AC Milan laat achterstand op koploper Inter verder oplopen
MILAAN (ANP) - AC Milan is in de Italiaanse Serie A verder achterop geraakt bij koploper Internazionale. De nummer 2, nog altijd zonder de trefzekere gangmaker Zlatan Ibrahimovic, verloor op eigen veld van subtopper Napoli: 0-1. Matteo Politano maakte in de 49e minuut het doelpunt.
Voor trainer Gennaro Gattuso van Napoli was het een speciale wedstrijd. De Italiaanse oud-international speelde ruim tien jaar voor AC Milan. Invaller Ante Rebic kreeg in de extra tijd bij de thuisclub nog de rode kaart wegens felle kritiek op de leiding.
Inter won eerder op zondag met 2-1 bij Torino. De Argentijnse spits Lautaro MartÃnez zorgde in de 85e minuut voor het winnende doelpunt. Het was zijn veertiende competitietreffer. Inter heeft nu 9 punten meer dan naaste belager AC Milan.
Nummer 3 Juventus versloeg Cagliari met 3-1 dankzij een puntgave hattrick van Cristiano Ronaldo, de topscorer van de Serie A met 23 goals. De titelhouder heeft 10 punten minder en een wedstrijd minder gespeeld dan Inter.
Meer uit Voetbal
COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.
5 uur geleden