AC Milan wint met moeite van negen spelers van Bologna
BOLOGNA (ANP) - AC Milan mag zich in ieder geval voor even koploper van de Serie A noemen. Het elftal van trainer Stefano Pioli won met veel moeite de uitwedstrijd tegen Bologna (2-4).
Rafael Leão en Davide Calabria scoorden voor rust voor AC Milan. Na rust kopte Zlatan Ibrahimovic in eigen doel en maakte Musa Barrow gelijk voor Bologna (2-2). Bologna speelde al vanaf de 20e minuut met tien man, na een rode kaart voor Adama Soumaoro. De thuisclub moest na een klein uur verder met negen spelers na een rode kaart voor Roberto Soriano. Ismaël Bennacer zorgde in de 84e minuut voor opluchting bij AC Milan (2-3). Ibrahimovic maakte in de slotminuut zijn foutje van eerder in de wedstrijd goed.
AC Milan heeft voorlopig een voorsprong van 1 punt op Napoli, dat zondag een uitwedstrijd tegen AS Roma op de agenda heeft staan. Mitchell Dijks en Jerdy Schouten mochten na rust invallen voor Bologna. Sydney van Hooijdonk bleef op de bank bij de thuisploeg.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.
7 uur geledenBERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.
8 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.
8 uur geledenBILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.
9 uur geledenGLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.
10 uur geledenZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).
12 uur geleden