
AC Milan laat opnieuw punten liggen
MILAAN (ANP) - AC Milan heeft zaterdag opnieuw punten verspeeld in de strijd om de Italiaanse landstitel. Op eigen veld werd met 1-1 gelijkgespeeld tegen middenmoter Sampdoria. Milan, wisselvallig nadat het als koploper het nieuwe jaar was ingegaan, maakte pas in de slotfase gelijk.
Sampdoria had voor rust al enkele kansen gehad, maar steeds redde Milan-doelman Gianluigi Donnarumma. Na de pauze werd hij geklopt door Fabio Quagliarella. Nadat Milan-verdediger Theo Hernandez de bal in de voeten had geschoven van de routinier, stond Donnarumma nog ver voor zijn doel en was hij kansloos op de lob.
Sampdoria stond niet veel later nog maar met tien op het veld na twee keer geel voor Adrian Silva. Milan drong aan en de Noor Jens Petter Hauge maakte in de 87e minuut gelijk. In de extra tijd raakte Franck Kessié namens Milan nog de paal.
Door het gelijkspel staat Milan op 5 punten van koploper Internazionale. De stadgenoot heeft nog wel twee duels tegoed.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft zich ten koste van Servette geplaatst voor de play-offs van de Europa League. De ploeg van trainer Ron Jans was in stadion Galgenwaard met 2-1 te sterk voor de Zwitsers. FC Utrecht had een week geleden in Genève het eerste duel al met 3-1 gewonnen.
9 uur geledenVADUZ (ANP) - AZ heeft zich zonder veel franje geplaatst voor de play-offs van de Conference League. De ploeg van coach Maarten Martens won de uitwedstrijd tegen FC Vaduz in Liechtenstein met 1-0 dankzij een door Troy Parrott benutte strafschop. Het eerste duel tussen beide teams eindigde in Alkmaar in een 3-0-overwinning voor AZ.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht mist in het duel met Servette uit de derde voorronde van de Europa League niet alleen David Min, maar ook Yoann Cathline. Min liep afgelopen zondag een lichte hersenschudding op in het competitieduel met Heracles Almelo. De blessure van Cathline lijkt ernstiger. De Franse aanvaller blesseerde zich woensdag tijdens de training aan een enkel en is er mogelijk enkele weken uit.
11 uur geledenSITTARD (ANP) - Mohamed Ihattaren zet zijn voetballoopbaan voort bij Fortuna Sittard. De Limburgse Eredivisionist heeft de 23-jarige middenvelder voor een jaar gecontracteerd met een optie voor nog een jaar. Ihattaren kwam sinds september vorig jaar uit voor RKC Waalwijk. Toen die club degradeerde, kondigde de Utrechter zijn vertrek aan.
12 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse is akkoord met het ontbinden van contracten van spelers, als die de overstap kunnen maken naar een andere club uit het betaald voetbal. Dat is volgens spelersvakbond VVCS de uitkomst van een gesprek op Papendal. De vakbond had gedreigd met een arbitragezaak bij de KNVB, maar die is nu van de baan.
19 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool heeft met de Italiaanse verdediger Giovanni Leoni de volgende zomeraankoop binnen. Dat bevestigde trainer Arne Slot tijdens zijn persconferentie voor het eerste competitieduel met Bournemouth van vrijdag.
20 uur geledenUDINE (ANP) - Tottenham Hotspur heeft hard uitgehaald naar de mensen die aanvaller Mathys Tel racistisch hebben bejegend na zijn gemiste strafschop woensdag tegen Paris Saint-Germain. De 20-jarige Fransman miste de vierde penalty, waarna PSG de strijd om de Europese Supercup won. Eerder had ook Oranje-international Micky van de Ven zijn strafschop gemist.
22 uur geleden