Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AC Milan wint dankzij Frans trio ruim van AS Roma op eigen veld

AC Milan wint dankzij Frans trio ruim van AS Roma op eigen veld

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft op eigen veld geen fout gemaakt in de competitiewedstrijd tegen AS Roma. Dankzij treffers van de Fransmannen Yacine Adli, Olivier Giroud en Theo Hernandez won de nummer 3 van de Serie A met 3-1 van de ploeg van trainer José Mourinho. Roma, dat teleurstellend negende staat, won in 2019 voor het laatst van Milan.

Basisspeler Tijjani Reijnders was de aangever bij de openingstreffer van Adli in de 11e minuut. Na een breedtepassje van de Oranje-international kapte de middenvelder zich vrij en schoot laag raak. Milan had in de eerste helft het overwicht, maar kon dat niet omzetten in een comfortabelere voorsprong.

Giroud kopte op aangeven van de Deen Simon Kjær 11 minuten na rust wel de 2-0 binnen. De Argentijn Leandro Paredes bracht 20 minuten voor tijd de spanning terug vanaf de strafschopstip, na een lompe overtreding van Milan-verdediger Davide Calabria. Op aangeven van Giroud besliste Hernandez in de slotfase de wedstrijd. De van Juventus gehuurde Dean Huijsen viel nog in bij Roma en pakte al snel een gele kaart.

Milan blijft derde staan in de Serie A, met 9 punten achterstand op stadgenoot Internazionale. Juventus, dat nog een duel moet inhalen, heeft 5 punten minder dan de koploper.

Meer uit Voetbal

Colombia slaat laat toe tegen Congo en bereikt volgende ronde WK

GUADALAJARA (ANP) - Colombia heeft bij het wereldkampioenschap voetbal de knock-outfase bereikt. De Zuid-Amerikanen waren in Guadalajara in Mexico met 1-0 te sterk voor de Democratische Republiek Congo, dat het toernooi begon met een knap gelijkspel (1-1) tegen Portugal.

2 uur geleden
Neymar na kuitblessure weer fit en kan tegen Schotland spelen

MIAMI (ANP) - Brazilië kan in de laatste groepswedstrijd op het wereldkampioenschap tegen Schotland weer beschikken over Neymar. De 34-jarige spits is hersteld van de kuitblessure die hij eind mei opliep.

3 uur geleden
Kroatië schakelt Panama uit met eerste WK-zege in Toronto

TORONTO (ANP) - Kroatië is nog volop in de strijd om een plaats bij de laatste 32 op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Het elftal van bondscoach Zlatko Dalić versloeg in de nacht van dinsdag op woensdag Panama met 1-0 door een doelpunt van Ante Budimir.

3 uur geleden
Engelse coach zag nog nooit een team zo goed verdedigen als Ghana

FOXBOROUGH (ANP) - Thomas Tuchel, bondscoach van de Engelse voetballers, maakte tegenstander Ghana dinsdag (plaatselijke tijd) na het doelpuntloze gelijkspel op het wereldkampioenschap complimenten. "Ik heb enorm veel respect voor Ghana. Ze verdedigden met veel vastberadenheid en discipline en leverden een van de meest fysieke verdedigende prestaties die ik ooit van een team heb gezien", zei de Duitser tegen verslaggevers in Foxborough.

3 uur geleden
Franse internationals betuigen medeleven aan bondscoach Deschamps

BOSTON (ANP) - De Franse voetballers hebben hun medeleven betuigd aan Didier Deschamps. De bondscoach verlaat de nationale ploeg op het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada tijdelijk om de uitvaart van zijn moeder bij te wonen.

6 uur geleden
Infantino verdedigt drinkpauzes op WK: rustmomenten zijn nodig

NEW YORK (ANP) - Gianni Infantino heeft de drinkpauzes bij het wereldkampioenschap voetbal verdedigd. "De belangrijkste reden is de hitte, maar we moeten ook begrijpen dat in een toernooi als het WK - dat 39 dagen duurt en waarbij teams in die periode mogelijk acht wedstrijden spelen - een rustmoment enorm belangrijk is", zei de FIFA-voorzitter dinsdag (plaatselijke tijd) in gesprek met journalisten in New York.

6 uur geleden
FIFA-voorzitter: WK meest succesvolle evenement in geschiedenis

NEW YORK (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino is erg tevreden over het verloop van het wereldkampioenschap voetbal tot dusverre. "Het is ongelooflijk. Dit is groter dan alles wat de wereld ooit heeft gezien. Niet alleen op voetbalgebied, maar welk evenement dan ook. Het is het meest succesvolle evenement in de geschiedenis", sprak de Zwitser dinsdag (plaatselijke tijd) tegen journalisten in New York.

6 uur geleden