Achtvoudig rallykampioen Ogier in ziekenhuis na ongeval
WARSCHAU (ANP/AFP) - Achtvoudig wereldkampioen rallyrijden Sébastien Ogier en zijn bijrijder Vincent Landais zijn naar het ziekenhuis in Warschau gebracht na een verkeersongeval bij de Rally van Polen. Het Franse duo ondergaat daar medisch onderzoek. Het is nog onduidelijk of ze in hun Toyota van start gaan donderdag in de eerste proef.
Het ongeval gebeurde tijdens een verkenning van de route. Een andere auto reed vol in de bestuurderskant van de auto van Ogier. De bestuurder van die auto moest eveneens per helikopter naar het ziekenhuis worden vervoerd.
"Afgaande op de schade aan de wagens, was de impact groot", zegt een woordvoerder van Toyota bij Belga. "We hebben geen risico genomen en Sébastien en Vincent meteen laten overvliegen naar het ziekenhuis in Warschau dat goed uitgerust is. We wachten de resultaten van de onderzoeken en scans af. Speculeren of ze al dan niet aan de start verschijnen, is zinloos. Dat hangt van hen af, maar ook van de dokters, het team en de FIA."
Meer uit Sport
MANCHESTER (ANP) - Darter Gian van Veen heeft voor de vierde keer in zijn debuutseizoen de finale van een Premier League-avond verloren. In Manchester was Gerwyn Price uit Wales met 6-2 te sterk voor de Nederlander. Michael van Gerwen werd donderdagavond vroegtijdig uitgeschakeld door de Engelsman Stephen Bunting.
14 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van Den Bosch hebben de halve finale van de Euro Hockey League (EHL) bereikt. Op eigen veld was de titelverdediger met 6-0 te sterk voor Watsonians uit het Schotse Edinburgh, mede dankzij vijf doelpunten van Frédérique Matla. Zaterdag is Club Campo de Madrid tegenstander van Den Bosch in de halve finale.
18 uur geledenDEN HAAG (ANP/BELGA) - Tennisster Iga Swiatek heeft met Francisco Roig een nieuwe coach gevonden. De 58-jarige Spanjaard was jarenlang trainer van toptennisser Rafael Nadal.
1 dag geledenZANDVOORT (ANP) - De zaterdag en zondag van de laatste editie van de Dutch Grand Prix van dit jaar zijn uitverkocht. De organisatie van de Formule 1-race op het circuit van Zandvoort meldt dat alleen voor de zogenoemde 'Super Friday' nog kaarten beschikbaar zijn.
1 dag geledenMARTIN COUNTY (ANP/RTR) - Tiger Woods heeft zich teruggetrokken voor de rol van captain van het Amerikaanse team in de Ryder Cup van 2027. Dat heeft de Amerikaanse tour PGA bekendgemaakt.
1 dag geledenARNHEM (ANP) - De Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) moet het in de komende vier jaar met fors minder budget doen voor de snowboarders en de paraskiërs en parasnowboarders. Dat staat in de verdeling van de budgetten voor de olympische cyclus 2026-2030 door NOC*NSF. Bobsleeën en curling krijgen juist meer geld.
1 dag geledenWAREGEM (ANP) - Wielrenster Marlen Reusser heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen op haar naam geschreven. De 34-jarige Zwitserse van Movistar won na 129 kilometer in een sprint van de Nederlandse rensters Demi Vollering en Lieke Nooijen.
1 dag geleden