Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AC Milan loopt in strijd om Europees ticket uit op Sassuolo

AC Milan loopt in strijd om Europees ticket uit op Sassuolo

MILAAN (ANP) - AC Milan is in de strijd om Europees voetbal twee punten verder uitgelopen op Sassuolo. De club uit Milaan won met 5-1 van Bologna en zag eerder op de avond Sassuolo niet verder komen dan een 1-1-gelijkspel bij Cagliari.

Milan heeft door de zege acht punten meer dan Sassuolo en klom naar de zesde plaats, op één punt van AS Roma. In de Serie A volgen nog vier speelronden.

In San Siro stond Milan al snel op een comfortabele 2-0-voorsprong tegen Bologna, waar Stefano Denswil en Mitchell Dijks de hele wedstrijd speelden. Alexis Saelemaekers schoot de 1-0 binnen na een overstapje van Zlatan Ibrahimovic. Hakan Çalhanoglu verdubbelde de voorsprong een kwartier later, maar Takehiro Tomiyasu bracht vlak voor rust de spanning weer terug. De Japanner schoot hard in de kruising.

In de tweede helft dicteerde de thuisploeg. Milan liep via Ismaël Bennacer, Ante Rebic en Davide Calabria uit naar 5-1.

Meer uit Voetbal

PSV verkoopt Amerikaanse spelmaker Tillman aan Bayer Leverkusen

EINDHOVEN (ANP) - Malik Tillman vertrekt bij PSV. De 23-jarige Amerikaanse spelmaker maakt de overstap naar Bayer Leverkusen, waar de Nederlander Erik ten Hag de trainer is. Tillman ondertekent bij zijn nieuwe werkgever een contract voor vijf jaar.

1 uur geleden
Mathijsen per direct weg als technisch directeur ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Technisch directeur Joris Mathijsen vertrekt per direct bij ADO Den Haag. Dat meldt de club uit de eerste divisie in een persbericht. Oud-international Mathijsen was twee jaar in dienst bij de Haagse club.

16 uur geleden
Spitse kijkt ook naar Jonker voor wanprestatie tegen Engeland

SPIEZ (ANP) - Oranje-aanvoerster Sherida Spitse vindt de pijnlijke EK-nederlaag van woensdag tegen Engeland (0-4) de schuld van zowel speelsters als de staf. Bondscoach Andries Jonker verweet zijn ploeg vooral het plan, dat "in theorie" volgens hem klopte, niet goed te hebben uitgevoerd. Spitse vindt dat dat niet alleen aan de voetbalsters lag.

18 uur geleden
Spitse wil als trainer samenwerken met komende bondscoach Veurink

SPIEZ (ANP) - Aanvoerster Sherida Spitse hoopt in haar toekomstige trainerscarrière samen te werken met Arjan Veurink, de bondscoach van Oranje vanaf na dit EK. De 35-jarige verdedigster noemt een combinatie met de huidige assistent van Engeland-bondscoach Sarina Wiegman "ideaal" gezien haar ervaring als voetbalster, maar sluit dit op korte termijn uit.

18 uur geleden
Aanvoerster Spitse niet bezig met mogelijk laatste interland

SPIEZ (ANP) - Recordinternational Sherida Spitse is nog niet bezig met een mogelijk afscheid bij het Nederlands elftal. De 35-jarige aanvoerster zegt dat ze nu alleen nog maar denkt aan het EK-duel met Frankrijk van zondag en de kleine kans die Oranje nog heeft om de kwartfinales te bereiken.

19 uur geleden
PSV legt AZ-aanvaller Van Bommel vast tot medio 2030

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de transfer van AZ-speler Ruben van Bommel afgerond. De 20-jarige aanvaller tekende een contract tot de zomer van 2030 bij de landskampioen. Dat maakte PSV vrijdag bekend.

23 uur geleden
PSV'er Xhemaili schiet Zwitserland naar kwartfinales EK

GENÈVE (ANP) - Zwitserland is op het Europees kampioenschap voetbal ternauwernood aan uitschakeling ontsnapt. Het gastland speelde in de laatste groepswedstrijd gelijk tegen Finland (1-1) en eindigde daardoor op de tweede plaats in poule A, achter Noorwegen.

1 dag geleden