AC Milan verslaat Juventus en treft Inter in finale Supercup
RIYAD (ANP) - AC Milan heeft zich geplaatst voor de finale van de Italiaanse Supercup. De nieuwe trainer Sérgio Conceição, die voor het eerst op de bank zat als opvolger van de ontslagen Paulo Fonseca, zag zijn elftal in Riyad in Saudi-Arabië met 2-1 winnen van Juventus.
Juventus nam halverwege de eerste helft de leiding. Na een goede dieptepass van Samuel Mbangula schoot Kenan Yildiz met rechts in de bovenhoek raak. Yildiz mocht meedoen in plaats van Francisco Conceição, de zoon van Sérgio, die zich in de warming-up blesseerde.
Milan maakte het verschil pas laat in de wedstrijd. Christian Pulisic maakte in de 71e minuut gelijk door een strafschop te benutten. Kort daarna werkte Juventus-verdediger Federico Gatti de bal, na een voorzet van invaller Yunus Musah, ongelukkig in eigen doel.
Oranje-internationals Teun Koopmeiners (Juventus) en Tijjani Reijnders (AC Milan) hadden allebei een basisplaats.
AC Milan neemt het maandag in de finale op tegen Internazionale, dat het toernooi de laatste drie keer won.
Meer uit Voetbal
JEDDAH (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. Het elftal van trainer Xabi Alonso was in Jeddah in Saudi-Arabië met 2-1 te sterk voor Atlético Madrid.
27 minuten geledenKOEWEIT-STAD (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de vierde keer op rij de Franse Supercup gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique speelde in Koeweit-Stad met 2-2 gelijk en won vervolgens de strafschoppenserie met 4-1.
32 minuten geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Brazilië en Frankrijk spelen de komende interlandperiode in maart een minitoernooi in de Verenigde Staten, ter voorbereiding op het WK van drie maanden later. Kroatië en Colombia zijn de andere twee deelnemers aan de 'Road to 26'.
2 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo voegt naast spits Lequincio Zeefuik nog een speler aan de selectie toe. De huidige nummer 17 van de Eredivisie neemt de Zweed Erik Ahlstrand op huurbasis over van de Duitse Bundesligaclub St. Pauli. Heracles heeft een optie tot koop bedongen op de 24-jarige middenvelder.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur kan de komende drie maanden niet beschikken over Mohammed Kudus. Dat zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie, een dag na de 3-2-nederlaag tegen Bournemouth in de Premier League. Tottenham is na een goede competitiestart afgezakt naar de veertiende plaats op de ranglijst.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben zich versterkt met Janice Cayman. De 37-jarige Belgische recordinternational komt over van Leicester City. Cayman, die in de verdediging speelt, ondertekende een contract voor anderhalf jaar.
5 uur geledenLISSABON (ANP) - Coach José Mourinho van Benfica heeft zijn spelers verplicht de komende dagen op het trainingscomplex Seixal te verblijven. De Portugees nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 tegen Braga in de halve finales van de Portugese League Cup.
6 uur geleden