AC Milan verstevigt met zege op Lecce tweede plaats van Serie A
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de tweede plaats van de Serie A nog steviger in handen gekregen. De club won de thuiswedstrijd tegen Lecce (3-0). Tijjani Reijnders werd in de 78e minuut gewisseld bij de winnende ploeg.
AC Milan verkleinde de achterstand op Internazionale tot 11 punten. De koploper speelt maandag een uitduel met Udinese. Juventus, de nummer 3 van de ranglijst, heeft nu een achterstand van 9 punten op AC Milan. De formatie uit Turijn ontvangt zondag Fiorentina.
AC Milan leidde na 20 minuten al met 2-0, met dank aan doelpunten van Christian Pulisic en Olivier Giroud. Rafael Leão maakte in de 57e minuut het derde doelpunt voor AC Milan.
Lecce speelde ruim een helft met tien man, na een rode kaart voor Nikola Krstovic vlak voor rust.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft zich geplaatst voor de tussenronde van de Conference League. De Alkmaarders speelden in de laatste wedstrijd in het hoofdtoernooi doelpuntloos gelijk (0-0) tegen Jagiellonia Bialystok uit Polen.
54 minuten geledenSPAKENBURG (ANP) - Op het veld van SV Spakenburg is donderdagavond na de wedstrijd tegen FC Twente een grote vechtpartij uitgebroken. De politie hield een persoon aan voor vernieling van een hek, aldus een woordvoerder.
58 minuten geledenRIYAD (ANP) - Napoli heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. In Riyad in Saudi-Arabië versloeg de ploeg van trainer Antonio Conte AC Milan (2-0), de winnaar van de Supercup vorig seizoen.
1 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Land- en tuinbouworganisatie LTO is na het boerenprotest in Brussel in gesprek gegaan met Eurocommissarissen. Landbouwvertegenwoordigers uit meerdere landen, onder wie LTO-hoofdbestuurslid Thijs Rompelberg, hebben gesproken met vier bestuurders uit het dagelijks EU-bestuur.
1 uur geledenSPAKENBURG (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van coach John van den Brom won met 6-3 bij Spakenburg, dat uitkomt in de tweede divisie.
3 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard voert een gezamenlijk herdenkingsmoment in tijdens de eerste competitiewedstrijd van het kalenderjaar. De Eredivisieclub uit Limburg wil hier een jaarlijkse traditie van maken, valt te lezen op de website.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan de komende maanden niet beschikken over Nick Olij. De reservedoelman heeft dinsdag tijdens de warming-up van de bekerwedstrijd tegen GVVV een liesblessure opgelopen, meldt PSV.
7 uur geleden