Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AC Milan lijdt bij Spezia zeldzame uitnederlaag

AC Milan lijdt bij Spezia zeldzame uitnederlaag

LA SPEZIA (ANP) - AC Milan heeft zaterdag in de strijd om de Italiaanse landstitel kostbare punten verspeeld. De koploper ging verrassend onderuit bij Spezia, dat als nummer 16 in de Serie A aan het duel was begonnen. Het was meer dan een jaar geleden dat AC Milan een uitwedstrijd voor de competitie had verloren.

Milan begon slap aan het duel en had het aan doelman Gianluigi Donnarumma te danken dat het niet al vroeg tegen een achterstand aankeek. Hij redde op een inzet van Riccardo Saponara. Een kopbal van Alessio Romagnoli was het enige Milanese gevaar voor de rust, de bal verdween net langs het doel.

In de 56e minuut was het dan toch raak voor Spezia. Giulio Maggiore kreeg de bal wat gelukkig voor de voeten via verdediger Romagnoli en trof van dichtbij het doel. Milan slaagde er maar niet in spits Zlatan Ibrahimovic te bereiken. In de 67e minuut werd het zelfs 2-0: Nahuel Estévez schoof de bal uit een vrije trap naar Simone Bastoni die hard raak schoot.

Milan bleef door de nederlaag op 49 punten staan. Stadgenoot Internazionale (47 punten) kan zondag bij winst op Lazio de koppositie overnemen. Titelverdediger Juventus, dat verloor van Napoli, heeft 42 punten.

Meer uit Voetbal

Politiebewaking voor scheidsrechter die Celtic strafschop toewees

GLASGOW (ANP/RTR) - De scheidsrechter die Celtic woensdag in de uitwedstrijd tegen Motherwell een controversiële strafschop gaf, staat onder politiebewaking. Daartoe is besloten nadat zijn persoonlijke gegevens online waren gelekt, meldt de Schotse voetbalbond FA.

17 minuten geleden
Middlesbrough eist uitsluiting Southampton na spionage

MIDDLESBROUGH (ANP/RTR) - Middlesbrough wil dat Southampton wordt uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat doet de Engelse club omdat ze Southampton beschuldigen van spionage. In aanloop naar de halve finale tussen Middlesbrough en Southampton zou de training van Middlesbrough heimelijk zijn gefilmd.

53 minuten geleden
Middenvelder Oosting verruilt FC Groningen voor PEC Zwolle

GRONINGEN (ANP) - Thijs Oosting zet zijn voetballoopbaan voort bij PEC Zwolle. De 26-jarige middenvelder wordt overgenomen van FC Groningen. Oosting kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor PEC Zwolle, dat nu gebruikmaakt van de koopoptie die in de huurovereenkomst was opgenomen.

1 uur geleden
Doelman Neuer (40) verlengt contract bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer staat ook volgend seizoen onder de lat bij Bayern München. De 40-jarige doelman heeft zijn contract bij de Duitse recordkampioen tot juni 2027 verlengd, meldt de club.

1 uur geleden
FC Utrecht-spits Haller niet in WK-selectie Ivoorkust

YAMOUSSOUKRO (ANP/RTR) - FC Utrecht-spits Sébastien Haller gaat komende zomer waarschijnlijk niet naar het WK voetbal. De 31-jarige voormalige Ajacied zit niet bij de Ivoriaanse selectie die bondscoach Emerse Faé vrijdag bekendmaakte, maar staat op een reservelijst van vijf spelers.

2 uur geleden
De Ligt ondergaat ingreep aan zijn rug en kan WK vergeten

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt kan komende zomer met het Nederlands elftal niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De verdediger van Manchester United heeft een operatie aan zijn rug ondergaan en is op zijn vroegst bij de start van het nieuwe seizoen weer beschikbaar. Dat meldt Manchester United.

2 uur geleden
Trainer García weet zeker dat Ajax komend seizoen kampioen wordt

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García van Ajax denkt dat de landstitel komend seizoen weer naar de Amsterdammers gaat. Dat zegt de Spanjaard in een interview met ESPN, twee dagen voor de laatste competitiewedstrijd tegen sc Heerenveen. Ajax begint de laatste speelronde als nummer 5 op de ranglijst en zal nog een plaats moeten stijgen als het de play-offs voor deelname aan de Conference League wil ontlopen.

2 uur geleden