AC Milan op rand van uitschakeling in Champions League
MILAAN (ANP) - In groep B van de Champions League wacht AC Milan nog altijd op de eerste zege. De thuiswedstrijd tegen FC Porto leverde nog wel het eerste punt op: 1-1. Uitschakeling in de Champions League is niettemin dichtbij voor de medekoploper in de Serie A.
AC Milan, met vedette Zlatan Ibrahimovic opvallend genoeg buiten het basisteam, kwam al snel op achterstand. Luis Díaz schoot raak na goed voorbereidend werk van Marko Grujic. Na de rust was FC Porto dicht bij 0-2. Een inzet van Evanilson eindigde op de lat. Enkele minuten later kwam AC Milan op 1-1 dankzij Chancel Mbemba, die uit een voorzet van invaller Pierre Kalulu de bal in eigen doel tikte.
In het laatste halfuur maakte de thuisclub vergeefs jacht op de winnende treffer. Ook Ibrahimovic, die in de 76e minuut inviel voor Olivier Giroud, kon het verschil niet maken.
In de andere groepswedstrijd speelt koploper Liverpool later op de avond thuis tegen Atlético Madrid.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
15 uur geledenRIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.
15 uur geledenBRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.
18 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.
18 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.
22 uur geleden