AC Milan loopt in strijd om Europees ticket uit op Sassuolo
MILAAN (ANP) - AC Milan is in de strijd om Europees voetbal twee punten verder uitgelopen op Sassuolo. De club uit Milaan won met 5-1 van Bologna en zag eerder op de avond Sassuolo niet verder komen dan een 1-1-gelijkspel bij Cagliari.
Milan heeft door de zege acht punten meer dan Sassuolo en klom naar de zesde plaats, op één punt van AS Roma. In de Serie A volgen nog vier speelronden.
In San Siro stond Milan al snel op een comfortabele 2-0-voorsprong tegen Bologna, waar Stefano Denswil en Mitchell Dijks de hele wedstrijd speelden. Alexis Saelemaekers schoot de 1-0 binnen na een overstapje van Zlatan Ibrahimovic. Hakan Çalhanoglu verdubbelde de voorsprong een kwartier later, maar Takehiro Tomiyasu bracht vlak voor rust de spanning weer terug. De Japanner schoot hard in de kruising.
In de tweede helft dicteerde de thuisploeg. Milan liep via Ismaël Bennacer, Ante Rebic en Davide Calabria uit naar 5-1.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld is ook de komende twee seizoenen de hoofdtrainer van AZ. De club en de trainer hebben een akkoord bereikt over contractverlenging, waardoor Echteld tot medio 2028 de coach is van de Alkmaarse club.
1 uur geledenNEW JERSEY (ANP/AFP) - Het MetLife Stadium in New Jersey, waar op 19 juli de finale van het WK voetbal wordt gespeeld, heeft zijn grasmat gekregen. In het stadion in East Rutherford, nabij New York, worden acht WK-wedstrijden gespeeld.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De voetbalbond van Curaçao voelt vlak voor het WK niets voor een terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. "Fred Rutten zal Curaçao als bondscoach vertegenwoordigen tijdens het WK", laat voorzitter Gilbert Martina weten aan De Telegraaf.
3 uur geledenMEDELLÍN (ANP/AFP) - Een wedstrijd in de Copa Libertadores tussen Independiente Medellín uit Colombia en titelverdediger Flamengo uit Brazilië is donderdag afgelast na wangedrag van supporters. Die staken vuurwerk af en stichtten brand op de tribunes.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid gaat een "disciplinaire procedure" in gang zetten naar aanleiding van het incident tussen spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouameni. Dat meldt de club donderdag op de eigen site. Eerder op donderdag berichtten Spaanse media over een opstootje op de training tussen de twee middenvelders, waarna Valverde naar het ziekenhuis zou zijn gebracht voor hechtingen.
16 uur geledenMONTERREY (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat na zijn vertrek als algemeen- en technisch directeur bij Feyenoord aan de slag bij Monterrey, waar hij sportief directeur wordt. Dat heeft de Mexicaanse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. Te Kloese treedt aan per 1 juli.
18 uur geledenMADRID (ANP/RTR/AFP) - Real Madrid-aanvoerder Federico Valverde (27) is donderdag naar het ziekenhuis gebracht na een confrontatie met zijn teamgenoot Aurélien Tchouaméni. Dat melden diverse Spaanse media. In het ziekenhuis is volgens de berichten een snijwond in Valverdes gezicht gehecht.
18 uur geleden