AC Milan verslaat club van Berlusconi
MILAAN (ANP) - Brahim Díaz heeft met twee doelpunten een groot aandeel gehad in een thuiszege van AC Milan op Monza (4-1). De Spanjaard maakte de eerste twee treffers van zijn ploeg in San Siro. Het naar de Serie A gepromoveerde Monza is in handen van Silvio Berlusconi, de oud-premier van Italië die eerder jarenlang eigenaar was van AC Milan. Adriano Galliani, jarenlang zijn directeur in Milaan, is nu ook zijn rechterhand bij Monza.
Díaz kreeg de bal in de 16e minuut in de middencirkel aangespeeld door doelman Ciprian Tatarusanu. De Spanjaard begon aan een lange dribbel en rondde beheerst af. Hij tekende vlak voor rust ook voor de 2-0. Divock Origi maakte in de 65e minuut het derde doelpunt van AC Milan. Vervolgens verzilverde Filippo Ranocchia een vrije trap voor Monza en bepaalde invaller Rafael Leão de eindstand.
AC Milan staat nu in punten gelijk met Napoli, de koploper die voor zondag een uitwedstrijd tegen AS Roma op het programma heeft staan.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Kees Smit beschouwt zijn afgelopen blessure als een "leermoment". Dat zei de 20-jarige aanvallende middenvelder donderdagavond na zijn rentree bij AZ in de met 2-1 verloren Europa League-wedstrijd tegen Juventus. "Ik ben eigenlijk iets te snel weer begonnen", bekende Smit.
53 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ miste volgens trainer Leeroy Echteld volwassenheid in de eerste helft van het Europa League-duel tegen Juventus. Bij rust stonden de Alkmaarders met 2-0 achter, na een sterke tweede helft kwam AZ terug tot 2-1. "Wat je merkt is dat zij echt als een volwassen ploeg op het veld staan", zei Echteld na de wedstrijd.
55 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ-aanvoerder Peer Koopmeiners was donderdagavond na de 2-1-nederlaag tegen Juventus nog niet in staat geweest om zijn broer Teun te feliciteren. Dat zei de jongste van de broers Koopmeiners na de Europa League-wedstrijd in Alkmaar. "Ik heb hem heel kort even gezien net, maar een felicitatie mag wachten tot morgen", zei een balende Koopmeiners.
56 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de Europa League verloren van Juventus, mede dankzij een doelpunt van oud-AZ-speler en Oranje-international Teun Koopmeiners. In Alkmaar werd het na een spannende slotfase 2-1 voor de bezoekers uit Italië. AZ blijft na vier speelronden in de Europa League steken op 6 punten. Juventus is met 10 punten nog ongeslagen.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is ook na drie wedstrijden in het hoofdtoernooi van de Conference League nog zonder puntenverlies. Het elftal van trainer John van den Brom maakte tegen de Cypriotische club FC Pafos in de tweede helft een achterstand ongedaan en won met 3-1.
3 uur geledenHERNING (ANP) - Tolu Arokodare leeft na twee doelpunten en een ruime overwinning van Ajax op Midtjylland in de Conference League (1-6) met vertrouwen toe naar de topper van zondag tegen FC Twente in de Eredivisie. Dat zei de Nigeriaanse spits, die de laatste vier wedstrijden op rij scoorde, in Herning tegen Ziggo Sport.
3 uur geledenHERNING (ANP) - Ajax heeft de vijfde overwinning op rij geboekt. De Amsterdammers versloegen FC Midtjylland, dat een helft lang met een man minder speelde, in de Conference League: 1-6. Spits Tolu Arokodare was met twee doelpunten opnieuw de gevierde man bij Ajax. Linkervleugelverdediger Owen Wijndal, aanvoerder Davy Klaassen en aanvallers Oscar Gloukh en Marcos Leonardo scoorden ook.
5 uur geleden