AC Milan staat in eigen San Siro toe dat Napoli wint
MILAAN (ANP) - Napoli is nog altijd ongeslagen in de Italiaanse Serie A. De ploeg uit Napels won in stadion San Siro van Milaan met 2-1 van regerend landskampioen AC Milan. De Milanese club leed daarmee zijn eerste competitienederlaag van dit seizoen.
Napoli voegde zich bij Atalanta aan kop van de stand. Beide clubs hebben 17 punten, maar Napoli heeft een iets beter doelsaldo dan Atalanta, dat zondag met 1-0 van AS Roma won.
De doelpunten vielen in de tweede helft. Hoewel AC Milan de meeste kansen had, kwam Napoli na 55 minuten op voorsprong. De ingevallen Sergiño Dest ging in de fout en veroorzaakte met zijn overtreding een strafschop, die werd benut door Matteo Politano.
Olivier Giroud maakte na 70 minuten gelijk. De Franse spits werkte de bal na een voorzet op maat van Theo Hernandez feilloos in het doel. Niet veel later kopte Giovanni Simeone de winnende treffer binnen voor de bezoekers.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.
10 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.
10 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.
13 uur geledenAGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.
15 uur geledenMONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
18 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
23 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
23 uur geleden