AC Milan wint ook van AS Roma in Serie A
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de Serie A de tweede zege op rij behaald. De ploeg van trainer Stefano Pioli was op eigen veld met 2-0 te sterk voor AS Roma. Voor de thuisclub kwamen Ante Rebic en Hakan Calhanoglu tot scoren. AC Milan won eerder met 4-1 van Lecce.
Bij AS Roma ging van Kluivert de nodige dreiging uit. Doelman Gianluigi Donnarumma voorkwam in de beginfase een doelpunt van de oud-Ajacied. Daarna bracht Kluivert de Bosnische spits Edin Dzeko in stelling, maar diens kopbal miste de juiste richting.
Na de pauze brak Ante Rebic in de 76e minuut de ban voor AC Milan (1-0). Ruim een kwartier eerder was Kluivert al naar de kant gegaan. Calhanoglu besliste het duel in de 89e minuut uit een strafschop.
AC Milan klom op de ranglijst naar de zevende plek. AS Roma, dat de eerste twee competitieduels na de coronastop had gewonnen, bleef op de vijfde plek. De achterstand op nummer 4 Atalanta bedraagt zes punten. De club uit Bergamo speelt zondagavond uit tegen Udinese.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
5 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
11 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
1 dag geleden