Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AC Milan toont veerkracht en wint Supercup ten koste van Inter

AC Milan toont veerkracht en wint Supercup ten koste van Inter

RIYAD (ANP) - AC Milan heeft op spectaculaire wijze de Italiaanse Supercup gewonnen. Het elftal van de onlangs aangestelde trainer Sérgio Conceição knokte zich in Riyad in Saudi-Arabië knap terug van een achterstand van twee doelpunten tegen stadgenoot Inter: 3-2. Internationals Stefan de Vrij en Denzel Dumfries hadden een basisplaats bij Inter en bij AC Milan gold dat voor Tijjani Reijnders.

Lautaro Martínez opende in de blessuretijd van de eerste helft de score voor Inter. De Argentijn speelde zichzelf in het zestienmetergebied met een hakje mooi vrij en schoot vervolgens in de korte hoek raak: 1-0. Direct na de pauze verdubbelde Mehdi Taremi de voorsprong.

AC Milan gaf zich niet gewonnen en kwam in de 52e minuut terug in de wedstrijd. Theo Hernández verraste keeper Yann Sommer uit een vrije trap. Reijnders was dicht bij de gelijkmaker, maar zag de bal tegen het hoofd van verdediger Alessandro Bastoni aangaan in plaats van in het doel.

Dumfries laat kansen onbenut

De 2-2 viel even later alsnog. De Amerikaan Christian Pulisic mocht de bal in de 83e minuut tussen verdedigers van Inter aannemen en scoorde met een schot over de grond in de verre hoek. Reijnders was op dat moment al gewisseld.

Dumfries liet in de slotfase nog twee mogelijkheden liggen om het duel voor Inter te beslissen. AC Milan lukte het in blessuretijd wel het winnende doelpunt te maken en zo strafschoppen te voorkomen. Invaller Tammy Abraham werd matchwinner.

Succesreeks Inter

Inter had de Italiaanse Supercup de voorgaande drie jaar gewonnen.

Meer uit Voetbal

Fernandes wil carrière Ronaldo bekronen met wereldtitel

LONDEN (ANP/RTR) - Bruno Fernandes hoopt met Portugal wereldkampioen voetbal te worden om de carrière van Cristiano Ronaldo de ultieme bekroning te geven. Dat zei de middenvelder van Manchester United bij de BBC. "Het zou fantastisch zijn om het WK af te sluiten met Cristiano als winnaar. Ik hoop echt dat we het voor elkaar kunnen krijgen, voor alles wat Cristiano voor het voetbal en de wereld heeft betekend", aldus Fernandes.

3 uur geleden
Trainer Rehm over wangedrag fans: dit verdiende Vitesse niet

LEEUWARDEN (ANP) - Vitesse verdiende een beter einde van het seizoen, zei trainer Rüdiger Rehm na afloop van de wedstrijd in Leeuwarden tegen Cambuur, die voortijdig eindigde door ongeregeldheden in het vak van de Arnhemse aanhang. "Het hele seizoen hebben onze fans zich goed gedragen en de ploeg altijd en overal ongelooflijk gesteund, dan verdient de ploeg het niet dat het zo eindigt. Gooien met vuurwerk is levensgevaarlijk", zei Rehm bij ESPN.

3 uur geleden
Vitesse mist ticket voor play-offs, Den Bosch profiteert

LEEUWARDEN/DEN BOSCH (ANP) - Het is Vitesse niet gelukt zich in de laatste speelronde van de Keuken Kampioen Divisie te plaatsen voor de nacompetitie. Daarin had de club uit Arnhem nog promotie naar de Eredivisie kunnen afdwingen. De ploeg van trainer Rüdiger Rehm stond in Leeuwarden met 2-1 achter tegen SC Cambuur, toen het duel definitief werd gestaakt om het gooien van vuurwerk door fans van Vitesse.

15 uur geleden
Duel tussen Cambuur en Vitesse definitief gestaakt door vuurwerk

LEEUWARDEN (ANP) - Het duel tussen SC Cambuur en Vitesse in de eerste divisie is vrijdagavond definitief gestaakt. Met nog enkele minuten speeltijd op de klok en bij een stand van 1-2 gooiden supporters uit het uitvak vuurwerk op de tribunes met Cambuur-supporters. De wedstrijd was eerder op de avond al eens stilgelegd.

15 uur geleden
Hoge Raad buigt zich na seizoen over zaak van KNVB tegen Vitesse

ARNHEM (ANP) - Vitesse gaat na het voetbalseizoen opnieuw een onzekere periode tegemoet. Komende vrijdag neemt de advocaat-generaal een conclusie over het arrest van het Arnhemse gerechtshof waardoor de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie terugkreeg. Op basis van dit advies neemt de Hoge Raad later een beslissing.

17 uur geleden
Van Persie verrast door vertrek van algemeen directeur Te Kloese

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie is verrast door het vertrek van algemeen directeur Dennis te Kloese. "Ik hoorde het donderdag van hem zelf. Ik wist het niet. Ik vind het jammer dat hij stopt", zei de coach van Feyenoord op vrijdagmiddag in de persruimte van De Kuip. "Ik focus me op het team. We spelen morgen weer. Daar maak ik me druk over", aldus Van Persie.

22 uur geleden
De Ligt werkt vijftig dagen voor WK op trainingsveld aan herstel

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

1 dag geleden