Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ache verruilt Sparta in zomer voor Frankfurt

Ache verruilt Sparta in zomer voor Frankfurt

ROTTERDAM (ANP) - Ragnar Ache vertrekt in de zomer bij Sparta Rotterdam. De 21-jarige Duits jeugdinternational, geboren in Frankfurt, heeft een contract voor vijf jaar getekend bij Eintracht Frankfurt, dat uitkomt in de Bundesliga.

Volgens technisch directeur Henk van Stee van Sparta was Frankfurt bereid het bedrag te betalen dat hij in zijn hoofd had. "Als aanvullende eis hadden wij de transfer pas na afloop van dit seizoen te laten plaatsvinden. Wij willen onze spelers alleen laten gaan als het niet anders kan, maar onze belangrijkste doelstelling is om ons te handhaven in de eredivisie. Daarbij zien wij een belangrijke rol weggelegd voor Ragnar."

Volgens Van Stee was het moeilijk het talent voor een langere periode te behouden. "De afgelopen maanden heeft Ragnar zich in de picture gespeeld met zijn doelpunten in de eredivisie en bij Jong Duitsland. Daardoor kwam er interesse van veel clubs."

Ache is blij met een terugkeer naar zijn geboortestad. "Frankfurt is van jongs af aan mijn club en ik ben blij daar te tekenen. Maar al toen ik daar woonde, was Sparta mijn club in Nederland. Als kleine jongen liep ik in Duitsland al in het Sparta-shirt dat ik van mijn stiefvader kreeg. Ik heb de jeugdopleiding bij Sparta doorlopen en ben iedereen dankbaar die mij geholpen heeft om dit te bereiken."

Meer uit Voetbal

Girona maakt einde aan slechte serie met winst op Mallorca

GIRONA (ANP) - Girona heeft een einde gemaakt aan een reeks van elf competitiewedstrijden zonder zege door met 1-0 te winnen van Mallorca. De 38-jarige spits Cristhian Stuani maakte vroeg in de wedstrijd al de winnende goal. Bij Girona speelde Daley Blind de hele wedstrijd mee. Arnaut Danjuma bleef op de bank.

3 uur geleden
Barcelona-spits Lewandowski terug op de bank voor duel met Inter

MILAAN (ANP/AFP) - Robert Lewandowski keert na een hamstringblessure terug in de selectie van FC Barcelona voor de returnwedstrijd bij Internazionale in de halve finale van de Champions League. De Poolse spits begint dinsdag op de bank in Milaan, waar de stand in evenwicht is na het eerdere gelijkspel in Barcelona (3-3).

12 uur geleden
Makkelie fluit topper tussen Feyenoord en PSV in De Kuip

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie is aangesteld voor de topwedstrijd in de Eredivisie tussen Feyenoord en PSV van komende zondag. Dat maakte de KNVB maandag bekend.

13 uur geleden
Na drie jaar eindelijk Franse excuses voor supporters Liverpool

PARIJS (ANP/AFP) - De voormalige Franse minister van Binnenlandse Zaken Gérald Darmanin heeft voor het eerst zijn excuses aangeboden aan de supporters van Liverpool voor de politieacties tijdens de finale van de Champions League in 2022 in Parijs. De wedstrijd tussen Liverpool en Real Madrid, drie jaar geleden in het Stade de France, begon ruim een halfuur later door chaos bij de ingangen. Daarbij raakten duizenden supporters in de verdrukking en greep de Franse politie in met traangas.

14 uur geleden
PSG-aanvaller Dembélé lijkt op tijd fit voor CL-duel met Arsenal

PARIJS (ANP/RTR) - Ousmane Dembélé lijkt op tijd fit voor de returnwedstrijd van Paris Saint-Germain tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. De 27-jarige aanvaller kampte met een spierblessure na het gewonnen eerste duel in Londen (0-1).

15 uur geleden
Martínez en Pavard onzeker bij Inter voor CL-duel met Barcelona

MILAAN (ANP/AFP) - Trainer Simone Inzaghi van Internazionale weet nog niet of hij dinsdag de beschikking heeft over aanvaller Lautaro Martínez voor de returnwedstrijd tegen FC Barcelona in de halve finale van de Champions League. De 27-jarige Argentijn liep tijdens het gelijkspel in Barcelona (3-3) een hamstringblessure op. Verdediger Benjamin Pavard is ook nog onzeker voor het duel in Milaan.

16 uur geleden
1. FC Köln ontslaat trainer midden in promotiestrijd

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft met nog twee wedstrijden te spelen in de Tweede Bundesliga trainer Gerhard Struber ontslagen en vervangen door Friedhelm Funkel. De club uit Keulen staat na twee duels zonder zege achter HSV tweede op de ranglijst, een plek die nog altijd recht geeft op directe promotie naar de Bundesliga.

20 uur geleden