AC Milan verliest met tien man bij Monza
MONZA (ANP) - AC Milan is verder achterop geraakt in de race om de landstitel van Italië. De club verloor de uitwedstrijd tegen Monza met 4-2. AC Milan, de nummer 3 van de Serie A, heeft al 11 punten minder dan koploper en stadgenoot Internazionale.
AC Milan begon drie dagen na de zege op Rennes (3-0) in de Europa League niet op volle oorlogssterkte. Trainer Stefano Pioli besloot na rust toch Tijjani Reijnders, Rafael Leão, Christian Pulisic en Olivier Giroud in te brengen toen zijn ploeg met 2-0 achterstond.
Matteo Pessina benutte in de slotfase van de eerste helft een strafschop voor Monza en Dany Mota tekende vlak voor het rustsignaal voor 2-0. AC Milan moest na 52 minuten met tien man verder. Luka Jovic kreeg een rode kaart nadat hij een slaande beweging richting zijn tegenstander Armando Izzo had gemaakt.
Giroud maakte de wedstrijd weer spannend (2-1), op aangeven van Pulisic die in de slotfase zelf voor de gelijkmaker tekende. AC Milan ging op jacht naar een derde treffer maar Warren Bondo en Lorenzo Colombo bezorgden Monza in de blessuretijd alsnog een zege.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.
59 minuten geledenPERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.
7 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - Niemand kan Iran uitsluiten van het WK voetbal. Dat stelt de nationale voetbalploeg van het land in een bericht op sociale media in een reactie op uitlatingen van Donald Trump. Volgens de Amerikaanse president zou "het niet gepast zijn" om naar het WK te komen voor "hun eigen leven en veiligheid".
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.
8 uur geleden