AC Milan op eigen veld ten onder tegen Sassuolo
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de Italiaanse landstitel kostbare punten verspeeld. De nummer 2 achter koploper Napoli verloor op eigen veld met 3-1 van middenmoter Sassuolo.
Milan was nog wel vroeg in de wedstrijd op voorsprong gekomen door een doelpunt van Alessio Romagnoli. Maar nog voor rust boog Sassuolo de achterstand om in een 2-1-voorsprong. Beide keren was Gianluca Scamacca de schutter, al kwam het tweede doelpunt op naam van Milan-verdediger Simon Kjær die de bal van richting veranderde.
Na ruim een uur zorgde Italiaans international Domenico Berardi voor de 3-1. Tot overmaat van ramp voor de thuisploeg moest aanvoerder Romagnoli in de 77e minuut ook nog met rood naar de kant na een overtreding op de doorgebroken Grégoire Defrel.
Milan blijft op 32 punten, nu uit veertien duels. Napoli heeft er ook 32 en ontvangt zondagavond nog Lazio.
Meer uit Voetbal
MARBELLA (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft doelman Timon Wellenreuther benoemd tot nieuwe aanvoerder. De 30-jarige Duitser neemt de aanvoerdersband over van Sem Steijn. Dat bevestigde een woordvoerder van de club.
1 uur geledenTUNIS (ANP/RTR) - De voetbalbond van Tunesië heeft afscheid genomen van bondscoach Sami Trabelsi. Tunesië, een van de tegenstanders van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK deze zomer, werd zaterdag uitgeschakeld in de achtste finales van de Afrika Cup in Marokko.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
17 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
18 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
19 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
20 uur geleden