AC Milan loopt in strijd om Europees ticket uit op Sassuolo
MILAAN (ANP) - AC Milan is in de strijd om Europees voetbal twee punten verder uitgelopen op Sassuolo. De club uit Milaan won met 5-1 van Bologna en zag eerder op de avond Sassuolo niet verder komen dan een 1-1-gelijkspel bij Cagliari.
Milan heeft door de zege acht punten meer dan Sassuolo en klom naar de zesde plaats, op één punt van AS Roma. In de Serie A volgen nog vier speelronden.
In San Siro stond Milan al snel op een comfortabele 2-0-voorsprong tegen Bologna, waar Stefano Denswil en Mitchell Dijks de hele wedstrijd speelden. Alexis Saelemaekers schoot de 1-0 binnen na een overstapje van Zlatan Ibrahimovic. Hakan Çalhanoglu verdubbelde de voorsprong een kwartier later, maar Takehiro Tomiyasu bracht vlak voor rust de spanning weer terug. De Japanner schoot hard in de kruising.
In de tweede helft dicteerde de thuisploeg. Milan liep via Ismaël Bennacer, Ante Rebic en Davide Calabria uit naar 5-1.
Meer uit Voetbal
WENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.
1 uur geledenDAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.
2 uur geledenOSLO (ANP) - Zweden heeft in een oefenwedstrijd voor het WK voetbal tegen buurland Noorwegen een nederlaag geleden. In het Ullevaal Stadion in Oslo verloor de WK-tegenstander van het Nederlands elftal met 3-1 van de ploeg van de Noorse bondscoach Ståle Solbakken.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.
4 uur geledenMONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."
4 uur geleden