Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AC Milan maakt geen fout tegen Frosinone

AC Milan maakt geen fout tegen Frosinone

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de topploegen in de Serie A in het zicht gehouden. Het elftal van Oranje-international Tijjani Reijnders was in het eigen stadion met 3-1 te sterk voor middenmoter Frosinone.

Met de zege komt nummer 3 AC Milan op 29 punten. Koploper Juventus, dat vrijdag al met 2-1 won bij Monza, heeft 33 punten. Internazionale staat op 32 punten, maar speelt zondag nog een uitwedstrijd bij Napoli.

Milan verloor dinsdag thuis nog het Champions League-duel met Borussia Dortmund met 3-1, maar hoefde zich tegen Frosinone weinig zorgen te maken. Luka Jovic opende de score in de 43e minuut, waarna Christian Pulisic na rust met een fraaie treffer de voorsprong verdubbelde. De Amerikaan werd met een verre uittrap gevonden door keeper Mike Maignan, waarna hij koelbloedig de 2-0 binnenschoot.

AC Milan-verdediger Fikayo Tomori leek de wedstrijd te beslissen, voordat Marco Brescianini in de 82e minuut nog wat terugdeed namens de bezoekers, 3-1. Reijnders werd 3 minuten voor de tegentreffer gewisseld.

Meer uit Voetbal

PSV'er Driouech 'droomt nog' na twee treffers tegen Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.

10 uur geleden
Arsenal klopt Bayern en neemt koppositie in Champions League over

LONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.

10 uur geleden
PSV stunt in Champions League met zege (1-4) op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.

11 uur geleden
Drievoudig international Anita beëindigt profloopbaan

AMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.

11 uur geleden
Mbappé maakt op één na snelste hattrick in Champions League

PIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.

11 uur geleden
Bijna 2 miljoen tickets verkocht voor WK voetbal

ZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.

13 uur geleden
Roda bevestigt racisme richting keeper Biai en biedt excuses aan

KERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.

13 uur geleden