AC Milan rekent op fitte Leão voor return in Champions League
MILAAN (ANP) - AC Milan-aanvaller Rafael Leão is volgens trainer Stefano Pioli fit genoeg om in actie te komen tijdens de returnwedstrijd van de halve finale in de Champions League tegen Internazionale. De 23-jarige vleugelaanvaller miste door een dijbeenblessure de eerste wedstrijd, die AC Milan met 2-0 verloor.
"Hij is hersteld, net als (Rade) Krunic en (Junior) Messias", zei Pioli toen hij naar Leão werd gevraagd. "Als alles goed gaat, zijn ze beschikbaar voor de training van vanmiddag en morgen voor de wedstrijd."
Pioli zei dat hij er vertrouwen in heeft dat Milan in staat is om een comeback te maken na de ontmoedigende nederlaag van vorige week tegen de stadgenoot. "We hebben een belangrijk doel voor ogen: de wedstrijd winnen en ons kwalificeren voor de finale, wat niemand zal voorspellen. Net zoals aan het begin van het seizoen niemand onze aanwezigheid in de halve finales zou hebben voorspeld", zei Pioli.
"We weten dat we met een achterstand beginnen, maar we hebben ook de kwaliteit om die om te draaien", vervolgde hij. "Niemand denkt dat Milan de finale nog kan halen. Maar ik weet dat we een geweldige wedstrijd kunnen spelen en ik weet hoe sterk mijn spelers zijn. We hebben wat fouten gemaakt, maar het verleden doet er niet toe."
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.
1 uur geledenSYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.
3 uur geledenMONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).
5 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.
6 uur geledenBERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
14 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
14 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
17 uur geleden