Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AC Milan ontsnapt in Portugal op curieuze wijze aan uitschakeling

AC Milan ontsnapt in Portugal op curieuze wijze aan uitschakeling

EUROPA LEAGUEVILA DO CONDE (ANP) - AC Milan is op wonderbaarlijke wijze ontsnapt aan uitschakeling in de Europa League. De Italiaanse club van de Zweedse vedette Zlatan Ibrahimovic, die nog niet speelklaar is na een besmetting met het coronavirus, wist in Portugal bij Rio Ave na een lange en curieuze reeks van strafschoppen alsnog de groepsfase te bereiken: 8-9.

Na de reguliere wedstrijd van negentig minuten was de stand 1-1. In de verlenging kwam Rio Ave op voorsprong (2-1). In de extra tijd van het tweede deel van de verlenging benutte Hakan Calhanoglu een strafschop, waardoor AC Milan van 11 meter toch nog een kans op kwalificatie kreeg.

Na een reeks van veertien trefzekere penalty's (7-7) faalde eerst Lorenzo Colombo namens de Italiaanse ploeg. Daarna miste echter ook Nelson Monte voor de thuisclub. Bij een stand van 8-8 gingen ook doelman Gianluigi Donnarumma (AC Milan) en Pawel Kieszek in de fout.

Na nieuwe flaters aan beide kanten bleek de rake trap van de Deen Simon Kjær uiteindelijk beslissend. De Braziliaan Aderlan Santos kwam namens de thuisclub niet tot scoren. Dat was voor Rio Ave de derde misser op rij vanaf de stip en de vierde in totaal.

Meer uit Voetbal

Duitse voetballers nemen in oefenduel na rust afstand van Finland

MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.

4 uur geleden
VAR kan op WK ingrijpen bij corners en verkeerd gegeven kaarten

ZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.

4 uur geleden
Jurriën Timber sluit donderdag aan bij het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.

5 uur geleden
Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

7 uur geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

7 uur geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

8 uur geleden
UEFA roept Kvaratskhelia uit tot beste speler in Champions League

NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.

9 uur geleden