AC Milan verliest met tien man bij Monza
MONZA (ANP) - AC Milan is verder achterop geraakt in de race om de landstitel van Italië. De club verloor de uitwedstrijd tegen Monza met 4-2. AC Milan, de nummer 3 van de Serie A, heeft al 11 punten minder dan koploper en stadgenoot Internazionale.
AC Milan begon drie dagen na de zege op Rennes (3-0) in de Europa League niet op volle oorlogssterkte. Trainer Stefano Pioli besloot na rust toch Tijjani Reijnders, Rafael Leão, Christian Pulisic en Olivier Giroud in te brengen toen zijn ploeg met 2-0 achterstond.
Matteo Pessina benutte in de slotfase van de eerste helft een strafschop voor Monza en Dany Mota tekende vlak voor het rustsignaal voor 2-0. AC Milan moest na 52 minuten met tien man verder. Luka Jovic kreeg een rode kaart nadat hij een slaande beweging richting zijn tegenstander Armando Izzo had gemaakt.
Giroud maakte de wedstrijd weer spannend (2-1), op aangeven van Pulisic die in de slotfase zelf voor de gelijkmaker tekende. AC Milan ging op jacht naar een derde treffer maar Warren Bondo en Lorenzo Colombo bezorgden Monza in de blessuretijd alsnog een zege.
Meer uit Voetbal
MIAMI (ANP) - Lionel Messi is net als vorig jaar verkozen tot waardevolste speler van het seizoen in de Amerikaanse competitie MLS. De 38-jarige Argentijn leidde Inter Miami naar het eerste kampioenschap. Hij is de eerste speler die de prijs voor de tweede keer op rij heeft gewonnen.
2 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim ziet het duel van Ajax bij Qarabag FK woensdag als volgende kans om van de "heel vervelende nul" af te komen in de Champions League. "Daar willen we heel graag vanaf. Daarom gaan we morgen voor de winst spelen, maar we weten ook dat we tegen een ploeg spelen die al 7 punten heeft", zei Grim tijdens een persconferentie in het Azerbeidzjaanse Bakoe.
5 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Zonder ten minste zeven basisspelers wacht Real Madrid-trainer Xabi Alonso woensdag een zware opdracht in de Champions League. Zijn ploeg neemt het in het eigen Bernabéu op tegen Manchester City, terwijl de druk op de coach toeneemt door de matige resultaten van de laatste weken in de competitie.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De Johan Cruijff ArenA heeft vrijdagavond aangifte gedaan na het grootschalige afsteken van vuurwerk in het thuisduel met FC Groningen. Ajax had die stap vrijdag al aangekondigd, maar laat dinsdag pas weten dat het ook daadwerkelijk is gebeurd. De aangifte gaat om onder meer huisvredebreuk, openlijke geweldpleging en brandstichting.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax moet het zeker tot de winterstop doen zonder spits Wout Weghorst. De 33-jarige international van het Nederlands elftal heeft zaterdag in het uitduel met Fortuna Sittard "forse schade" aan zijn enkelbanden opgelopen, melden de Amsterdammers. Weghorst werd al buiten de selectie gelaten voor het Champions League-duel met Qarabag FK van woensdag.
7 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran en Egypte zijn er niet van gediend dat hun onderlinge duel op het WK voetbal volgend jaar in het teken staat van de lhbtqi+-gemeenschap. Volgens Iraanse media hebben de landen daartegen een protest ingediend.
7 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain neemt het woensdag in de Champions League tegen Athletic op zonder Ousmane Dembélé. De winnaar van de Gouden Schoen is sinds maandag ziek, zo meldt de Franse topclub. PSG staat tweede in de rangschikking met 12 punten uit vijf duels. Athletic staat 27e.
7 uur geleden