AC Milan wint ook van AS Roma in Serie A
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de Serie A de tweede zege op rij behaald. De ploeg van trainer Stefano Pioli was op eigen veld met 2-0 te sterk voor AS Roma. Voor de thuisclub kwamen Ante Rebic en Hakan Calhanoglu tot scoren. AC Milan won eerder met 4-1 van Lecce.
Bij AS Roma ging van Kluivert de nodige dreiging uit. Doelman Gianluigi Donnarumma voorkwam in de beginfase een doelpunt van de oud-Ajacied. Daarna bracht Kluivert de Bosnische spits Edin Dzeko in stelling, maar diens kopbal miste de juiste richting.
Na de pauze brak Ante Rebic in de 76e minuut de ban voor AC Milan (1-0). Ruim een kwartier eerder was Kluivert al naar de kant gegaan. Calhanoglu besliste het duel in de 89e minuut uit een strafschop.
AC Milan klom op de ranglijst naar de zevende plek. AS Roma, dat de eerste twee competitieduels na de coronastop had gewonnen, bleef op de vijfde plek. De achterstand op nummer 4 Atalanta bedraagt zes punten. De club uit Bergamo speelt zondagavond uit tegen Udinese.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Arjan Veurink kan in het WK-kwalificatieduel zaterdag met Ierland in Utrecht weer beschikken over Daniëlle van de Donk. De 34-jarige middenveldster keert terug na een lange afwezigheid, waarin ze twijfelde over haar toekomst bij Oranje. Het is de tweede kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië. Nederland speelde dinsdag met 2-2 gelijk in Polen.
1 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - De WK-wedstrijden in Mexico zullen worden beveiligd door 100.000 politieagenten, militairen en andere beveiligers. Dat heeft de Mexicaanse overheid vrijdag bekendgemaakt. Woensdag vond er een overleg plaats tussen het Mexicaanse veiligheidskabinet en wereldvoetbalbond FIFA.
2 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Middenvelder Jesse Lingard (33) wordt ploeggenoot van Memphis Depay bij de Braziliaanse club Corinthians. De voormalig Engels international en speler van Manchester United komt transfervrij over naar de club uit São Paulo, nadat zijn contract op 1 januari was afgelopen bij FC Seoul uit Zuid-Korea. Lingard heeft een contract getekend tot en met december 2026.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie heeft met de spelersgroep van Feyenoord gesproken over de mentaliteit van de spelers in de wedstrijd tegen FC Twente, die afgelopen zondag met 2-0 werd verloren. Dat zei de trainer van de nummer 2 van de Eredivisie op een persconferentie in aanloop naar het uitduel met NAC Breda van zondag.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim van Ajax heeft de hoop op de tweede plek in de Eredivisie nog niet opgegeven, na het teleurstellende gelijkspel bij PEC Zwolle van vorige week (0-0). "Dat lijkt me ook logisch, als je ziet hoeveel wedstrijden er nog zijn en hoeveel punten we achterstaan. Het valt binnen de marge", zei de coach een dag voor het uitduel met FC Groningen van zaterdag.
9 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De voetbalbond van Marokko heeft drie maanden voor het WK voetbal Mohamed Ouahbi aangesteld als nieuwe bondscoach. De Marokkaans-Belgische coach vervangt Walid Regragui, die donderdag afscheid nam.
10 uur geledenRABAT (ANP) - Het Marokkaanse voetbalelftal moet drie maanden voor het WK voetbal op zoek naar een nieuwe bondscoach. Walid Regragui heeft via sociale media zijn vertrek als bondscoach aangekondigd met een afscheidsvideo.
20 uur geleden