AC Milan op rand van uitschakeling in Champions League
MILAAN (ANP) - In groep B van de Champions League wacht AC Milan nog altijd op de eerste zege. De thuiswedstrijd tegen FC Porto leverde nog wel het eerste punt op: 1-1. Uitschakeling in de Champions League is niettemin dichtbij voor de medekoploper in de Serie A.
AC Milan, met vedette Zlatan Ibrahimovic opvallend genoeg buiten het basisteam, kwam al snel op achterstand. Luis Díaz schoot raak na goed voorbereidend werk van Marko Grujic. Na de rust was FC Porto dicht bij 0-2. Een inzet van Evanilson eindigde op de lat. Enkele minuten later kwam AC Milan op 1-1 dankzij Chancel Mbemba, die uit een voorzet van invaller Pierre Kalulu de bal in eigen doel tikte.
In het laatste halfuur maakte de thuisclub vergeefs jacht op de winnende treffer. Ook Ibrahimovic, die in de 76e minuut inviel voor Olivier Giroud, kon het verschil niet maken.
In de andere groepswedstrijd speelt koploper Liverpool later op de avond thuis tegen Atlético Madrid.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
4 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
4 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
7 uur geledenZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."
9 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.
12 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.
13 uur geleden