AC Milan loopt in strijd om Europees ticket uit op Sassuolo
MILAAN (ANP) - AC Milan is in de strijd om Europees voetbal twee punten verder uitgelopen op Sassuolo. De club uit Milaan won met 5-1 van Bologna en zag eerder op de avond Sassuolo niet verder komen dan een 1-1-gelijkspel bij Cagliari.
Milan heeft door de zege acht punten meer dan Sassuolo en klom naar de zesde plaats, op één punt van AS Roma. In de Serie A volgen nog vier speelronden.
In San Siro stond Milan al snel op een comfortabele 2-0-voorsprong tegen Bologna, waar Stefano Denswil en Mitchell Dijks de hele wedstrijd speelden. Alexis Saelemaekers schoot de 1-0 binnen na een overstapje van Zlatan Ibrahimovic. Hakan Çalhanoglu verdubbelde de voorsprong een kwartier later, maar Takehiro Tomiyasu bracht vlak voor rust de spanning weer terug. De Japanner schoot hard in de kruising.
In de tweede helft dicteerde de thuisploeg. Milan liep via Ismaël Bennacer, Ante Rebic en Davide Calabria uit naar 5-1.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft een vervelende zondagmiddag achter de rug. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor in de Euroborg met 2-1 van Fortuna Sittard en zag aanvoerder Stije Resink met een blessure uitvallen. FC Groningen is de nummer 6 van de Eredivisie, Fortuna steeg naar de negende plaats. Later op zondag kan daar nog verandering in komen.
19 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Mats Deijl start zondag direct in het basiselftal van Feyenoord. De van Go Ahead Eagles overgekomen rechtervleugelverdediger krijgt in de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo de voorkeur boven Jordan Lotomba, die donderdag in het Europa League-duel met Sturm Graz nog vanaf het begin meedeed.
1 uur geledenVELSEN (ANP) - Leeroy Echteld heeft zijn eerste zege als coach van AZ binnen. De opvolger van de ontslagen Maarten Martens leidde zijn ploeg naar een uitzege op Telstar (0-1). Invaller Isak Jensen maakte in de 78e minuut de bevrijdende treffer.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Milan Smit vertrekt bij Go Ahead Eagles. De 22-jarige spits maakt het seizoen op huurbasis af bij Stoke City. De Engelse club, uitkomend op het tweede niveau, neemt hem daarna definitief over.
6 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft zijn debuut bij Olympique Marseille gemaakt met een overwinning op RC Lens. In Marseille won de thuisploeg met 3-1. Timber, die vrijdag Feyenoord officieel verruilde voor de Franse topclub, begon in de basis en werd in de tweede helft gewisseld.
17 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Real Madrid heeft door een zege op Villarreal de koppositie in de Spaanse competitie La Liga overgenomen van FC Barcelona. De Madrilenen van de nieuwe coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 van de ploeg die afgelopen dinsdag verloor van Ajax in de Champions League.
17 uur geledenENSCHEDE (ANP) - De wedstrijd tussen FC Twente en Excelsior in de Eredivisie is geëindigd in 0-0. FC Twente blijft door het gelijkspel met 30 punten op de zesde plaats van de ranglijst staan. Excelsior stijgt naar de dertiende plaats met 22 punten.
17 uur geleden