Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AC Milan verslaat Atalanta en heeft Ibrahimovic terug

AC Milan verslaat Atalanta en heeft Ibrahimovic terug

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de recente goede reeks voortgezet tegen Atalanta. Het elftal van Stefano Pioli versloeg in het eigen stadion de bezoekers uit Bergamo met 2-0. Zlatan Ibrahimovic en Mike Maignan maakten bij de thuisploeg hun rentree na een lange afwezigheid.

Milan kende een dramatische periode in januari, maar lijkt voorzichtig uit het dal te klimmen. Na de vierde zege in alle competities op rij klom de regerend kampioen naar de derde plaats met 47 punten uit 24 wedstrijden. Atalanta staat drie plaatsen lager met 41 punten.

Milan had in de eerste helft een overwicht, maar Atalanta-keeper Juan Musso werd amper getest. De doelman speelde vervolgens onbewust een hoofdrol bij de openingstreffer. Een fraaie uithaal van Theo Hernández kwam terug van de paal en caramboleerde via de rug van Musso alsnog het doel in, 1-0. Rafael Leão kreeg voor rust nog een kans op de 2-0, maar hij mikte de bal over het doel.

Atalanta, met Marten de Roon en Teun Koopmeiners, kwam ook na rust zelden in de buurt van doelman Mike Maignan. De Milan-doelman maakte zijn rentree na vijf maanden blessureleed en kreeg alle tijd om weer rustig te wennen aan de Serie A. Olivier Giroud, Leão en Junior Messias verprutsten in de tweede helft goede kansen, voordat het thuispubliek alsnog kon juichen vanwege een wissel. De herstelde Zlatan Ibrahimovic viel een kwartier voor tijd in voor zijn eerste speelminuten sinds mei. Messias besliste daarna het duel vlak voor tijd, 2-0.

Meer uit Voetbal

Doelman Verbruggen op besloten training van Oranje

KANSAS CITY (ANP) - Bart Verbruggen heeft zich weer op de training van het Nederlands elftal laten zien. De doelman was present op een besloten training van Oranje in Kansas City voor het eerste duel op het WK zondag tegen Japan. Dat bevestigt een woordvoerder van de KNVB.

55 minuten geleden
Mbappé vindt wereldtitel belangrijker dan topscorersrecord

BOSTON (ANP/DPA) - Sterspeler Kylian Mbappé vindt het belangrijker om wereldkampioen te worden met Frankrijk dan om topscorer aller tijden van het WK te worden. "Natuurlijk wil ik in de geschiedenisboeken, maar het liefste wil ik terugkeren naar Frankrijk met de cup", zei de aanvaller tegen de zender M6.

2 uur geleden
Liverpool neemt afscheid van trainers Hulshoff en Van Bronckhorst

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool neemt na het ontslag van Arne Slot ook afscheid van zijn assistent-trainers Sipke Hulshoff, Giovanni van Bronckhorst en Ruben Peeters. De club meldt dat de drie Nederlanders in navolging van Slot vertrekken.

7 uur geleden
Feyenoorder Hwang bescheiden na hoofdrol bij WK-zege Zuid-Korea

GUADALAJARA (ANP) - Feyenoorder Hwang In-beom bleef bescheiden na zijn hoofdrol tijdens de gewonnen eerste wedstrijd van Zuid-Korea tegen Tsjechië (2-1). De middenvelder tekende in Guadalajara voor een doelpunt en een assist en werd door de FIFA uitgeroepen tot 'man of the match'.

11 uur geleden
Hoofdrol Feyenoorder Hwang bij winst van Zuid-Korea op Tsjechië

GUADALAJARA (ANP) - Zuid-Korea heeft het groepsduel in de Mexicaanse stad Guadalajara met 2-1 gewonnen van Tsjechië. De Feyenoorder In-beom Hwang maakte een doelpunt voor Zuid-Korea en gaf een assist. De eerste wedstrijd in groep A vond donderdag plaats in het Mexico City Stadium. Gastland Mexico versloeg Zuid-Afrika in de openingswedstrijd van het WK met 2-0 en gaat aan de leiding.

14 uur geleden
Chávez beleeft WK-droom als international van Mexico

MEXICO-STAD (ANP) - Mateo Chávez (22) beleeft de droom van zijn leven als international van Mexico. "Het is fantastisch om een WK in eigen land mee te maken. Het enige wat eraan ontbrak, was dat ik geen speeltijd kreeg. Dan was het helemaal mooi geweest", zei de linksback van AZ na afloop van de openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika, die het Midden-Amerikaanse land met 2-0 won.

18 uur geleden
Spelers Congo ondanks zorgen om ebola toegelaten tot VS

HOUSTON (ANP/AFP) - De spelers van het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo zijn zonder problemen toegelaten tot de Verenigde Staten, ondanks zorgen om de uitbraak van het ebolavirus in Congo. Dat zei Aaron Wan-Bissaka, speler van het Congolese elftal en West Ham United, donderdag tegen het Franse persbureau AFP.

20 uur geleden