Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AC Milan op rand van uitschakeling in Champions League

AC Milan op rand van uitschakeling in Champions League

MILAAN (ANP) - In groep B van de Champions League wacht AC Milan nog altijd op de eerste zege. De thuiswedstrijd tegen FC Porto leverde nog wel het eerste punt op: 1-1. Uitschakeling in de Champions League is niettemin dichtbij voor de medekoploper in de Serie A.

AC Milan, met vedette Zlatan Ibrahimovic opvallend genoeg buiten het basisteam, kwam al snel op achterstand. Luis Díaz schoot raak na goed voorbereidend werk van Marko Grujic. Na de rust was FC Porto dicht bij 0-2. Een inzet van Evanilson eindigde op de lat. Enkele minuten later kwam AC Milan op 1-1 dankzij Chancel Mbemba, die uit een voorzet van invaller Pierre Kalulu de bal in eigen doel tikte.

In het laatste halfuur maakte de thuisclub vergeefs jacht op de winnende treffer. Ook Ibrahimovic, die in de 76e minuut inviel voor Olivier Giroud, kon het verschil niet maken.

In de andere groepswedstrijd speelt koploper Liverpool later op de avond thuis tegen Atlético Madrid.

Meer uit Voetbal

Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

5 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

5 uur geleden
Dumfries en De Vrij opnieuw kampioen met Internazionale

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.

5 uur geleden
Tottenham Hotspur door zege boven degradatiestreep

BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.

6 uur geleden
PSV Vrouwen op weg naar eerste landstitel

AMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.

9 uur geleden
FC Twente ziet AZ in blessuretijd nog langszij komen

ALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.

9 uur geleden
Sparta blijft steken op gelijkspel tegen Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.

9 uur geleden