AC Milan verliest met tien man bij Monza
MONZA (ANP) - AC Milan is verder achterop geraakt in de race om de landstitel van Italië. De club verloor de uitwedstrijd tegen Monza met 4-2. AC Milan, de nummer 3 van de Serie A, heeft al 11 punten minder dan koploper en stadgenoot Internazionale.
AC Milan begon drie dagen na de zege op Rennes (3-0) in de Europa League niet op volle oorlogssterkte. Trainer Stefano Pioli besloot na rust toch Tijjani Reijnders, Rafael Leão, Christian Pulisic en Olivier Giroud in te brengen toen zijn ploeg met 2-0 achterstond.
Matteo Pessina benutte in de slotfase van de eerste helft een strafschop voor Monza en Dany Mota tekende vlak voor het rustsignaal voor 2-0. AC Milan moest na 52 minuten met tien man verder. Luka Jovic kreeg een rode kaart nadat hij een slaande beweging richting zijn tegenstander Armando Izzo had gemaakt.
Giroud maakte de wedstrijd weer spannend (2-1), op aangeven van Pulisic die in de slotfase zelf voor de gelijkmaker tekende. AC Milan ging op jacht naar een derde treffer maar Warren Bondo en Lorenzo Colombo bezorgden Monza in de blessuretijd alsnog een zege.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.
42 minuten geledenSYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.
2 uur geledenMONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).
4 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.
5 uur geledenBERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
13 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
13 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
16 uur geleden