Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AC Milan-trainer: Zlatan heeft zijn excuses aangeboden

AC Milan-trainer: Zlatan heeft zijn excuses aangeboden

MILAAN (ANP/RTR) - Zlatan Ibrahimovic heeft na afloop van de verhitte bekerwedstrijd tegen stadgenoot Internazionale zijn excuses aangeboden aan zijn ploeggenoten van AC Milan. Dat zei zijn trainer Stefano Piolo na de 2-1-nederlaag.

"Hij heeft zijn excuses aangeboden als groot kampioen dat hij is. Hij sloeg een beetje door in zijn drang om het team te helpen", aldus Piolo. "Het was niet makkelijk om in de wedstrijd te blijven met een man minder. De druk van Inter was groot."

Op slag van rust kreeg Ibrahimovic onenigheid met Romelu Lukaku en de twee kwamen met hun hoofden tegen elkaar te staan. Ploeggenoten moesten erbij komen om de twee oud-ploeggenoten - ze speelden samen bij Manchester United - uit elkaar te houden. Het kwam beiden op geel te staan. In de tweede helft kreeg Zlatan nog een keer geel.

"We hebben daar in het laatste half uur de tol voor betaald en konden geen positief resultaat behalen. Het had niet mogen gebeuren, maar het is zo gelopen."

Het werd 2-1 voor Internazionale, waar uitgerekend Lukaku gelijkmaakte en Christian Eriksen diep in blessuretijd de winnende voor zijn rekening nam. Zlatan had AC Milan op voorsprong gebracht.

Meer uit Voetbal

Mühren schiet FC Volendam in blessuretijd langs Sparta in beker

ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.

9 uur geleden
AC Milan weet na twee gelijke spelen wel te winnen van Como

COMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).

10 uur geleden
Sc Heerenveen ten koste van RKC naar laatste acht in beker

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.

12 uur geleden
Voormalig UEFA-baas Platini: Infantino is nu meer een autocraat

LONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.

13 uur geleden
Tottenham-spits Richarlison paar maanden aan de kant met blessure

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.

14 uur geleden
Voetballer Oosterwolde bestraft voor slaan stadiondirecteur

ISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.

15 uur geleden
Heitinga assistent bij Tottenham Hotspur na ontslag bij Ajax

LONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.

17 uur geleden