Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Acht spelers en vijf stafleden van Tottenham hebben corona

Acht spelers en vijf stafleden van Tottenham hebben corona

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur kent grote problemen in aanloop naar de beslissende wedstrijd van donderdag tegen Stade Rennes in de Conference League. Acht spelers en vijf stafleden van de Londense voetbalclub hebben positief getest op het coronavirus en moeten in quarantaine. Trainer Antonio Conte zei woensdag dat het aantal gevallen mogelijk nog verder oploopt.

"Het is onmogelijk om vandaag over voetbal te praten", aldus Conte, die vorige maand werd aangesteld als nieuwe hoofdtrainer van de Spurs. "De situatie is ernstig. Er is een grote infectie. We bereiden ons voor op de wedstrijd tegen Rennes, maar het is heel moeilijk."

Tottenham strijdt samen met Vitesse in groep G van de Conference League om de tweede plek in de poule, achter groepswinnaar Stade Rennes. Beide clubs hebben na vijf speelronden 7 punten. Het doelsaldo van Tottenham is net wat beter. Vitesse ontvangt donderdag het al uitgeschakelde NS Mura. De nummer 2 plaatst zich voor de tussenronde van de Conference League, waarin een duel wacht met een nummer 3 uit een van de poules van de Europa League.

Meer uit Voetbal

NEC wint spectaculair uitduel met NAC na treffer in slotseconden

BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.

8 uur geleden
PSV boekt bij Fortuna met moeite vijftiende uitzege op rij

SITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.

9 uur geleden
Telstar geeft voorsprong uit handen op bezoek bij Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.

9 uur geleden
AZ geeft bekerzege op Ajax slecht vervolg tegen PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.

10 uur geleden
Bayern München in tweede helft ruim langs RB Leipzig

LEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.

10 uur geleden
Koploper Arsenal komt niet verder dan 0-0 bij Nottingham Forest

NOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.

10 uur geleden
Grim ziet Ajax onnodig punten verspelen tegen Go Ahead Eagles

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.

10 uur geleden