Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AC Milan met tien man langs Sampdoria

AC Milan met tien man langs Sampdoria

GENUA (ANP) - AC Milan heeft voor het eerst dit seizoen een uitwedstrijd in de Serie A gewonnen. Het elftal van trainer Stefano Pioli deed dat bij Sampdoria: 1-2.

Milan speelde bijna de gehele tweede helft met een man minder. De Portugese aanvaller Rafael Leão kreeg in de 47e minuut zijn tweede gele kaart voor gevaarlijk spel. Hij wilde een omhaal maken in het strafschopgebied van Sampdoria, maar raakte daarbij het hoofd van een tegenstander.

Op het moment van de rode kaart leidde Milan. De Braziliaan Junior Messias opende de score in de 6e minuut. Sampdoria kwam na een klein uur spelen via Filip Djuricic langszij. De voormalig voetballer van sc Heerenveen kopte de bal, na een voorzet vanaf links, binnen: 1-1.

Het tiental van Milan trok toch aan het langste eind. Spits Olivier Giroud mocht halverwege de tweede helft een strafschop nemen en deed dat met succes (1-2).

Napoli en AC Milan delen na zaterdag de eerste plek in de Italiaanse competitie met allebei 14 punten uit zes duels.

Meer uit Voetbal

Voetballer Oosterwolde bestraft voor slaan stadiondirecteur

ISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.

1 uur geleden
Heitinga assistent bij Tottenham Hotspur na ontslag bij Ajax

LONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.

2 uur geleden
Gastland Marokko speelt finale Afrika Cup tegen Senegal

RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.

9 uur geleden
Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

18 uur geleden
Arbeloa in eerste duel als Real-coach uitgeschakeld door Albacete

ALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.

18 uur geleden
Fortuna Sittard ziet Fosso vertrekken naar Sturm Graz

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.

19 uur geleden
PSV na eenvoudige zege tegen FC Den Bosch naar kwartfinale beker

DEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.

19 uur geleden