Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AC Milan wint uitwedstrijd tegen Venezia eenvoudig

AC Milan wint uitwedstrijd tegen Venezia eenvoudig

VENETIË (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Venezia probleemloos gewonnen. De Milanezen wonnen met 3-0 in Venetië, mede dankzij twee doelpunten van de Franse verdediger Theo Hernández.

AC Milan kwam al na precies 2 minuten op voorsprong via Zlatan Ibrahimovic, die de bal eenvoudig binnentikte na een goede voorzet van Rafael Leão. Uitblinker Hernández had Leão met een fraaie pass de diepte in gestuurd. Ibrahimovic was al voor de zevende opeenvolgende keer trefzeker in een uitduel in de Serie A. Hij bracht zijn doelpuntentotaal op acht. De Zweed heeft nu in 24 jaren op rij een doelpunt gemaakt, sinds zijn debuut in 1999.

Kort na rust maakte Hernández er 0-2 van en na een uur bepaalde de Franse vleugelverdediger uit een penalty ook de eindstand. De strafschop werd toegekend na een handsbal op de lijn van de Pool Michael Svoboda, die daarvoor een rode kaart kreeg.

AC Milan passeerde stadgenoot Internazionale, dat zondagavond aantreedt tegen Lazio (20.45 uur). Koploper AC Milan heeft 2 punten meer, maar wel twee duels meer gespeeld.

Meer uit Voetbal

Olympique Marseille stelt Italiaan Gattuso aan als trainer

MARSEILLE (ANP) - Gennaro Gattuso is de nieuwe hoofdtrainer van Olympique Marseille. De 45-jarige Italiaan is bij de Franse club de opvolger van de Spanjaard Marcelino, die vorige week opstapte na een conflict met het bestuur en de supporters.

13 minuten geleden
Voorzitter bestuursraad Ajax: andere commissarissen moeten blijven

AMSTERDAM (ANP) - De bestuursraad van Ajax vindt het belangrijk dat, na het opstappen van voorzitter Pier Eringa, de andere leden van de raad van commissarissen van Ajax aanblijven. Dat zei de vorige week gekozen voorzitter Ernst Boekhorst woensdag tegen de NOS.

15 minuten geleden
Paris Saint-Germain nog vier maanden zonder verdediger Mendes

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain kan de komende vier maanden niet beschikken over Nuno Mendes. De Portugese linksback heeft een scheur in zijn rechterhamstring en ondergaat deze week een operatie in Finland.

1 uur geleden
Buitenspeler Bakayoko opnieuw op de bank bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Johan Bakayoko lijkt zijn basisplaats bij PSV voorlopig kwijt te zijn. De Belgische buitenspeler begint in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles voor de tweede keer op rij op de reservebank. Trainer Peter Bosz kiest net als zaterdag bij Almere City (0-4) voor een voorhoede die bestaat uit Hirving Lozano, die op de plek van Bakayoko speelt, aanvoerder Luuk de Jong en Noa Lang.

2 uur geleden
Oud-doelman Van Breukelen stopt als commissaris bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Hans van Breukelen stopt als commissaris bij PSV. De 66-jarige oud-doelman stelt zich niet verkiesbaar voor een nieuwe termijn, meldt de Eindhovense voetbalclub.

2 uur geleden
United-aanvaller Antony terug in Engeland voor politieonderzoek

MANCHESTER (ANP) - Manchester United-aanvaller Antony is vanuit Brazilië naar Engeland teruggekeerd om vragen van de Engelse politie te beantwoorden over beschuldigingen van huiselijk geweld. In afwachting van het onderzoek trainde en speelde de oud-Ajacied de laatste weken niet mee bij de ploeg van trainer Erik ten Hag.

2 uur geleden
Gedeeld koploper AZ mist tegen Heracles Almelo alleen Mees de Wit

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Pascal Jansen heeft donderdag in de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo bijna alle spelers tot zijn beschikking. Alleen vleugelverdediger Mees de Wit, die met een voetblessure een aantal maanden aan de kant staat, ontbreekt.

3 uur geleden