Acht spelers en vijf stafleden van Tottenham hebben corona
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur kent grote problemen in aanloop naar de beslissende wedstrijd van donderdag tegen Stade Rennes in de Conference League. Acht spelers en vijf stafleden van de Londense voetbalclub hebben positief getest op het coronavirus en moeten in quarantaine. Trainer Antonio Conte zei woensdag dat het aantal gevallen mogelijk nog verder oploopt.
"Het is onmogelijk om vandaag over voetbal te praten", aldus Conte, die vorige maand werd aangesteld als nieuwe hoofdtrainer van de Spurs. "De situatie is ernstig. Er is een grote infectie. We bereiden ons voor op de wedstrijd tegen Rennes, maar het is heel moeilijk."
Tottenham strijdt samen met Vitesse in groep G van de Conference League om de tweede plek in de poule, achter groepswinnaar Stade Rennes. Beide clubs hebben na vijf speelronden 7 punten. Het doelsaldo van Tottenham is net wat beter. Vitesse ontvangt donderdag het al uitgeschakelde NS Mura. De nummer 2 plaatst zich voor de tussenronde van de Conference League, waarin een duel wacht met een nummer 3 uit een van de poules van de Europa League.
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP/AFP) - Donald Trump is vrijdag aanwezig bij de loting van het wereldkampioenschap voetbal in het Kennedy Center in Washington. Dat bevestigde Karoline Leavitt, woordvoerster van het Witte Huis. De president van de Verenigde Staten is voorzitter van de raad van bestuur van het Kennedy Center.
13 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA pakt de loting van het WK met de meeste deelnemers ooit groots aan. De FIFA verdeelt vrijdag eerst 48 landenploegen over twaalf poules. Bijna 24 uur later volgt opnieuw een show in Washington met het speelschema, locaties en aanvangstijden.
15 uur geledenZEIST (ANP) - De uitwedstrijd van FC Groningen tegen Excelsior in de Eredivisie blijft staan op vrijdag. Groningen wilde het duel graag verplaatsen naar een later moment, omdat dinsdagmiddag het restant van het gestaakte duel met Ajax wordt gespeeld.
16 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax houdt een deel van het stadion bij de thuiswedstrijd tegen Feyenoord op zondag 14 december leeg. Het gaat om de vakken 125 tot en met 129 op de eerste ring zuid. Daar zit de harde kern, de F-Side.
18 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Ajax compenseert de toegangskaarten van de 1200 supporters van FC Groningen die zondag in de Johan Cruijff ArenA aanwezig waren bij de na zes minuten gestaakte wedstrijd tussen beide clubs. Dat meldt FC Groningen.
19 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vuurwerkincidenten in stadions, zoals ook zondag tijdens de wedstrijd Ajax - FC Groningen, zijn heel moeilijk uit te bannen. Dat zegt Vincent van der Vlies, teamleider veiligheid en crisismanagement bij Berenschot, dat onderzoek doet naar voetbalgeweld en veiligheid in stadions. "Supporters zijn heel creatief en vindingrijk."
20 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen van Ajax vindt het niet goed dat hij een collega van hem zondag de woordvoering liet doen na de gebeurtenissen tijdens de thuiswedstrijd tegen FC Groningen. Het duel werd na zes minuten gestaakt nadat in het stadion veel vuurwerk werd afgestoken. Volgens Ajax kwam het vele vuurwerk het stadion in doordat mensen zonder toegangsbewijs van binnenuit een nooduitgang forceerden.
21 uur geleden