AC Milan weer koploper na krappe uitzege op Napoli
NAPELS (ANP) - AC Milan heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A weer overgenomen van stadgenoot Internazionale. De Milanese ploeg won in Napels de topper tegen Napoli met 1-0 en nam daardoor weer 2 punten voorsprong op Inter, dat vrijdag al met 5-0 had gewonnen van hekkensluiter Salernitana. Napoli is nu de nummer 3 met 1 punt minder dan Inter.
Napoli begon sterk aan de wedstrijd in het Stadio Diego Armando Maradona, maar al gauw verzandde het duel in vastlopende aanvallen en fouten aan beide kanten. Er waren ook nauwelijks kansen. Kort na rust viel het doelpunt. Olivier Giroud tikte een voorzet van Davide Calabria in. Het leidde een offensief van de thuisclub in, die naarstig op zoek ging naar de gelijkmaker. Maar wat Napoli ook probeerde, de goal wilde maar niet vallen.
Diep in de tweede helft kwam Zlatan Ibrahimovic nog even in de ploeg als invaller voor de Braziliaan Leão. De 40-jarige Zweed maakte zijn eerste speelminuten na een lange blessureperiode.
Meer uit Voetbal
TOKIO (ANP) - Ajacied Takehiro Tomiyasu kan toch niet spelen voor Japan in de oefenduels met Schotland en Engeland van de komende dagen. De 27-jarige verdediger moest zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-1) worden gewisseld en is niet voldoende hersteld, meldt de Japanse voetbalbond.
5 minuten geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.
9 uur geledenEMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."
10 uur geledenEMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."
10 uur geledenEMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.
11 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.
12 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.
12 uur geleden