AC Milan verstevigt met zege op Lecce tweede plaats van Serie A
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de tweede plaats van de Serie A nog steviger in handen gekregen. De club won de thuiswedstrijd tegen Lecce (3-0). Tijjani Reijnders werd in de 78e minuut gewisseld bij de winnende ploeg.
AC Milan verkleinde de achterstand op Internazionale tot 11 punten. De koploper speelt maandag een uitduel met Udinese. Juventus, de nummer 3 van de ranglijst, heeft nu een achterstand van 9 punten op AC Milan. De formatie uit Turijn ontvangt zondag Fiorentina.
AC Milan leidde na 20 minuten al met 2-0, met dank aan doelpunten van Christian Pulisic en Olivier Giroud. Rafael Leão maakte in de 57e minuut het derde doelpunt voor AC Milan.
Lecce speelde ruim een helft met tien man, na een rode kaart voor Nikola Krstovic vlak voor rust.
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag de uitwedstrijd tegen FC Volendam met 2-0 gewonnen. Door de zege is de Friese ploeg zeker van deelname aan de play-offs om Europees voetbal.
1 uur geledenSITTARD (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard in de Eredivisie zondag met dezelfde elf basisspelers als vorige week zaterdag. De Rotterdammers wonnen toen in De Kuip met 3-1 van FC Groningen.
1 uur geledenPORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
16 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
16 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
18 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
18 uur geleden