Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AC Milan verslaat Juventus en treft Inter in finale Supercup

AC Milan verslaat Juventus en treft Inter in finale Supercup

RIYAD (ANP) - AC Milan heeft zich geplaatst voor de finale van de Italiaanse Supercup. De nieuwe trainer Sérgio Conceição, die voor het eerst op de bank zat als opvolger van de ontslagen Paulo Fonseca, zag zijn elftal in Riyad in Saudi-Arabië met 2-1 winnen van Juventus.

Juventus nam halverwege de eerste helft de leiding. Na een goede dieptepass van Samuel Mbangula schoot Kenan Yildiz met rechts in de bovenhoek raak. Yildiz mocht meedoen in plaats van Francisco Conceição, de zoon van Sérgio, die zich in de warming-up blesseerde.

Milan maakte het verschil pas laat in de wedstrijd. Christian Pulisic maakte in de 71e minuut gelijk door een strafschop te benutten. Kort daarna werkte Juventus-verdediger Federico Gatti de bal, na een voorzet van invaller Yunus Musah, ongelukkig in eigen doel.

Oranje-internationals Teun Koopmeiners (Juventus) en Tijjani Reijnders (AC Milan) hadden allebei een basisplaats.

AC Milan neemt het maandag in de finale op tegen Internazionale, dat het toernooi de laatste drie keer won.

Meer uit Voetbal

Messi kondigt afscheid van nationale ploeg Argentinië aan

MIAMI (ANP) - Lionel Messi komt niet meer voor de nationale voetbalploeg van Argentinië uit. De 39-jarige aanvaller van Inter Miami heeft via sociale media zijn afscheid als international aangekondigd. De verloren finale van het WK tegen Spanje in de Verenigde Staten was zijn laatste landenwedstrijd.

1 uur geleden
Feyenoord: geen restitutie bij UEFA-straffen in Champions League

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat geen geld teruggeven aan supporters als er dit Champions League-seizoen door straffen van de UEFA vakken leeg moeten blijven. Dat heeft de Rotterdamse club maandag gemeld in de kaartverkoopinformatie voor de Europese wedstrijden. Ook wijst Feyenoord op een voorwaardelijke straf die nog openstaat vanwege wanordelijkheden vorig seizoen bij de thuiswedstrijd met Panathinaikos.

3 uur geleden
Manchester City betaalt 40 miljoen euro voor Braziliaan Allan

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de komst van Allan Elias bevestigd. De 22-jarige vleugelaanvaller komt over van Palmeiras. De Braziliaan heeft een vijfjarig contract ondertekend.

4 uur geleden
Sparta versterkt zich met middenvelder Hatenboer

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zich versterkt met Cedric Hatenboer. De middenvelder komt over van Anderlecht, waar hij nooit doorbrak. Hij heeft een vierjarig contract ondertekend, zo meldt de club uit Rotterdam.

5 uur geleden
Linksbuiten Emeran vertrekt bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Noam Emeran heeft afscheid genomen van FC Groningen. De 23-jarige Fransman kwam niet voor in de plannen van trainer Dick Lukkien en heeft zijn contract laten ontbinden. Zijn verbintenis liep aan het einde van dit seizoen af.

5 uur geleden
Verdediger Hilgers verlaat FC Twente voor sc Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - Mees Hilgers maakt de overstap van FC Twente naar sc Heerenveen. Dat meldt de Friese Eredivisieclub maandag. De 25-jarige centrale verdediger heeft getekend voor twee jaar tot de zomer van 2028, met een optie voor een extra jaar.

7 uur geleden
Platini: Infantino moet weg

PARIJS (ANP) - De Franse oud-voetballer Michel Platini wil dat voorzitter Gianni Infantino vertrekt bij wereldvoetbalbond FIFA. De Zwitser staat onder druk na zijn plan om een deel van de aandelen van een nieuw op te richten bedrijf, FIFA Forward Enterprise, te verkopen aan particuliere investeerders.

20 uur geleden