AC Milan ontsnapt aan uitschakeling in bekertoernooi
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft uitschakeling in het toernooi om de Italiaanse beker maar net kunnen voorkomen. Het elftal van trainer Stefano Pioli stond in eigen stadion tegen Torino kort voor tijd met 1-2 achter, maar won de kwartfinale alsnog.
De Turkse invaller Hakan Çalhanoglu redde Milan. In de eerste minuut van de blessuretijd maakte hij de 2-2. Çalhanoglu sloeg in de tweede helft van de verlenging opnieuw toe (3-2). Zlatan Ibrahimovic, ook ingevallen bij Milan, zorgde daarna nog voor 4-2.
Giacomo Bonaventura had Milan in de 12e minuut op voorsprong gebracht. De Braziliaanse verdediger Bremer van Torino eiste daarna de hoofdrol voor zich, door in de 34e minuut eerst gelijk te maken en in de 71e minuut opnieuw te scoren: 1-2.
Napoli en Juventus kwalificeerden zich eerder voor de halve finales. De laatste kwartfinale is woensdag en gaat tussen Internazionale en Fiorentina.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Supporters van het Nederlands elftal brengen vrijdag tijdens de oefeninterland tegen Noorwegen een eerbetoon aan Johan Cruijff. Ze zijn volgens de KNVB van plan om in de veertiende minuut te gaan staan. Vervolgens is het de bedoeling dat er een groot applaus klinkt in de Johan Cruijff ArenA.
1 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman is succesvol geopereerd aan een blessure in zijn gezicht. Dat meldt zijn club Newcastle United maandag. De Nederlandse verdediger werd zondag tijdens de wedstrijd tegen Sunderland gewisseld vanwege het protocol voor hoofdblessures. De club verwacht dat Botman "de laatste weken van het seizoen" weer beschikbaar is.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman rekent niet op Memphis Depay voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. "Hij heeft een scan laten maken en daar is de uitslag nog niet van bekend", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar het ziet er niet goed uit. Als hij toch beschikbaar is, dan vliegt hij later onze kant op."
2 uur geledenSEVILLA (ANP) - Sevilla heeft afscheid genomen van trainer Matías Almeyda. De Spaanse club, zevenvoudig winnaar van de Europa League, staat na de 2-0-thuisnederlaag tegen Valencia van afgelopen zaterdag op de vijftiende plaats in La Liga met 31 punten. Dat zijn er slechts 3 meer dan Mallorca dat op een degradatieplek staat.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.
5 uur geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).
7 uur geledenMARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.
7 uur geleden