AC Milan verliest van Inter na rode kaart Ibrahimovic
MILAAN (ANP) - Inter heeft AC Milan uitgeschakeld in de kwartfinale van het Italiaanse bekertoernooi. De club profiteerde van de rode kaart die Zlatan Ibrahimovic na een uur kreeg, waardoor Milan met een man minder verder moest. Ibrahimovic had nog wel voor de 1-0 gezorgd, maar Inter won met 2-1.
Na ruim een half uur zette Ibrahimovic AC Milan op voorsprong. Op slag van rust gingen Ibrahimovic en Romelo Lukaku elkaar bijna te lijf en moesten ze door ploeggenoten uit elkaar worden gehouden. Wat de aanleiding van het incident was werd niet geheel duidelijk, al zag het ernaar uit dat Lukaku in woede ontstak na een opmerking van de Zweed.
Beide spelers, jaren geleden samen actief bij Manchester United, kregen de gele kaart van scheidsrechter Paolo Valeri. Aangezien Ibrahimovic een kwartier later opnieuw tegen geel aanliep, kon hij vertrekken.
Comeback Inter
Zo'n 10 minuten later was het woord weer aan Lukaku. De Belg maakte uit een strafschop gelijk. In de 7e minuut van de blessuretijd hielp de ingevallen oud-Ajacied Christian Eriksen Inter vervolgens aan de winst.
Stefan de Vrij was zoals gebruikelijk basisspeler bij Inter.
De overige kwartfinales zijn de komende dagen Atalanta - Lazio, Juventus - SPAL en Napoli - Spezia. AC Milan is nog wel koploper in de Serie A, op 2 punten gevolgd door Inter.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
4 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
10 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
12 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
13 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
14 uur geleden