Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AC Milan verslaat Atalanta en heeft Ibrahimovic terug

AC Milan verslaat Atalanta en heeft Ibrahimovic terug

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de recente goede reeks voortgezet tegen Atalanta. Het elftal van Stefano Pioli versloeg in het eigen stadion de bezoekers uit Bergamo met 2-0. Zlatan Ibrahimovic en Mike Maignan maakten bij de thuisploeg hun rentree na een lange afwezigheid.

Milan kende een dramatische periode in januari, maar lijkt voorzichtig uit het dal te klimmen. Na de vierde zege in alle competities op rij klom de regerend kampioen naar de derde plaats met 47 punten uit 24 wedstrijden. Atalanta staat drie plaatsen lager met 41 punten.

Milan had in de eerste helft een overwicht, maar Atalanta-keeper Juan Musso werd amper getest. De doelman speelde vervolgens onbewust een hoofdrol bij de openingstreffer. Een fraaie uithaal van Theo Hernández kwam terug van de paal en caramboleerde via de rug van Musso alsnog het doel in, 1-0. Rafael Leão kreeg voor rust nog een kans op de 2-0, maar hij mikte de bal over het doel.

Atalanta, met Marten de Roon en Teun Koopmeiners, kwam ook na rust zelden in de buurt van doelman Mike Maignan. De Milan-doelman maakte zijn rentree na vijf maanden blessureleed en kreeg alle tijd om weer rustig te wennen aan de Serie A. Olivier Giroud, Leão en Junior Messias verprutsten in de tweede helft goede kansen, voordat het thuispubliek alsnog kon juichen vanwege een wissel. De herstelde Zlatan Ibrahimovic viel een kwartier voor tijd in voor zijn eerste speelminuten sinds mei. Messias besliste daarna het duel vlak voor tijd, 2-0.

Meer uit Voetbal

Opnieuw hoofdrol voor Malen met 2 treffers bij winnend AS Roma

LECCE (ANP) - Donyell Malen heeft opnieuw een hoofdrol opgeëist bij AS Roma. De Oranje-international maakte de eerste twee doelpunten tijdens een 4-0-zege bij Lecce. De aanvaller tekende vorige week tijdens de gewonnen openingswedstrijd tegen Fiorentina (4-0) al voor een hattrick.

54 minuten geleden
Messi kondigt afscheid van nationale ploeg Argentinië aan

MIAMI (ANP) - Lionel Messi komt niet meer voor de nationale voetbalploeg van Argentinië uit. De 39-jarige aanvaller van Inter Miami heeft via sociale media zijn afscheid als international aangekondigd. De verloren finale van het WK tegen Spanje in de Verenigde Staten was zijn laatste landenwedstrijd.

4 uur geleden
Feyenoord: geen restitutie bij UEFA-straffen in Champions League

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat geen geld teruggeven aan supporters als er dit Champions League-seizoen door straffen van de UEFA vakken leeg moeten blijven. Dat heeft de Rotterdamse club maandag gemeld in de kaartverkoopinformatie voor de Europese wedstrijden. Ook wijst Feyenoord op een voorwaardelijke straf die nog openstaat vanwege wanordelijkheden vorig seizoen bij de thuiswedstrijd met Panathinaikos.

6 uur geleden
Manchester City betaalt 40 miljoen euro voor Braziliaan Allan

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de komst van Allan Elias bevestigd. De 22-jarige vleugelaanvaller komt over van Palmeiras. De Braziliaan heeft een vijfjarig contract ondertekend.

7 uur geleden
Sparta versterkt zich met middenvelder Hatenboer

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zich versterkt met Cedric Hatenboer. De middenvelder komt over van Anderlecht, waar hij nooit doorbrak. Hij heeft een vierjarig contract ondertekend, zo meldt de club uit Rotterdam.

8 uur geleden
Linksbuiten Emeran vertrekt bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Noam Emeran heeft afscheid genomen van FC Groningen. De 23-jarige Fransman kwam niet voor in de plannen van trainer Dick Lukkien en heeft zijn contract laten ontbinden. Zijn verbintenis liep aan het einde van dit seizoen af.

8 uur geleden
Verdediger Hilgers verlaat FC Twente voor sc Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - Mees Hilgers maakt de overstap van FC Twente naar sc Heerenveen. Dat meldt de Friese Eredivisieclub maandag. De 25-jarige centrale verdediger heeft getekend voor twee jaar tot de zomer van 2028, met een optie voor een extra jaar.

10 uur geleden