AC Milan maakt geen fout tegen Frosinone
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de topploegen in de Serie A in het zicht gehouden. Het elftal van Oranje-international Tijjani Reijnders was in het eigen stadion met 3-1 te sterk voor middenmoter Frosinone.
Met de zege komt nummer 3 AC Milan op 29 punten. Koploper Juventus, dat vrijdag al met 2-1 won bij Monza, heeft 33 punten. Internazionale staat op 32 punten, maar speelt zondag nog een uitwedstrijd bij Napoli.
Milan verloor dinsdag thuis nog het Champions League-duel met Borussia Dortmund met 3-1, maar hoefde zich tegen Frosinone weinig zorgen te maken. Luka Jovic opende de score in de 43e minuut, waarna Christian Pulisic na rust met een fraaie treffer de voorsprong verdubbelde. De Amerikaan werd met een verre uittrap gevonden door keeper Mike Maignan, waarna hij koelbloedig de 2-0 binnenschoot.
AC Milan-verdediger Fikayo Tomori leek de wedstrijd te beslissen, voordat Marco Brescianini in de 82e minuut nog wat terugdeed namens de bezoekers, 3-1. Reijnders werd 3 minuten voor de tegentreffer gewisseld.
Meer uit Voetbal
SUNDERLAND (ANP) - Coach Régis Le Bris van Sunderland is blij met de huidige vorm van spits Brian Brobbey. "Hij wordt iedere wedstrijd beter, dat voel je. We zien nu de beste versie van Brian", sprak de coach op de website van de Engelse club.
3 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft het contract van Terence Kongolo per direct ontbonden. De 31-jarige verdediger kan op zoek naar een andere club, meldt de Brabantse Eredivisieclub op zijn website.
4 uur geledenBREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
14 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
15 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
16 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
16 uur geleden