antoinette Rijpma-de Jong won eerder op vrijdag verrassend de 1500 meter.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackers hebben het olympische toernooi in Milaan afgesloten met een recordaantal van zeven medailles, waarvan vijf gouden.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - De shorttrackmannen hebben Nederland op de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo de achtste gouden medaille bezorgd. Kopman Jens van 't Wout, Melle van 't Wout, Teun Boer en Friso Emons eindigden in de finale van de aflossing als eerste.
5 uur geleden