
AC Milan maakt seizoen af zonder middenvelder Bennacer
MILAAN (ANP) - AC Milan kan dit seizoen niet meer beschikken over Ismaël Bennacer. De Algerijnse middenvelder heeft een knieblessure opgelopen en moet geopereerd worden.
"De onderzoeken die Bennacer donderdagochtend heeft ondergaan, hebben een blessure aan het licht gebracht aan het kraakbeen van de rechterknie", aldus AC Milan. Volgens Italiaanse media is de Algerijn drie tot vier maanden uitgeschakeld.
De 25-jarige Bennacer, die dit seizoen in 28 competitiewedstrijden in actie kwam, liep de blessure woensdag op in de Champions League-wedstrijd tegen stadgenoot Internazionale. Hij werd al na ruim een kwartier naar de kant gehaald.
AC Milan verloor het eerste duel met Inter met 2-0. De return is dinsdag. Dan speelt Inter op papier een thuiswedstrijd. In de competitie staan er voor AC Milan nog vier duels op het programma. De regerend landskampioen staat vijfde en heeft kwalificatie voor de Champions League niet in eigen hand.
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - Peter Bosz heeft net als een jaar eerder de Rinus Michels Award voor beste coach van het seizoen gewonnen. De coach van PSV werd gekozen boven Paul Simonis (Go Ahead Eagles), Francesco Farioli (Ajax) en Ron Jans (FC Utrecht).
11 uur geledenTHUN (ANP) - Finland heeft de eerste wedstrijd op het EK voetbal in Zwitserland met 1-0 gewonnen van IJsland. In de Stockhorn Arena van Thun maakte de Finse Saara Kosola het enige doelpunt.
11 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Olivier Boscagli heeft een contract voor vijf jaar getekend bij Brighton & Hove Albion. De 27-jarige in Monaco geboren verdediger had al bekendgemaakt PSV na zes seizoenen transfervrij te verlaten.
12 uur geledenSPIEZ (ANP) - Oranje-verdedigster Veerle Buurman verwacht zaterdag tijdens haar waarschijnlijke EK-debuut tegen Wales iets meer spanning dan tijdens haar vorige zes interlands. "Dat is ook niet gek en ik weet hoe ik daarmee om moet gaan: gewoon op me af laten komen en mijn ding doen. Het team steunt me daarbij", zegt het snel opgeklommen talent tijdens een mediamoment in het Zwitserse Spiez.
15 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Rogier Meijer wordt bij Bayer Leverkusen assistent-trainer van Erik ten Hag. De 43-jarige Doetinchemmer was sinds 2020 hoofdcoach van NEC, waar hij na afgelopen seizoen werd opgevolgd door Dick Schreuder. "Heel veel succes bij Bayer Leverkusen", meldt NEC op X.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is vol vertrouwen begonnen bij zijn nieuwe club Feyenoord. "Als je mij haalt, haal je doelpunten. Dat is iets wat elke club nodig heeft, Feyenoord ook", zei de van FC Twente overgekomen middenvelder tijdens zijn presentatie in De Kuip.
17 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Giovanni van Bronckhorst is de opvolger van John Heitinga als assistent van Arne Slot bij FC Liverpool. Dat heeft de Engelse club bekendgemaakt. Liverpool werd afgelopen seizoen kampioen van Engeland.
18 uur geleden