AC Milan maakt weg vrij voor Giménez met verhuur Morata
ISTANBUL (ANP) - AC Milan verhuurt de Spaanse spits Álvaro Morata aan Galatasaray. De Turkse club meldt via X de komst van de Europees kampioen naar Istanbul om de overgang af te ronden. Zijn vertrek bij AC Milan maakt de weg vrij voor Feyenoorder Santiago Giménez.
"De officiële onderhandelingen tussen de twee clubs over de verhuur van Álvaro Morata zijn gestart", aldus Galatasaray op zijn X-account in het onderschrift van een video waarop Morata in een vliegtuig te zien is. De 32-jarige Morata verruilde afgelopen zomer Atlético Madrid voor de Italiaanse club, maar kon daar de hoge verwachtingen niet waarmaken. Morata speelde eerder in de Serie A bij Juventus.
Giménez staat op het punt een contract te tekenen bij AC Milan. Diverse media meldden dat hij al in Milaan is om de transfer af te ronden. Giménez zou Feyenoord naar verluidt 35 miljoen euro opleveren.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.
50 minuten geledenTURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.
53 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.
8 uur geledenBERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
18 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
18 uur geleden