Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AC Milan lijdt bij Spezia zeldzame uitnederlaag

AC Milan lijdt bij Spezia zeldzame uitnederlaag

LA SPEZIA (ANP) - AC Milan heeft zaterdag in de strijd om de Italiaanse landstitel kostbare punten verspeeld. De koploper ging verrassend onderuit bij Spezia, dat als nummer 16 in de Serie A aan het duel was begonnen. Het was meer dan een jaar geleden dat AC Milan een uitwedstrijd voor de competitie had verloren.

Milan begon slap aan het duel en had het aan doelman Gianluigi Donnarumma te danken dat het niet al vroeg tegen een achterstand aankeek. Hij redde op een inzet van Riccardo Saponara. Een kopbal van Alessio Romagnoli was het enige Milanese gevaar voor de rust, de bal verdween net langs het doel.

In de 56e minuut was het dan toch raak voor Spezia. Giulio Maggiore kreeg de bal wat gelukkig voor de voeten via verdediger Romagnoli en trof van dichtbij het doel. Milan slaagde er maar niet in spits Zlatan Ibrahimovic te bereiken. In de 67e minuut werd het zelfs 2-0: Nahuel Estévez schoof de bal uit een vrije trap naar Simone Bastoni die hard raak schoot.

Milan bleef door de nederlaag op 49 punten staan. Stadgenoot Internazionale (47 punten) kan zondag bij winst op Lazio de koppositie overnemen. Titelverdediger Juventus, dat verloor van Napoli, heeft 42 punten.

Meer uit Voetbal

Vitesse kan driekwart van de aandelen overdragen aan sterkhouders

ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.

3 uur geleden
De Graafschap stelt Duivenvoorden aan als nieuwe hoofdtrainer

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.

3 uur geleden
Liverpool-coach Slot roemt fitheid Oranje-aanvoerder Van Dijk

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.

5 uur geleden
Doelman Neuer mist bekerfinale met Bayern München om kuitblessure

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.

5 uur geleden
Trainer Carrick verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.

6 uur geleden
Guardiola na tien jaar weg als coach van Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Hoofdtrainer Pep Guardiola (55) gaat na tien seizoenen weg bij Manchester City. Dat heeft de Engelse club bevestigd. De Spaanse coach werkte sinds 2016 bij City en veroverde twintig prijzen met de club. Het winnen van de Champions League in 2023 was zijn hoogtepunt.

6 uur geleden
Ajax - FC Utrecht in Volendam op zondag vervroegd naar 12.15 uur

VOLENDAM (ANP) - De finale van de play-offs om deelname aan de voorronden van de Conference League tussen Ajax en FC Utrecht wordt vervroegd. Het duel in Volendam begint zondag om 12.15 uur in plaats van om 18.00 uur. Dat heeft de KNVB aan het ANP bekendgemaakt. Supporters van beide clubs mogen in het Kras Stadion aanwezig zijn.

7 uur geleden