Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ache verruilt Sparta in zomer voor Frankfurt

Ache verruilt Sparta in zomer voor Frankfurt

ROTTERDAM (ANP) - Ragnar Ache vertrekt in de zomer bij Sparta Rotterdam. De 21-jarige Duits jeugdinternational, geboren in Frankfurt, heeft een contract voor vijf jaar getekend bij Eintracht Frankfurt, dat uitkomt in de Bundesliga.

Volgens technisch directeur Henk van Stee van Sparta was Frankfurt bereid het bedrag te betalen dat hij in zijn hoofd had. "Als aanvullende eis hadden wij de transfer pas na afloop van dit seizoen te laten plaatsvinden. Wij willen onze spelers alleen laten gaan als het niet anders kan, maar onze belangrijkste doelstelling is om ons te handhaven in de eredivisie. Daarbij zien wij een belangrijke rol weggelegd voor Ragnar."

Volgens Van Stee was het moeilijk het talent voor een langere periode te behouden. "De afgelopen maanden heeft Ragnar zich in de picture gespeeld met zijn doelpunten in de eredivisie en bij Jong Duitsland. Daardoor kwam er interesse van veel clubs."

Ache is blij met een terugkeer naar zijn geboortestad. "Frankfurt is van jongs af aan mijn club en ik ben blij daar te tekenen. Maar al toen ik daar woonde, was Sparta mijn club in Nederland. Als kleine jongen liep ik in Duitsland al in het Sparta-shirt dat ik van mijn stiefvader kreeg. Ik heb de jeugdopleiding bij Sparta doorlopen en ben iedereen dankbaar die mij geholpen heeft om dit te bereiken."

Meer uit Voetbal

Hoge Raad buigt zich na seizoen over zaak van KNVB tegen Vitesse

ARNHEM (ANP) - Vitesse gaat na het voetbalseizoen opnieuw een onzekere periode tegemoet. Komende vrijdag neemt de advocaat-generaal een conclusie over het arrest van het Arnhemse gerechtshof waardoor de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie terugkreeg. Op basis van dit advies neemt de Hoge Raad later een beslissing.

14 minuten geleden
Van Persie verrast door vertrek van algemeen directeur Te Kloese

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie is verrast door het vertrek van algemeen directeur Dennis te Kloese. "Ik hoorde het donderdag van hem zelf. Ik wist het niet. Ik vind het jammer dat hij stopt", zei de coach van Feyenoord op vrijdagmiddag in de persruimte van De Kuip. "Ik focus me op het team. We spelen morgen weer. Daar maak ik me druk over", aldus Van Persie.

4 uur geleden
De Ligt werkt vijftig dagen voor WK op trainingsveld aan herstel

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

8 uur geleden
Pepi en Bajraktarevic leiden PSV ruim langs PEC Zwolle

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.

21 uur geleden
AZ speelt na bekerwinst met 0-0 gelijk bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.

23 uur geleden
PSV tegen PEC zonder Saibari, Veerman terug in de basis

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.

23 uur geleden
AZ na bekerwinst op zes posities gewijzigd tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.

1 dag geleden