AC Milan neemt Rebic over van Frankfurt
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Kroatische aanvaller Ante Rebic overgenomen van Eintracht Frankfurt. De Italiaanse club had de 26-jarige Rebic vorig jaar voor twee seizoenen gehuurd van de Duitsers, maar besloten die huurovereenkomst nu al om te zetten in een definitieve overgang. De Kroaat ondertekende een contract voor vijf jaar bij de 'Rossoneri'.
Rebic maakte vorig seizoen elf doelpunten in 26 wedstrijden in de Serie A. Hij was daarmee de clubtopscorer van Milan in de Italiaanse competitie. De Kroaat speelde eerder in Italië al voor Fiorentina en Hellas Verona. Na twee jaar op huurbasis bij Eintracht Frankfurt nam die Duitse club hem in 2018, na winst van de Duitse beker, over van Fiorentina.
De Kroatische international bereikte twee jaar geleden met zijn land de finale van het WK, waarin Frankrijk met 4-2 te sterk was.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
11 minuten geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
2 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
3 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
3 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
4 uur geleden