Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Acht arrestaties rond duel tussen PSV en Sturm Graz

Acht arrestaties rond duel tussen PSV en Sturm Graz

EINDHOVEN (ANP) - Tijdens de wedstrijd tussen PSV en Sturm Graz in de Europa League heeft de politie in Eindhoven acht mensen gearresteerd. Zij maakten deel uit van een groep die het stadion probeerde binnen te komen door een hek te forceren. PSV meldde eerder dat het om tien arrestaties ging, maar na contact van de club met de politie blijken het er acht te zijn.

Stewards van de club wisten de groep tegen te houden, waarna de politie de aanhoudingen verrichtte. PSV won de wedstrijd met 2-0 en blijft daardoor in de race voor een plek in de volgende ronde van de Europa League.

De PSV-spelers werden voor aanvang van het duel, dat vanwege de coronaregels voor lege tribunes moest worden gespeeld, onthaald door zo'n vijfhonderd fans. "Dat was georganiseerd en ging prima", zegt een woordvoerster van de club. "Toen het vuurwerk te lang aanhield, is de groep die de actie had georganiseerd weggegaan. Een groep die overbleef, probeerde het stadion in te komen. Dat hebben we weten te voorkomen. De mensen die dat deden kennen we niet, het zijn geen PSV-supporters."

Sinds supporters vanwege de nieuwste coronamaatregelen niet meer welkom zijn bij de wedstrijden, is het bij veel clubs onrustig. Bij AZ - NEC drongen fans vorig weekeinde kortstondig het stadion in nadat ze eerst buiten vuurwerk hadden afgestoken. Er volgt een strafrechtelijk onderzoek, meldde AZ. Ook bij SC Cambuur - FC Utrecht kwamen supporters even het stadion in en werd vuurwerk afgestoken. Bij Heracles Almelo - Fortuna Sittard was het eveneens onrustig.

Meer uit Voetbal

Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

6 uur geleden
Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

9 uur geleden
Oud-international Janmaat raakte na loopbaan verslaafd aan drugs

AMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.

9 uur geleden
Aanvoerder Resink van FC Groningen meldt kruisbandblessure

GRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.

10 uur geleden
Iraanse voetbalsters ondanks oorlog in actie op Asia Cup

GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.

13 uur geleden
Trainer Steijn aan einde van seizoen weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.

14 uur geleden
PSV nog zonder Salah-Eddine in bekerduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.

14 uur geleden