AC Milan met tien man langs Sampdoria
GENUA (ANP) - AC Milan heeft voor het eerst dit seizoen een uitwedstrijd in de Serie A gewonnen. Het elftal van trainer Stefano Pioli deed dat bij Sampdoria: 1-2.
Milan speelde bijna de gehele tweede helft met een man minder. De Portugese aanvaller Rafael Leão kreeg in de 47e minuut zijn tweede gele kaart voor gevaarlijk spel. Hij wilde een omhaal maken in het strafschopgebied van Sampdoria, maar raakte daarbij het hoofd van een tegenstander.
Op het moment van de rode kaart leidde Milan. De Braziliaan Junior Messias opende de score in de 6e minuut. Sampdoria kwam na een klein uur spelen via Filip Djuricic langszij. De voormalig voetballer van sc Heerenveen kopte de bal, na een voorzet vanaf links, binnen: 1-1.
Het tiental van Milan trok toch aan het langste eind. Spits Olivier Giroud mocht halverwege de tweede helft een strafschop nemen en deed dat met succes (1-2).
Napoli en AC Milan delen na zaterdag de eerste plek in de Italiaanse competitie met allebei 14 punten uit zes duels.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.
10 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.
1 dag geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.
1 dag geledenSANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.
1 dag geledenROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).
1 dag geleden