AC Milan-trainer: Zlatan heeft zijn excuses aangeboden
MILAAN (ANP/RTR) - Zlatan Ibrahimovic heeft na afloop van de verhitte bekerwedstrijd tegen stadgenoot Internazionale zijn excuses aangeboden aan zijn ploeggenoten van AC Milan. Dat zei zijn trainer Stefano Piolo na de 2-1-nederlaag.
"Hij heeft zijn excuses aangeboden als groot kampioen dat hij is. Hij sloeg een beetje door in zijn drang om het team te helpen", aldus Piolo. "Het was niet makkelijk om in de wedstrijd te blijven met een man minder. De druk van Inter was groot."
Op slag van rust kreeg Ibrahimovic onenigheid met Romelu Lukaku en de twee kwamen met hun hoofden tegen elkaar te staan. Ploeggenoten moesten erbij komen om de twee oud-ploeggenoten - ze speelden samen bij Manchester United - uit elkaar te houden. Het kwam beiden op geel te staan. In de tweede helft kreeg Zlatan nog een keer geel.
"We hebben daar in het laatste half uur de tol voor betaald en konden geen positief resultaat behalen. Het had niet mogen gebeuren, maar het is zo gelopen."
Het werd 2-1 voor Internazionale, waar uitgerekend Lukaku gelijkmaakte en Christian Eriksen diep in blessuretijd de winnende voor zijn rekening nam. Zlatan had AC Milan op voorsprong gebracht.
Meer uit Voetbal
BIRMINGHAM (ANP) - Liverpool is er nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de Champions League van komend seizoen. Het elftal van trainer Arne Slot verloor met 4-2 bij Aston Villa en zakte daardoor naar de vijfde plaats. Aston Villa is als nummer 4 nu wel zeker van deelname aan de Champions League.
6 uur geledenPORT-AU-PRINCE (ANP) - Ruben Providence mag zich na de play-offs met Almere City FC melden bij het nationale voetbalelftal van Haïti. De 24-jarige aanvaller is door bondscoach Sébastien Migné geselecteerd voor het WK.
9 uur geledenTUNIS (ANP) - Omar Rekik is door de Tunesische bondscoach Sabri Lamouchi opgenomen in de selectie voor het komende wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 24-jarige verdediger werd in Nederland geboren en kwam in de jeugd uit voor Feyenoord, Manchester City, PSV, Olympique Marseille en Hertha BSC. Inmiddels speelt Rekik, die in 2022 als huurling tot zes wedstrijden voor Sparta Rotterdam kwam, in Slovenië bij NK Maribor.
10 uur geledenGLASGOW (ANP/RTR) - De scheidsrechter die Celtic woensdag in de uitwedstrijd tegen Motherwell een controversiële strafschop gaf, staat onder politiebewaking. Daartoe is besloten nadat zijn persoonlijke gegevens online waren gelekt, meldt de Schotse voetbalbond FA.
10 uur geledenMIDDLESBROUGH (ANP/RTR) - Middlesbrough wil dat Southampton wordt uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat doet de Engelse club omdat ze Southampton beschuldigen van spionage. In aanloop naar de halve finale tussen Middlesbrough en Southampton zou de training van Middlesbrough heimelijk zijn gefilmd.
11 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Thijs Oosting zet zijn voetballoopbaan voort bij PEC Zwolle. De 26-jarige middenvelder wordt overgenomen van FC Groningen. Oosting kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor PEC Zwolle, dat nu gebruikmaakt van de koopoptie die in de huurovereenkomst was opgenomen.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer staat ook volgend seizoen onder de lat bij Bayern München. De 40-jarige doelman heeft zijn contract bij de Duitse recordkampioen tot juni 2027 verlengd, meldt de club.
12 uur geleden