Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AC Milan toont veerkracht en wint Supercup ten koste van Inter

AC Milan toont veerkracht en wint Supercup ten koste van Inter

RIYAD (ANP) - AC Milan heeft op spectaculaire wijze de Italiaanse Supercup gewonnen. Het elftal van de onlangs aangestelde trainer Sérgio Conceição knokte zich in Riyad in Saudi-Arabië knap terug van een achterstand van twee doelpunten tegen stadgenoot Inter: 3-2. Internationals Stefan de Vrij en Denzel Dumfries hadden een basisplaats bij Inter en bij AC Milan gold dat voor Tijjani Reijnders.

Lautaro Martínez opende in de blessuretijd van de eerste helft de score voor Inter. De Argentijn speelde zichzelf in het zestienmetergebied met een hakje mooi vrij en schoot vervolgens in de korte hoek raak: 1-0. Direct na de pauze verdubbelde Mehdi Taremi de voorsprong.

AC Milan gaf zich niet gewonnen en kwam in de 52e minuut terug in de wedstrijd. Theo Hernández verraste keeper Yann Sommer uit een vrije trap. Reijnders was dicht bij de gelijkmaker, maar zag de bal tegen het hoofd van verdediger Alessandro Bastoni aangaan in plaats van in het doel.

Dumfries laat kansen onbenut

De 2-2 viel even later alsnog. De Amerikaan Christian Pulisic mocht de bal in de 83e minuut tussen verdedigers van Inter aannemen en scoorde met een schot over de grond in de verre hoek. Reijnders was op dat moment al gewisseld.

Dumfries liet in de slotfase nog twee mogelijkheden liggen om het duel voor Inter te beslissen. AC Milan lukte het in blessuretijd wel het winnende doelpunt te maken en zo strafschoppen te voorkomen. Invaller Tammy Abraham werd matchwinner.

Succesreeks Inter

Inter had de Italiaanse Supercup de voorgaande drie jaar gewonnen.

Meer uit Voetbal

Ajax-middenvelder Fitz-Jim ondergaat schouderoperatie

AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan tijdens het restant van het seizoen geen beroep meer doen op Kian Fitz-Jim. De 22-jarige middenvelder heeft vrijdag een schouderoperatie ondergaan. Hij kampte al langer met klachten aan het gewricht.

40 minuten geleden
Veurink: Oranje zal nog beter moeten spelen in Frankrijk

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink gaf de zege van de Nederlandse voetbalsters van dinsdag op Frankrijk (2-1) in de WK-kwalificatie een rapportcijfer tien. Toch weet hij bijna zeker dat Oranje zaterdag in Auxerre tijdens het uitduel beter moet spelen om weer een resultaat te halen. "Ik heb niet de illusie dat we nu plotseling zestig procent van de wedstrijd in balbezit zijn", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar als we de bal hebben, dan moet het beter."

3 uur geleden
FC Twente begint nieuw seizoen zonder uitfans na vuurwerkstraf

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente mag tijdens de eerste uitwedstrijd van het nieuwe seizoen geen supporters meenemen. De club accepteerde een schikkingsvoorstel van de KNVB van twee uitwedstrijden zonder supporters, waarvan een wedstrijd voorwaardelijk, voor het afgestoken vuurwerk tijdens de bekerwedstrijd bij FC Utrecht op 13 januari. Dat meldt FC Twente op de eigen website.

3 uur geleden
FC Utrecht legt huurling Stepanov langer vast

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook volgend seizoen de beschikking over de Oekraïense aanvaller Artem Stepanov. De 18-jarige huurling van Bayer Leverkusen speelt ook volgend seizoen op huurbasis in Utrecht. De huidige nummer 7 van de Eredivisie heeft ook een koopoptie opgenomen in de nieuwe overeenkomst.

5 uur geleden
Freiburg overtuigend naar laatste vier Europa League

VIGO (ANP) - Freiburg heeft zich overtuigend geplaatst voor de halve finale van de Europa League. De Duitse voetbalclub won vorige week al de thuiswedstrijd tegen het Spaanse Celta met 3-0 en voegde er in de return in Vigo een zege van 3-1 aan toe. Het is voor de eerste keer in het clubbestaan dat Freiburg de laatste vier bereikt van een Europees clubtoernooi.

17 uur geleden
AZ strandt tegen Sjachtar in kwartfinale Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld speelde voor eigen publiek met 2-2 gelijk tegen Sjachtar Donetsk, na een week eerder in Krakau de eerste ontmoeting in de kwartfinale met 3-0 te hebben verloren.

18 uur geleden
Messi nieuwe eigenaar Catalaanse vijfdeklasser Cornellà

BARCELONA (ANP) - De Argentijnse voetbalvedette Lionel Messi is de nieuwe eigenaar van de UE Cornellà, een club uit Catalonië die uitkomt op het vijfde Spaanse niveau. De club uit een buitenstad van Barcelona verspreidde het nieuws op zijn website.

21 uur geleden