Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AC Milan-trainer: Zlatan heeft zijn excuses aangeboden

AC Milan-trainer: Zlatan heeft zijn excuses aangeboden

MILAAN (ANP/RTR) - Zlatan Ibrahimovic heeft na afloop van de verhitte bekerwedstrijd tegen stadgenoot Internazionale zijn excuses aangeboden aan zijn ploeggenoten van AC Milan. Dat zei zijn trainer Stefano Piolo na de 2-1-nederlaag.

"Hij heeft zijn excuses aangeboden als groot kampioen dat hij is. Hij sloeg een beetje door in zijn drang om het team te helpen", aldus Piolo. "Het was niet makkelijk om in de wedstrijd te blijven met een man minder. De druk van Inter was groot."

Op slag van rust kreeg Ibrahimovic onenigheid met Romelu Lukaku en de twee kwamen met hun hoofden tegen elkaar te staan. Ploeggenoten moesten erbij komen om de twee oud-ploeggenoten - ze speelden samen bij Manchester United - uit elkaar te houden. Het kwam beiden op geel te staan. In de tweede helft kreeg Zlatan nog een keer geel.

"We hebben daar in het laatste half uur de tol voor betaald en konden geen positief resultaat behalen. Het had niet mogen gebeuren, maar het is zo gelopen."

Het werd 2-1 voor Internazionale, waar uitgerekend Lukaku gelijkmaakte en Christian Eriksen diep in blessuretijd de winnende voor zijn rekening nam. Zlatan had AC Milan op voorsprong gebracht.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

4 uur geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

4 uur geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

4 uur geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

7 uur geleden
Manchester City wint bij Liverpool na hectische slotfase

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.

7 uur geleden
Bayern München herpakt zich met zege op tien man van Hoffenheim

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.

7 uur geleden
Bosz noemt overwinning van PSV bij Groningen 'zwaar bevochten'

GRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.

7 uur geleden