AC Milan thuis fors onderuit tegen Sassuolo
MILAAN (ANP) - AC Milan is bezig aan een slechte reeks in de Serie A. De ploeg van trainer Stefano Pioli verloor zondag op eigen veld met maar liefst 5-2 van het laaggeklasseerde Sassuolo. Titelverdediger Milan pakte in de laatste vier duels slechts 2 punten en heeft inmiddels 12 punten achterstand op koploper Napoli, dat zondagavond nog AS Roma ontvangt.
Sassuolo, dat sinds 24 oktober niet meer had gewonnen, leidde bij de rust al met 3-1. Nadat eerst een doelpunt van Milan-spits Olivier Giroud was afgekeurd wegens buitenspel, bezorgden Grégoire Defrel en Davide Frattesi de bezoekers een 2-0-voorsprong. Giroud scoorde alsnog (1-2), maar na een halfuur maakte international Domenico Berardi er 3-1 van.
Uit een strafschop zorgde Armand Lauriente kort na rust voor de 4-1. De VAR keurde nog een doelpunt van Milan (Ante Rebic) af wegens buitenspel. In de slotfase werd het eerst 5-1 door een doelpunt van Matheus Henrique. De Belg Divock Origi bepaalde de eindstand met een prachtig afstandsschot op 2-5. Scheidsrechter Antonio Giua deelde maar liefst twaalf gele kaarten uit.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - Ajax heeft volgens Fred Grim "een heel slechte wedstrijd gespeeld". Dat zei de coach van de Amsterdammers na het 0-0-gelijkspel bij PEC Zwolle tegen ESPN. "Het was gewoon niet goed. Ook al was het moeilijk voetballen op dit veld. Het was zeker niet goed genoeg om te winnen", aldus Grim.
12 minuten geledenZWOLLE (ANP) - Ajax is zondag bij PEC Zwolle niet verder gekomen dan een 0-0-gelijkspel. Het elftal van Fred Grim wist daardoor slechts ten dele te profiteren van de nederlaag van NEC tegen Fortuna Sittard. Ajax staat na 25 wedstrijden op de derde plaats met 1 punt meer dan NEC. PEC staat twaalfde met 28 punten.
52 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-aanwinst Raheem Sterling (31) moet zondag in De Veste opnieuw genoegen nemen met een reserverol. Coach Robin van Persie wil de Engelse aanvaller langzaam brengen en zal hem in het uitduel met FC Twente waarschijnlijk opnieuw een invalbeurt gunnen. Sterling speelde vorige week bij zijn debuut in de Eredivisie een half uur in De Kuip tegen Telstar.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - De FIFA houdt de situatie na de Amerikaanse en Israëlische bombardementen op Iran nauwlettend in de gaten. Op dit moment is er nog geen duidelijkheid of het land komende zomer meedoet aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We hebben een vergadering gehad en het is nog te vroeg om in detail commentaar te geven, maar we volgen de ontwikkelingen rond alle kwesties over de hele wereld", zei FIFA-secretaris-generaal Mattias Grafström tijdens de jaarlijkse algemene vergadering van de International Football Association Board in Wales.
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - Wout Weghorst keert terug in de basisopstelling van Ajax. De spits start zondagmiddag tegen PEC Zwolle en wordt geflankeerd door Mika Godts en Rayane Bounida. Weghorst lag er rond de jaarwisseling ruim een maand uit door een enkelblessure, daarna moest hij het doen met invalbeurten.
3 uur geledenLE HAVRE (ANP) - PSG heeft de koppositie in de Franse Ligue 1 verstevigd door Le Havre met 1-0 te verslaan. De ploeg uit Parijs heeft nu 4 punten voorsprong op nummer 2 Lens, dat vrijdag met 1-1 gelijkspeelde tegen Strasbourg.
15 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft zich in het thuisduel met Genoa (2-0) hersteld van de verrassende uitschakeling in de Champions League. De verliezend finalist van vorig seizoen verloor dinsdag in de tussenronde op eigen veld met 2-1 van het Noorse Bodø/Glimt, na ook het uitduel al te hebben verloren (3-1). Tegen Genoa boekte de Italiaanse koploper juist de achtste achtereenvolgende overwinning in de competitie.
16 uur geleden