AC Milan neemt Rebic over van Frankfurt
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Kroatische aanvaller Ante Rebic overgenomen van Eintracht Frankfurt. De Italiaanse club had de 26-jarige Rebic vorig jaar voor twee seizoenen gehuurd van de Duitsers, maar besloten die huurovereenkomst nu al om te zetten in een definitieve overgang. De Kroaat ondertekende een contract voor vijf jaar bij de 'Rossoneri'.
Rebic maakte vorig seizoen elf doelpunten in 26 wedstrijden in de Serie A. Hij was daarmee de clubtopscorer van Milan in de Italiaanse competitie. De Kroaat speelde eerder in Italië al voor Fiorentina en Hellas Verona. Na twee jaar op huurbasis bij Eintracht Frankfurt nam die Duitse club hem in 2018, na winst van de Duitse beker, over van Fiorentina.
De Kroatische international bereikte twee jaar geleden met zijn land de finale van het WK, waarin Frankrijk met 4-2 te sterk was.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft verdediger Jan Plug voor langere tijd vastgelegd. De 20-jarige voetballer, die in mei debuteerde in het eerste elftal van de Rotterdammers, tekende twee jaar bij tot de zomer van 2028.
34 minuten geledenPARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain heeft over het seizoen 2024-2025 een recordomzet geboekt van 837 miljoen euro. De Franse voetbalclub won het afgelopen seizoen de Champions League. "Het is een historisch seizoen op sportief en economisch vlak", schrijft de club in een persbericht.
1 uur geledenFENEGRO (ANP/Belga) - Josep Martínez Riera, de Spaanse reservedoelman van Inter Milaan, heeft in het Italiaanse Fenegro een 81-jarige man in een elektrische rolstoel doodgereden. Dat heeft een woordvoerder van de politie bevestigd.
3 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil doorgaan tot het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico als zijn lichaam dat toelaat. Dat zei de 38-jarige Argentijn in een interview met het Amerikaanse NBC News.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Voor amateurclubs wordt het toernooi om de KNVB-beker nog interessanter. Zij strijden dit seizoen voor het eerst ook om de Eurojackpot KNVB Beker Amateurwinnaar, een officiële prijs voor de beste amateurclub in het toernooi. De KNVB-beker is daarmee het eerste bekertoernooi ter wereld met een aparte prijs voor deelnemende amateurclubs. De bokaal voor de winnaar lijkt net als die van de toernooiwinnaar op een dennenappel, maar heeft een blauwe in plaats van een zilveren kleur.
9 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft de uitwedstrijd tegen Real Betis gewonnen (0-2). De ploeg van trainer Diego Simeone is met de winst naar de vierde plaats van de ranglijst van La Liga geklommen.
19 uur geledenMADRID (ANP) - Dani Carvajal is opnieuw geblesseerd geraakt. De aanvoerder van Real Madrid ondergaat een kijkoperatie aan een knie en staat naar verwachting maanden aan de kant.
20 uur geleden