AC Milan na zege dichter bij eerste landstitel sinds 2011
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft met de nodige moeite op eigen veld Fiorentina verslagen. De koploper in de Italiaanse Serie A won met 1-0 dankzij een doelpunt van de Portugees Rafael Leão in de 82e minuut. Daarmee heeft de ploeg van trainer Stefano Pioli een marge van 5 punten met stadgenoot en titelverdediger Internazionale, dat zondagavond nog wel een uitwedstrijd speelt tegen Udinese.
Aan het enige doelpunt in San Siro ging een fout vooraf van Pietro Terracciano. De Fiorentina-doelman speelde de bal, enigszins opgejaagd, in de voeten van Leão die even dribbelde en daarna uithaalde voor zijn tiende treffer van het seizoen.
AC Milan heeft sinds 17 januari niet meer verloren en boekte tegen Fiorentina na twee gelijke spelen al weer de derde zege op rij. De club, die jarenlang tot de Europese top behoorde, veroverde voor het laatst in 2011 de Italiaanse landstitel. Er volgen nog drie competitieronden in de Serie A.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool kan de komende weken geen beroep doen op Cody Gakpo. De Oranje-international kampt met een blessure. Dat meldde Slot een dag voor de uitwedstrijd in de Champions League bij Internazionale. Gakpo reisde niet mee met de ploeg naar Milaan.
4 uur geledenZÜRICH (ANP) - Alle wedstrijden tijdens het WK voetbal van volgend jaar worden twee keer onderbroken voor drinkpauzes. Dat maakte wereldvoetbalbond FIFA maandag bekend. De pauzes duren drie minuten en vinden in elke helft na 22 minuten plaats.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Vedette Mohamed Salah ontbreekt in de selectie van Liverpool voor het duel met Internazionale in de Champions League. De 33-jarige Egyptenaar had kritiek geuit op trainer Arne Slot en de club nadat hij bij de afgelopen wedstrijden op de reservebank moest zitten. Ook Cody Gakpo ontbreekt in de selectie van Liverpool.
9 uur geledenZEIST (ANP) - De Eredivisie CV en Coöperatie Eerste Divisie hebben een oproep gedaan aan de overheid, politie en het Openbaar Ministerie om daders bij ernstige ongeregeldheden strafrechtelijk te vervolgen. De clubs uit het betaald voetbal zijn het er "unaniem" over eens dat er strenger gestraft moet worden. "De huidige sancties zijn niet afschrikwekkend genoeg."
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Qarabag FK in de Champions League niet beschikken over Josip Sutalo, Kenneth Taylor en Wout Weghorst. Het drietal is niet fit genoeg om mee te reizen naar Azerbeidzjan, meldt de Amsterdamse club. Ook James McConnell, Gerald Alders en Steven Berghuis blijven achter in Nederland.
9 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Serdar Gözübüyük leidt de Klassieker Ajax - Feyenoord. De Eredivisiewedstrijd in de Johan Cruijff ArenA staat voor zondag om 14.30 uur op het programma.
10 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan de komende twee wedstrijden niet beschikken over Justin Hubner. De verdediger kreeg zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Ajax (1-3) als invaller een rode kaart voor een harde tackle op Rayane Bounida.
11 uur geleden