AC Milan ontsnapt aan uitschakeling in bekertoernooi
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft uitschakeling in het toernooi om de Italiaanse beker maar net kunnen voorkomen. Het elftal van trainer Stefano Pioli stond in eigen stadion tegen Torino kort voor tijd met 1-2 achter, maar won de kwartfinale alsnog.
De Turkse invaller Hakan Çalhanoglu redde Milan. In de eerste minuut van de blessuretijd maakte hij de 2-2. Çalhanoglu sloeg in de tweede helft van de verlenging opnieuw toe (3-2). Zlatan Ibrahimovic, ook ingevallen bij Milan, zorgde daarna nog voor 4-2.
Giacomo Bonaventura had Milan in de 12e minuut op voorsprong gebracht. De Braziliaanse verdediger Bremer van Torino eiste daarna de hoofdrol voor zich, door in de 34e minuut eerst gelijk te maken en in de 71e minuut opnieuw te scoren: 1-2.
Napoli en Juventus kwalificeerden zich eerder voor de halve finales. De laatste kwartfinale is woensdag en gaat tussen Internazionale en Fiorentina.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.
35 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
1 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.
1 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.
3 uur geledenNAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
14 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
15 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."
16 uur geleden