AC Milan verliest met tien man bij Monza
MONZA (ANP) - AC Milan is verder achterop geraakt in de race om de landstitel van Italië. De club verloor de uitwedstrijd tegen Monza met 4-2. AC Milan, de nummer 3 van de Serie A, heeft al 11 punten minder dan koploper en stadgenoot Internazionale.
AC Milan begon drie dagen na de zege op Rennes (3-0) in de Europa League niet op volle oorlogssterkte. Trainer Stefano Pioli besloot na rust toch Tijjani Reijnders, Rafael Leão, Christian Pulisic en Olivier Giroud in te brengen toen zijn ploeg met 2-0 achterstond.
Matteo Pessina benutte in de slotfase van de eerste helft een strafschop voor Monza en Dany Mota tekende vlak voor het rustsignaal voor 2-0. AC Milan moest na 52 minuten met tien man verder. Luka Jovic kreeg een rode kaart nadat hij een slaande beweging richting zijn tegenstander Armando Izzo had gemaakt.
Giroud maakte de wedstrijd weer spannend (2-1), op aangeven van Pulisic die in de slotfase zelf voor de gelijkmaker tekende. AC Milan ging op jacht naar een derde treffer maar Warren Bondo en Lorenzo Colombo bezorgden Monza in de blessuretijd alsnog een zege.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
1 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
2 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."
3 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft de thuiswedstrijd tegen Genoa gewonnen (2-0). De club uit Turijn leidde na zeventien minuten met twee doelpunten verschil. Bremer en Weston McKennie passeerden de Nederlandse doelman Justin Bijlow van de bezoekers uit Genua.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is weer een stap dichter bij de titel in de eerste divisie gekomen. De koploper won ook de thuiswedstrijd tegen FC Eindhoven (4-0). Daryl van Mieghem, Steven van der Sloot, Jesse Bal en Nigel Thomas maakten de doelpunten.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.
11 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
15 uur geleden