Achtvoudig rallykampioen Ogier in ziekenhuis na ongeval
WARSCHAU (ANP/AFP) - Achtvoudig wereldkampioen rallyrijden Sébastien Ogier en zijn bijrijder Vincent Landais zijn naar het ziekenhuis in Warschau gebracht na een verkeersongeval bij de Rally van Polen. Het Franse duo ondergaat daar medisch onderzoek. Het is nog onduidelijk of ze in hun Toyota van start gaan donderdag in de eerste proef.
Het ongeval gebeurde tijdens een verkenning van de route. Een andere auto reed vol in de bestuurderskant van de auto van Ogier. De bestuurder van die auto moest eveneens per helikopter naar het ziekenhuis worden vervoerd.
"Afgaande op de schade aan de wagens, was de impact groot", zegt een woordvoerder van Toyota bij Belga. "We hebben geen risico genomen en Sébastien en Vincent meteen laten overvliegen naar het ziekenhuis in Warschau dat goed uitgerust is. We wachten de resultaten van de onderzoeken en scans af. Speculeren of ze al dan niet aan de start verschijnen, is zinloos. Dat hangt van hen af, maar ook van de dokters, het team en de FIA."
Meer uit Sport
INDIAN WELLS (ANP/AFP) - Tennisser Novak Djokovic is er niet in geslaagd de kwartfinales van het masterstoernooi van Indian Wells te halen. De 24-voudig grandslamkampioen verloor na een spannend duel van de Britse titelverdediger Jack Draper: 4-6 6-4 7-6 (5).
42 minuten geledenSHANGHAI (ANP) - Cadillac heeft bewezen dat het de Formule 1 aankan. Dat zegt teambaas Graeme Lowdon in een vooruitblik op de Grote Prijs van China komend weekend. "Het was heel bijzonder om het Formule 1-team van Cadillac geschiedenis te zien schrijven door onze eerste race uit te rijden."
13 uur geledenMILAAN (ANP) - Het Paralympisch Comité van Oekraïne stelt dat zijn atleten en coaches vanaf het begin van de Paralympische Spelen in Milaan en Cortina "systematisch onder druk zijn gezet" door vertegenwoordigers van het Internationaal Paralympisch Comité (IPC).
15 uur geledenUCHON (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de macht gegrepen in Parijs-Nice. In een chaotische etappe in regenachtige omstandigheden kwam de tweevoudig Tourwinnaar alleen boven op een klim van eerste categorie. De Nederlander Tim van Dijke werd derde op 45 seconden van de winnaar, vier seconden achter zijn ploeggenoot Daniel Martínez. Mick van Dijke, de tweelingbroer van Tim, werd vierde. Vingegaard neemt de leiding in het algemeen klassement over.
16 uur geledenUCHON (ANP) - Juan Ayuso is hard gevallen in de vierde etappe van Parijs-Nice. De Spaanse wielrenner was de leider in het algemeen klassement en heeft de rittenkoers verlaten.
17 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Max Verstappen hoopt komend weekend in de Formule 1-race van Shanghai nadrukkelijker voorin mee te doen. "Het was fijn om weer te racen en het was veelbelovend om te zien dat we een goede comeback maakten. Maar er is nog veel te doen en er zijn veel lessen die we uit de eerste race kunnen trekken. We hopen deze week meer mee te doen in de strijd", liet de viervoudig wereldkampioen weten via zijn team Red Bull.
22 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Basketballer Bam Adebayo heeft dinsdag het op een na hoogste puntenaantal in een duel genoteerd. De 28-jarige speler van Miami Heat maakte 83 punten in het gewonnen thuisduel met Washington Wizards (150-129). Daarmee overtrof de Amerikaan de 81 punten van Kobe Bryant in een duel in 2006, maar bleef hij ver verwijderd van de score van 100 punten van Wilt Chamberlain uit 1962.
23 uur geleden