Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AC Milan met tien man langs Sampdoria

AC Milan met tien man langs Sampdoria

GENUA (ANP) - AC Milan heeft voor het eerst dit seizoen een uitwedstrijd in de Serie A gewonnen. Het elftal van trainer Stefano Pioli deed dat bij Sampdoria: 1-2.

Milan speelde bijna de gehele tweede helft met een man minder. De Portugese aanvaller Rafael Leão kreeg in de 47e minuut zijn tweede gele kaart voor gevaarlijk spel. Hij wilde een omhaal maken in het strafschopgebied van Sampdoria, maar raakte daarbij het hoofd van een tegenstander.

Op het moment van de rode kaart leidde Milan. De Braziliaan Junior Messias opende de score in de 6e minuut. Sampdoria kwam na een klein uur spelen via Filip Djuricic langszij. De voormalig voetballer van sc Heerenveen kopte de bal, na een voorzet vanaf links, binnen: 1-1.

Het tiental van Milan trok toch aan het langste eind. Spits Olivier Giroud mocht halverwege de tweede helft een strafschop nemen en deed dat met succes (1-2).

Napoli en AC Milan delen na zaterdag de eerste plek in de Italiaanse competitie met allebei 14 punten uit zes duels.

Meer uit Voetbal

Feyenoord heeft spits Ueda terug voor duel met Sturm Graz

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord kan weer beschikken over spits Ayase Ueda. De Japanse spits zou volgens coach Robin van Persie donderdag in De Kuip in de Europa League tegen Sturm Graz in actie kunnen komen.

32 minuten geleden
Hwang wil Feyenoord-fans gelukkig maken in 'moeilijke periode'

ROTTERDAM (ANP) - Hwang In-beom (29) wil de fans van Feyenoord weer gelukkig maken. "Het is nu het belangrijkste dat onze supporters blij zijn", zei de middenvelder van Feyenoord in aanloop naar de wedstrijd in de Europa League tegen Sturm Graz.

1 uur geleden
Van Persie praat ruzie met Timber uit en wenst hem succes

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie geeft toe dat hij na Feyenoord - Sparta "een woordenwisseling" met Quinten Timber heeft gehad. "Niet meer en niet minder", zegt de trainer van Feyenoord in aanloop naar de wedstrijd in de Europa League tegen Sturm Graz. "We hebben het uitgesproken als echte kerels en we gunnen elkaar het beste." Timber vertrekt naar Olympique Marseille.

1 uur geleden
Senegalese spelers krijgen bonus en stuk land na winst Afrika Cup

DAKAR (ANP/RTR) - De Senegalese president Bassirou Diomaye Faye beloont de voetballers van het nationale elftal met bonussen van omgerekend 115.000 euro per speler en stukken land van 1500 vierkante meter na de winst van de Afrika Cup. Ook de leden van de technische staf kunnen rekenen op een beloning, van ieder 76.000 euro en 1000 vierkante meter aan land. De premies zijn hoger dan bij de vorige Afrika Cup-winst in 2021.

1 uur geleden
Kwartfinale KNVB-beker tussen PSV en sc Heerenveen op 4 februari

EINDHOVEN (ANP) - PSV speelt op woensdagavond 4 februari in de kwartfinale van de KNVB-beker tegen sc Heerenveen. Het duel in Eindhoven begint om 21.00 uur. NEC en FC Volendam treffen elkaar die avond om 18.45 uur in Nijmegen.

2 uur geleden
FC Utrecht-middenvelder Jensen maanden eruit door knieblessure

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is Victor Jensen vermoedelijk de rest van het seizoen kwijt. De Deense middenvelder heeft een zware knieblessure opgelopen in de met 2-1 verloren uitwedstrijd tegen FC Volendam afgelopen zondag. De 25-jarige Jensen staat volgens een bericht op de website van de Eredivisieclub een langdurige revalidatie te wachten en is maanden uitgeschakeld.

2 uur geleden
Frankrijk geen voorstander van boycot WK voetbal

PARIJS (ANP/AFP) - De Franse regering is geen voorstander van een boycot van het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. In verschillende Europese landen wordt daartoe opgeroepen vanwege de dreigementen van de Amerikaanse president Donald Trump rond Groenland.

3 uur geleden