AC Milan staat in eigen San Siro toe dat Napoli wint
MILAAN (ANP) - Napoli is nog altijd ongeslagen in de Italiaanse Serie A. De ploeg uit Napels won in stadion San Siro van Milaan met 2-1 van regerend landskampioen AC Milan. De Milanese club leed daarmee zijn eerste competitienederlaag van dit seizoen.
Napoli voegde zich bij Atalanta aan kop van de stand. Beide clubs hebben 17 punten, maar Napoli heeft een iets beter doelsaldo dan Atalanta, dat zondag met 1-0 van AS Roma won.
De doelpunten vielen in de tweede helft. Hoewel AC Milan de meeste kansen had, kwam Napoli na 55 minuten op voorsprong. De ingevallen Sergiño Dest ging in de fout en veroorzaakte met zijn overtreding een strafschop, die werd benut door Matteo Politano.
Olivier Giroud maakte na 70 minuten gelijk. De Franse spits werkte de bal na een voorzet op maat van Theo Hernandez feilloos in het doel. Niet veel later kopte Giovanni Simeone de winnende treffer binnen voor de bezoekers.
Meer uit Voetbal
SEATTLE (ANP) - België begint in de zestiende finales van het WK tegen Senegal wederom met Jérémy Doku, Kevin De Bruyne, Leandro Trossard en Charles De Ketelaere als de voorste vier spelers. Bondscoach Rudy Garcia speelt in dezelfde opstelling als in het laatste duel in groep G met Nieuw-Zeeland dat België met 5-1 won.
6 uur geledenATLANTA (ANP) - Aanvoerder Harry Kane is blij dat hij een heldenrol kon vervullen voor Engeland in het gewonnen WK-duel met de Democratische Republiek Congo. De Engelse topscorer aller tijden hielp zijn land met twee late doelpunten aan een 2-1-zege in de zestiende finales. "We hebben het gehad over spelers die heldenmomenten beleven en dat kan iedereen zijn. Vandaag was ik het", zei de spits na afloop.
6 uur geledenATLANTA (ANP) - Engeland heeft zich met veel moeite geplaatst voor de achtste finales van het WK voetbal. De ploeg van bondscoach Thomas Tuchel won met 2-1 van de Democratische Republiek Congo, dankzij twee late doelpunten van Harry Kane.
6 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - De Franse bondscoach Didier Deschamps heeft een nieuw record gevestigd op het WK voetbal. Hij mag zich nu de coach met de meeste overwinningen op een WK noemen.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Anass Salah-Eddine komt in het nieuwe seizoen niet langer uit voor PSV. De international van Marokko keert terug naar de Italiaanse club AS Roma, die hem afgelopen seizoen verhuurde aan de landskampioen uit Eindhoven. PSV meldt op zijn website dat de huurovereenkomst per 1 juli ten einde is gekomen.
17 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/RTR) - Bondscoach Sebastián Beccacece van Ecuador heeft zijn ontslag aangekondigd na de nederlaag van 2-0 tegen Mexico in de zestiende finales van het WK voetbal. De 45-jarige trainer zei dat hij graag was doorgegaan, maar dat hij zijn beloftes niet heeft kunnen waarmaken. "Ik denk niet dat we de prestatie die we beloofd hadden, hebben kunnen leveren: er het beste WK ooit van maken. Vandaag is het mijn beurt om afscheid te nemen", zei Beccacece.
18 uur geledenNEW YORK (ANP/DPA) - Als de Verenigde Staten het WK voetbal winnen, stuurt de Amerikaanse ruimtevaartorganisatie NASA een voetbal naar de maan. Dat zei de topman van het agentschap, Jared Isaacman, op een persconferentie. "We gaan de bal daar brengen. Het is een beetje motivatie voor de Amerikaanse ploeg", zei hij. "Klaar de klus dus, Team USA."
18 uur geleden