AC Milan zeker van Champions League na winst op Juventus
TURIJN (ANP) - AC Milan heeft zich verzekerd van deelname aan de Champions League van komend seizoen. In Turijn won de ploeg uit Milaan met 1-0 van Juventus.
In de 40e minuut maakte Olivier Giroud de enige treffer voor AC Milan. De Franse spits scoorde met een fraaie kopbal. AC Milan bereikte dit seizoen de halve finales van de Champions League, waarin stadsgenoot Internazionale te sterk was.
De Champions League was voor Juventus al uit zicht geraakt. De club kreeg aan het begin van deze week 10 punten in mindering vanwege financiële malversaties rond transfers. Eerder kreeg Juventus al 15 strafpunten, maar deze straf werd opgeschort na hoger beroep. Het hoogste sportgerechtshof in Italië vond dat de zaak opnieuw moest worden bekeken. Juventus kreeg uiteindelijk dus 10 punten in mindering. Vlak nadat dit nieuws naar buiten was gekomen, stond het competitieduel met Empoli op het programma. Juventus verloor met 4-1 en zakte van de tweede naar de zevende plaats op de ranglijst van de Serie A.
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
3 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
4 uur geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
15 uur geleden