AC Milan laat achterstand op koploper Inter verder oplopen
MILAAN (ANP) - AC Milan is in de Italiaanse Serie A verder achterop geraakt bij koploper Internazionale. De nummer 2, nog altijd zonder de trefzekere gangmaker Zlatan Ibrahimovic, verloor op eigen veld van subtopper Napoli: 0-1. Matteo Politano maakte in de 49e minuut het doelpunt.
Voor trainer Gennaro Gattuso van Napoli was het een speciale wedstrijd. De Italiaanse oud-international speelde ruim tien jaar voor AC Milan. Invaller Ante Rebic kreeg in de extra tijd bij de thuisclub nog de rode kaart wegens felle kritiek op de leiding.
Inter won eerder op zondag met 2-1 bij Torino. De Argentijnse spits Lautaro Martínez zorgde in de 85e minuut voor het winnende doelpunt. Het was zijn veertiende competitietreffer. Inter heeft nu 9 punten meer dan naaste belager AC Milan.
Nummer 3 Juventus versloeg Cagliari met 3-1 dankzij een puntgave hattrick van Cristiano Ronaldo, de topscorer van de Serie A met 23 goals. De titelhouder heeft 10 punten minder en een wedstrijd minder gespeeld dan Inter.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain is klaar voor de finale van de Champions League, waarin het de titel verdedigt. Dat zei coach Luis Enrique nadat zijn ploeg Bayern München had uitgeschakeld in de halve finale. "We hebben iedereen laten zien dat we mooi voetbal kunnen spelen, maar ook kunnen vechten en afzien", zei de Spaanse trainer na de 1-1 in München, die volgde op de 5-4-overwinning een week eerder in Parijs.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."
13 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.
18 uur geledenBEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.
1 dag geledenWAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.
1 dag geleden