Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AC Milan verspeelt punten bij Sassuolo in Serie A

AC Milan verspeelt punten bij Sassuolo in Serie A

SASSUOLO (ANP) - AC Milan heeft in de Serie A punten verloren bij Sassuolo. De nummer 2 in de Italiaanse competitie hield 1 punt over aan de uitwedstrijd: 3-3.

AC Milan staat door het gelijkspel op 69 punten. Dat zijn er 13 minder dan koploper Internazionale, dat later zondag nog tegen Cagliari speelt.

De ploeg van coach Stefano Pioli kwam al vroeg op 2-0-achterstand tegen de club die voorlaatste staat in de Serie A. Andrea Pinamonti opende de score voor de thuisploeg in de 4e minuut en Armand Lauriente maakte er 2-0 van. Rafael Leão bracht Milan tien minuten later weer terug in de wedstrijd.

Lauriente bracht de marge weer terug voor Sassuolo in de tweede helft, maar Luka Jovic scoorde aan de andere kant. Noah Okafor zorgde in de slotfase voor de gelijkmaker voor Milan, waar Tijjani Reijnders op de bank was begonnen. Hij viel in de tweede helft nog in.

Meer uit Voetbal

Spurs ondersteunt door zaakwaarnemer bedreigde verdediger Udogie

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur heeft verklaard verdediger Destiny Udogie in alle opzichten te ondersteunen, nadat bekend is geworden dat de Italiaan begin september is bedreigd met een vuurwapen. Volgens Britse media is de verdachte zijn voormalige zaakwaarnemer die maandag is gearresteerd.

1 uur geleden
Spaans international Le Normand loopt 'ernstige' knieblessure op

MADRID (ANP) - Atlético-verdediger Robin Le Normand heeft dinsdag in het Champions League-duel met het Belgische Union Sint-Gillis een "ernstige" knieblessure opgelopen. Dat meldt de Madrileense voetbalclub op de website.

1 uur geleden
Oud-international Poortvliet tijdelijk hoofdtrainer FC Eindhoven

EINDHOVEN (ANP) - Oud-international Jan Poortvliet is tijdelijk toegetreden tot de technische staf van FC Eindhoven. De club uit de eerste divisie mist hoofdcoach Maurice Verberne, die anderhalve week geleden een been heeft gebroken.

2 uur geleden
Coach Slot ziet Real Madrid het beste in Liverpool bovenhalen

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-trainer Arne Slot noemde zowel de kwaliteit van de tegenstander als de passie van de eigen fans op Anfield als inspiratiebron voor zijn ploeg, die dinsdag Real Madrid met 1-0 versloeg. Een doelpunt van Alexis Mac Allister besliste het duel uit de vierde speelronde van de Champions League.

6 uur geleden
PSV-coach Bosz niet te spreken over optreden ploeg bij Olympiakos

PIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was niet te spreken over het optreden van zijn ploeg in de Champions League-wedstrijd bij Olympiakos. De Eindhovenaren ontsnapten aan een nederlaag dankzij een gelijkmaker van invaller Ricardo Pepi in de 93e minuut (1-1).

15 uur geleden
Sterk Liverpool verslaat Real Madrid in Champions League

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft in de Champions League een knappe zege geboekt op Real Madrid. De formatie van trainer Arne Slot was op het eigen Anfield met 1-0 te sterk voor de koploper van Spanje.

15 uur geleden
Invaller Pepi redt punt voor tegenvallend PSV bij Olympiakos

PIRAEUS (ANP) - PSV is in het hoofdtoernooi van de Champions League ontsnapt aan een tweede nederlaag. De Eindhovenaren maakten in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de blessuretijd van de tweede helft gelijk. Invaller Ricardo Pepi scoorde in de 93e minuut.

16 uur geleden