
AC Milan weet eerste nederlaag ternauwernood af te wenden
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de Serie A ternauwernood de eerste nederlaag kunnen voorkomen. Tegen Parma, de nummer 14, werd het na een 2-0-achterstand nog 2-2.
De Fransman Theo Hernandez maakte beide doelpunten voor de koploper. De gelijkmaker van Hernandez viel in de eerste minuut van de blessuretijd. Parma nam de leiding in de 13e minuut, via Hernani. Jasmin Kurtic maakte er na een klein uur 0-2 van.
Voor AC Milan is het het derde gelijkspel in elf wedstrijden. De ploeg van Stefano Pioli staat op 27 punten.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Door doelpunten van Alexander Sørloth, Connor Gallagher en Julián Alvarez heeft Atlético Madrid de thuiswedstrijd tegen Rayo Vallecano gewonnen: 3-0. Daarmee herstelde de ploeg van trainer Diego Simeone zich van het 1-0-verlies bij Las Palmas van afgelopen zaterdag.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - PSV heeft de titelrace in de Eredivisie spannender gemaakt. De nummer 2 van de ranglijst won de uitwedstrijd bij FC Twente (1-3) en verkleinde de achterstand op koploper Ajax tot 6 punten.
2 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Zoals verwacht heeft Bologna de finale bereikt van de Coppa Italia, het Italiaanse bekertoernooi. Met Sam Beukema en Thijs Dallinga in de basis eindigde het thuisduel met Empoli in 2-1. De heenwedstrijd werd al met 3-0 gewonnen.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - PSV heeft de uitwedstrijd tegen FC Twente met 1-3 gewonnen. De nummer 2 van de ranglijst verkleinde de achterstand op koploper Ajax tot 6 punten. Feyenoord heeft nu 8 punten minder dan de kampioen uit Eindhoven maar speelt vrijdagavond nog tegen PEC Zwolle.
2 uur geledenKERKRADE (ANP) - ADO Den Haag heeft in de strijd om de tweede plek in de Keuken Kampioen Divisie punten laten liggen in Kerkrade. De ploeg van trainer Darije Kalezic zag Roda JC diep in blessuretijd langszij komen: 1-1. Concurrent Excelsior kan zondag bij een overwinning tegen FC Emmen het gat met ADO vergroten tot 4 punten.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich drie dagen na de verloren bekerfinale tegen Go Ahead Eagles in het thuisduel met NAC Breda naar een gelijkspel gevochten. Mexx Meerdink maakte in de zevende minuut van de blessuretijd gelijk in Alkmaar (1-1).
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Malik Tillman ontbreekt in de basisformatie van PSV voor het uitduel met FC Twente. Trainer Peter Bosz heeft zijn middenvelder bestraft omdat hij te laat is gekomen op een bespreking.
4 uur geleden