AC Milan op eigen veld ten onder tegen Sassuolo
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de Italiaanse landstitel kostbare punten verspeeld. De nummer 2 achter koploper Napoli verloor op eigen veld met 3-1 van middenmoter Sassuolo.
Milan was nog wel vroeg in de wedstrijd op voorsprong gekomen door een doelpunt van Alessio Romagnoli. Maar nog voor rust boog Sassuolo de achterstand om in een 2-1-voorsprong. Beide keren was Gianluca Scamacca de schutter, al kwam het tweede doelpunt op naam van Milan-verdediger Simon Kjær die de bal van richting veranderde.
Na ruim een uur zorgde Italiaans international Domenico Berardi voor de 3-1. Tot overmaat van ramp voor de thuisploeg moest aanvoerder Romagnoli in de 77e minuut ook nog met rood naar de kant na een overtreding op de doorgebroken Grégoire Defrel.
Milan blijft op 32 punten, nu uit veertien duels. Napoli heeft er ook 32 en ontvangt zondagavond nog Lazio.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
54 minuten geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
2 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
3 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
4 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
4 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
5 uur geleden