AC Milan laat achterstand op koploper Inter verder oplopen
MILAAN (ANP) - AC Milan is in de Italiaanse Serie A verder achterop geraakt bij koploper Internazionale. De nummer 2, nog altijd zonder de trefzekere gangmaker Zlatan Ibrahimovic, verloor op eigen veld van subtopper Napoli: 0-1. Matteo Politano maakte in de 49e minuut het doelpunt.
Voor trainer Gennaro Gattuso van Napoli was het een speciale wedstrijd. De Italiaanse oud-international speelde ruim tien jaar voor AC Milan. Invaller Ante Rebic kreeg in de extra tijd bij de thuisclub nog de rode kaart wegens felle kritiek op de leiding.
Inter won eerder op zondag met 2-1 bij Torino. De Argentijnse spits Lautaro Martínez zorgde in de 85e minuut voor het winnende doelpunt. Het was zijn veertiende competitietreffer. Inter heeft nu 9 punten meer dan naaste belager AC Milan.
Nummer 3 Juventus versloeg Cagliari met 3-1 dankzij een puntgave hattrick van Cristiano Ronaldo, de topscorer van de Serie A met 23 goals. De titelhouder heeft 10 punten minder en een wedstrijd minder gespeeld dan Inter.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.
6 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.
1 dag geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.
1 dag geledenSANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.
1 dag geledenROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).
1 dag geleden