AC Milan wint ook van AS Roma in Serie A
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de Serie A de tweede zege op rij behaald. De ploeg van trainer Stefano Pioli was op eigen veld met 2-0 te sterk voor AS Roma. Voor de thuisclub kwamen Ante Rebic en Hakan Calhanoglu tot scoren. AC Milan won eerder met 4-1 van Lecce.
Bij AS Roma ging van Kluivert de nodige dreiging uit. Doelman Gianluigi Donnarumma voorkwam in de beginfase een doelpunt van de oud-Ajacied. Daarna bracht Kluivert de Bosnische spits Edin Dzeko in stelling, maar diens kopbal miste de juiste richting.
Na de pauze brak Ante Rebic in de 76e minuut de ban voor AC Milan (1-0). Ruim een kwartier eerder was Kluivert al naar de kant gegaan. Calhanoglu besliste het duel in de 89e minuut uit een strafschop.
AC Milan klom op de ranglijst naar de zevende plek. AS Roma, dat de eerste twee competitieduels na de coronastop had gewonnen, bleef op de vijfde plek. De achterstand op nummer 4 Atalanta bedraagt zes punten. De club uit Bergamo speelt zondagavond uit tegen Udinese.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
10 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden