AC Milan ontsnapt aan uitschakeling in bekertoernooi
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft uitschakeling in het toernooi om de Italiaanse beker maar net kunnen voorkomen. Het elftal van trainer Stefano Pioli stond in eigen stadion tegen Torino kort voor tijd met 1-2 achter, maar won de kwartfinale alsnog.
De Turkse invaller Hakan Çalhanoglu redde Milan. In de eerste minuut van de blessuretijd maakte hij de 2-2. Çalhanoglu sloeg in de tweede helft van de verlenging opnieuw toe (3-2). Zlatan Ibrahimovic, ook ingevallen bij Milan, zorgde daarna nog voor 4-2.
Giacomo Bonaventura had Milan in de 12e minuut op voorsprong gebracht. De Braziliaanse verdediger Bremer van Torino eiste daarna de hoofdrol voor zich, door in de 34e minuut eerst gelijk te maken en in de 71e minuut opnieuw te scoren: 1-2.
Napoli en Juventus kwalificeerden zich eerder voor de halve finales. De laatste kwartfinale is woensdag en gaat tussen Internazionale en Fiorentina.
Meer uit Voetbal
HENSOL (ANP/DPA) - De videoscheidsrechter krijgt in het voetbal veel meer mogelijkheden om in te grijpen. Zo gaat de VAR ook beoordelen of hoekschoppen en tweede gele kaarten terecht zijn gegeven. Dat heeft de internationale spelregelorganisatie IFAB besloten tijdens de jaarlijkse vergadering in Wales. Het controleren van gegeven hoekschoppen mag niet tot vertraging van het spel leiden.
1 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Aston Villa heeft zich laten verrassen bij Wolverhampton Wanderers. De nummer 3 van Engeland verloor met 2-0 bij de laagst geklasseerde ploeg uit de Premier League. Het was pas de tweede competitiezege van het seizoen voor Wolverhampton.
17 uur geledenSTRAATSBURG (ANP) - RC Lens heeft voor de tweede keer op rij punten verspeeld in de Franse titelstrijd. De nummer 2 van de competitie speelde met 1-1 gelijk bij RC Strasbourg. Vorige week verloor Lens thuis tegen AS Monaco, na een 2-0-voorsprong (2-3).
17 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft tegen NAC Breda een belangrijke zege geboekt in de strijd tegen degradatie. De nummer 17 van de Eredivisie won met 3-0 van de concurrent, die één plaats hoger op de ranglijst staat. Telstar heeft 21 punten, 1 punt minder dan NAC.
18 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA stuurt een delegatie naar Mexico om onder meer de veiligheid te beoordelen voor het WK voetbal van komende zomer. Dat maakte de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag bekend. Volgens de president zou de missie zich echter vooral richten op verkeers- en transportproblemen voor voetbalfans.
19 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP/DPA) - Koploper Bayern München kan zaterdag voor het topduel met Borussia Dortmund geen beroep doen op de geblesseerde verdediger Hiroki Ito. De Japanse international kampt met een hamstringblessure. Volgens mediaberichten is keeper Manuel Neuer ook niet afgereisd naar Dortmund.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vindt de kritiek op zijn nieuwste aanwinst Raheem Sterling misplaatst. De 82-voudig Engels international die transfervrij overkwam naar Rotterdam speelde zondag een half uur tegen Telstar. "Om hem zo af te branden op basis van zijn eerste half uur in dik een half jaar, vind ik heel misplaatst", zei Van Persie tijdens een persconferentie in aanloop naar het competitieduel met FC Twente. "Dan snap je er werkelijk waar helemaal niks van."
1 dag geleden