AC Milan verrassend onderuit tegen Sassuolo
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de Serie A een dure thuisnederlaag geïncasseerd. De nummer 2 van de Serie A verloor met 2-1 van middenmoter Sassuolo. Daardoor zijn de titelkansen nog wat kleiner geworden voor AC Milan.
Stadgenoot Internazionale komt woensdagavond bij het laaggeklasseerde Spezia in actie. Met een zege brengt de koploper de marge op AC Milan op 12 punten, met nog zes wedstrijden te spelen.
Hakan Çalhanoglu opende namens de thuisclub de score na een halfuur met een fraai schot in de verre hoek. Giacomo Raspadori zorgde in het laatste kwartier voor een verrassende wending en met twee treffers hielp hij Sassuolo aan 3 punten.
Clubtopscorer Zlatan Ibrahimovic, goed voor vijftien treffers in zeventien competitieduels, ontbrak bij AC Milan. De 39-jarige Zweed was niet fit.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
52 minuten geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
3 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.
19 uur geledenALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.
19 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.
20 uur geleden