AC Milan verliest van Inter na rode kaart Ibrahimovic
MILAAN (ANP) - Inter heeft AC Milan uitgeschakeld in de kwartfinale van het Italiaanse bekertoernooi. De club profiteerde van de rode kaart die Zlatan Ibrahimovic na een uur kreeg, waardoor Milan met een man minder verder moest. Ibrahimovic had nog wel voor de 1-0 gezorgd, maar Inter won met 2-1.
Na ruim een half uur zette Ibrahimovic AC Milan op voorsprong. Op slag van rust gingen Ibrahimovic en Romelo Lukaku elkaar bijna te lijf en moesten ze door ploeggenoten uit elkaar worden gehouden. Wat de aanleiding van het incident was werd niet geheel duidelijk, al zag het ernaar uit dat Lukaku in woede ontstak na een opmerking van de Zweed.
Beide spelers, jaren geleden samen actief bij Manchester United, kregen de gele kaart van scheidsrechter Paolo Valeri. Aangezien Ibrahimovic een kwartier later opnieuw tegen geel aanliep, kon hij vertrekken.
Comeback Inter
Zo'n 10 minuten later was het woord weer aan Lukaku. De Belg maakte uit een strafschop gelijk. In de 7e minuut van de blessuretijd hielp de ingevallen oud-Ajacied Christian Eriksen Inter vervolgens aan de winst.
Stefan de Vrij was zoals gebruikelijk basisspeler bij Inter.
De overige kwartfinales zijn de komende dagen Atalanta - Lazio, Juventus - SPAL en Napoli - Spezia. AC Milan is nog wel koploper in de Serie A, op 2 punten gevolgd door Inter.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.
3 uur geledenCOVERCIANO (ANP/AFP) - De Italiaanse voetballers gaan er niet zomaar vanuit dat ze dinsdag in Zenica ten koste van Bosnië en Herzegovina het wereldkampioenschap bereiken. Dat zei international Federico Dimarco zaterdag, in reactie op camerabeelden waarop te zien was dat hij en zijn teamgenoten juichten toen Bosnië in de halve finale van de play-offs Wales na strafschoppen uitschakelde. Mensen maakten daaruit op dat Italië liever Bosnië zou treffen dan Wales.
3 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kan in de kwartfinales van de Champions League tegen Atlético Madrid niet beschikken over aanvaller Raphinha. De 29-jarige Braziliaan heeft een hamstringblessure opgelopen in de oefenwedstrijd van Brazilië tegen Frankrijk.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."
20 uur geledenLONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.
20 uur geledenBASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.
20 uur geleden