AC Milan op eigen veld ten onder tegen Sassuolo
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de Italiaanse landstitel kostbare punten verspeeld. De nummer 2 achter koploper Napoli verloor op eigen veld met 3-1 van middenmoter Sassuolo.
Milan was nog wel vroeg in de wedstrijd op voorsprong gekomen door een doelpunt van Alessio Romagnoli. Maar nog voor rust boog Sassuolo de achterstand om in een 2-1-voorsprong. Beide keren was Gianluca Scamacca de schutter, al kwam het tweede doelpunt op naam van Milan-verdediger Simon Kjær die de bal van richting veranderde.
Na ruim een uur zorgde Italiaans international Domenico Berardi voor de 3-1. Tot overmaat van ramp voor de thuisploeg moest aanvoerder Romagnoli in de 77e minuut ook nog met rood naar de kant na een overtreding op de doorgebroken Grégoire Defrel.
Milan blijft op 32 punten, nu uit veertien duels. Napoli heeft er ook 32 en ontvangt zondagavond nog Lazio.
Meer uit Voetbal
SAN FRANCISCO (ANP) - Algerije heeft op het wereldkampioenschap voetbal een belangrijke zege geboekt op Jordanië. Het elftal van bondscoach Vladimir Petković won in San Francisco met 2-1.
1 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Noorwegen gaat door na de zestiende finales van het WK voetbal. Het elftal van bondscoach Ståle Solbakken won in de nacht van maandag op dinsdag met 3-2 van Senegal. Aanvaller Erling Haaland was met twee doelpunten wederom belangrijk voor de ploeg.
4 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk staat na twee overwinningen in de zestiende finales van het WK voetbal. De wereldkampioen van 1998 en 2018 versloeg Irak (3-0), na een zege in het eerste duel op Senegal (3-1).
6 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - De voetballers van Frankrijk en Irak zijn ongeveer twee uur later aan de tweede helft van hun wedstrijd op het WK begonnen. Tijdens de rust van het duel in Philadelphia bliksemde het binnen een straal van 13 kilometer rond het stadion. Dat was voor de lokale autoriteiten reden in te grijpen.
7 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - De tweede helft van het duel tussen Frankrijk en Irak op het WK is voorlopig met een uur uitgesteld. Het regent en onweert in Philadelphia en de lokale autoriteiten vinden het te gevaarlijk om verder te spelen. De toeschouwers op onoverdekte tribunes zijn verzocht de tribunes te verlaten en zich in veiligheid te brengen.
8 uur geledenARLINGTON (ANP/DPA) - Lionel Messi is zeer tevreden na de 2-0-overwinning van Argentinië tegen Oostenrijk, waarin hij dankzij twee WK-doelpunten alleen recordhouder werd. "Ik geniet van het moment", zei Messi. "Ik had uit de strafschop moeten scoren." Hij miste vroeg in de wedstrijd, maar verzekerde zijn land met zijn zeventiende en achttiende WK-goal van de volgende ronde.
10 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Miroslav Klose heeft Lionel Messi gefeliciteerd met het overnemen van zijn WK-doelpuntenrecord. Door twee treffers tegen Oostenrijk (2-0) is Messi met achttien doelpunten de alleen recordhouder op wereldkampioenschappen voetbal geworden. Klose scoorde tussen 2002 en 2014 zestien keer voor Duitsland.
10 uur geleden