AC Milan weer koploper na krappe uitzege op Napoli
NAPELS (ANP) - AC Milan heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A weer overgenomen van stadgenoot Internazionale. De Milanese ploeg won in Napels de topper tegen Napoli met 1-0 en nam daardoor weer 2 punten voorsprong op Inter, dat vrijdag al met 5-0 had gewonnen van hekkensluiter Salernitana. Napoli is nu de nummer 3 met 1 punt minder dan Inter.
Napoli begon sterk aan de wedstrijd in het Stadio Diego Armando Maradona, maar al gauw verzandde het duel in vastlopende aanvallen en fouten aan beide kanten. Er waren ook nauwelijks kansen. Kort na rust viel het doelpunt. Olivier Giroud tikte een voorzet van Davide Calabria in. Het leidde een offensief van de thuisclub in, die naarstig op zoek ging naar de gelijkmaker. Maar wat Napoli ook probeerde, de goal wilde maar niet vallen.
Diep in de tweede helft kwam Zlatan Ibrahimovic nog even in de ploeg als invaller voor de Braziliaan Leão. De 40-jarige Zweed maakte zijn eerste speelminuten na een lange blessureperiode.
Meer uit Voetbal
PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
14 minuten geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
59 minuten geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
7 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
9 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
1 dag geleden