Achtervolging in Rotterdam eindigt in aanrijding met politiewagen
ROTTERDAM (ANP) - Een achtervolging in Rotterdam is in de nacht van woensdag op donderdag geëindigd in een aanrijding met een politiewagen. Een 21-jarige man uit Capelle aan den IJssel zit vast, hij wordt verdacht van autodiefstal en joyriding. Bovendien bleek hij onder invloed en reed hij met een geschorst rijbewijs, meldt de politie.
Een agent van het team surveillancehondengeleiders zette de achtervolging in na een melding over een vechtpartij op de Slinge. Hij zag vier personen in een auto stappen en wegrijden, waarna de bestuurder een stopteken negeerde en ervandoor ging.
De achtervolging eindigde op de Oldegaarde toen de bestuurder van de vluchtauto abrupt remde en de politie de voorganger niet meer kon ontwijken. Bij de aanrijding raakte niemand gewond, ook de politiehond bleef ongedeerd. De inzittenden sloegen op de vlucht. De bestuurder en een van zijn bijrijders, een 29-jarige man uit Rotterdam, konden worden aangehouden. De bijrijder is na verhoor vrijgelaten.
Meer uit Binnenland
ROTTERDAM (ANP) - Het lichaam van een aan het hantavirus overleden Duitse vrouw aan boord van de Hondius wordt in Nederland gecremeerd. Dat zei Yvonne van Duijnhoven, directeur van de GGD Rotterdam-Rijnmond, bij de aankomst van het cruiseschip in de haven van Rotterdam.
20 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - De schoonmaak van het Nederlandse cruiseschip Hondius begint dinsdag en duurt naar verwachting tot en met vrijdag. Dat zei Yvonne van Duijnhoven, directeur van GGD Rotterdam-Rijnmond. De klus wordt geklaard door EWS Group, een gespecialiseerd schoonmaakbedrijf.
52 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Het Nationaal Park Utrechtse Heuvelrug wordt twee keer zo groot. Minister Jaimi van Essen (Natuur, D66) heeft besloten om na het zuidelijke deel ook het noorden van het gebied de officiële status van Nationaal Park te geven.
53 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Politieke partijen zonder leden uitsluiten van deelname aan verkiezingen gaat te ver, zegt de Raad van State. De belangrijkste overheidsadviseur vraagt D66 en GroenLinks-PvdA die regel in het voorstel voor de wet politieke partijen, eventueel weg te laten. Tweede Kamerleden Joost Sneller en Mikal Tseggai van die respectievelijke partijen moeten bovendien hun wetswijziging op een aantal punten beter uitleggen.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het Nederlandse cruiseschip Hondius is aangemeerd in de haven van Rotterdam. Het door het hantavirus getroffen schip meerde rond 10.30 uur aan bij de Calandsteiger nummer 7. Daar gaan de bemanning en een arts en verpleegkundige aan wal.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het Nederlandse cruiseschip m/v Hondius vaart de haven van Rotterdam binnen. Het schip kwam tegen 10.00 uur aan en moet nog een klein half uur varen naar de aanlegplek aan de Calandsteiger nummer 7, meldt het Havenbedrijf.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het Nederlandse cruiseschip Hondius komt naar verwachting rond 10.00 uur aan in de haven van Rotterdam. Dat zei havenmeester René de Vries vanaf een persboot. Vanaf daar duurt het nog ongeveer twintig minuten naar de afmeerplek.
2 uur geleden