Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AC Milan komt in handen van Amerikaans investeringsfonds RedBird

AC Milan komt in handen van Amerikaans investeringsfonds RedBird

MILAAN (ANP/Belga) - De Italiaanse voetbalclub AC Milan krijgt met het Amerikaanse RedBird Capital Partners een nieuwe eigenaar. Het investeringsfonds neemt de kersverse landskampioen voor 1,2 miljard euro over van Elliott Management, de investeringsmaatschappij die sinds 2018 de controle had over de Italiaanse club. Die partij blijft nog wel aandeelhouder.

RedBird investeerde in Europa onder meer al in de Franse voetbalclub Toulouse en werkt ook nauw samen met Fenway Sports Group, dat eigenaar is van Liverpool. Uiterlijk in september moet de overname rond zijn. Elliott Management kreeg de Milanese club in 2018 in handen nadat de toenmalige eigenaar, de Chinese zakenman Li Yonghong, niet in staat was gebleken een lening terug te betalen. Tot 2017 was Silvio Berlusconi de eigenaar van AC Milan.

Milan kroonde zich eind mei voor het eerst sinds 2011 weer tot kampioen in de hoogste Italiaanse voetbalcompetitie.

Meer uit Voetbal

Gakpo 'enkele weken' niet beschikbaar bij Liverpool

MILAAN (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool kan de komende weken geen beroep doen op Cody Gakpo. De Oranje-international kampt met een blessure. Dat meldde Slot een dag voor de uitwedstrijd in de Champions League bij Internazionale. Gakpo reisde niet mee met de ploeg naar Milaan.

8 uur geleden
Twee drinkpauzes bij alle wedstrijden van het WK voetbal 2026

ZÜRICH (ANP) - Alle wedstrijden tijdens het WK voetbal van volgend jaar worden twee keer onderbroken voor drinkpauzes. Dat maakte wereldvoetbalbond FIFA maandag bekend. De pauzes duren drie minuten en vinden in elke helft na 22 minuten plaats.

10 uur geleden
Salah niet in selectie Liverpool voor CL-duel met Internazionale

LIVERPOOL (ANP) - Vedette Mohamed Salah ontbreekt in de selectie van Liverpool voor het duel met Internazionale in de Champions League. De 33-jarige Egyptenaar had kritiek geuit op trainer Arne Slot en de club nadat hij bij de afgelopen wedstrijden op de reservebank moest zitten. Ook Cody Gakpo ontbreekt in de selectie van Liverpool.

13 uur geleden
Voetbalclubs willen strafrechtelijke vervolging bij wangedrag

ZEIST (ANP) - De Eredivisie CV en Coöperatie Eerste Divisie hebben een oproep gedaan aan de overheid, politie en het Openbaar Ministerie om daders bij ernstige ongeregeldheden strafrechtelijk te vervolgen. De clubs uit het betaald voetbal zijn het er "unaniem" over eens dat er strenger gestraft moet worden. "De huidige sancties zijn niet afschrikwekkend genoeg."

14 uur geleden
Ajax tegen Qarabag zonder Sutalo, Taylor en Weghorst

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Qarabag FK in de Champions League niet beschikken over Josip Sutalo, Kenneth Taylor en Wout Weghorst. Het drietal is niet fit genoeg om mee te reizen naar Azerbeidzjan, meldt de Amsterdamse club. Ook James McConnell, Gerald Alders en Steven Berghuis blijven achter in Nederland.

14 uur geleden
Arbiter Gözübüyük leidt Klassieker tussen Ajax en Feyenoord

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Serdar Gözübüyük leidt de Klassieker Ajax - Feyenoord. De Eredivisiewedstrijd in de Johan Cruijff ArenA staat voor zondag om 14.30 uur op het programma.

14 uur geleden
Twee wedstrijden schorsing voor Fortuna-speler Hubner

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan de komende twee wedstrijden niet beschikken over Justin Hubner. De verdediger kreeg zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Ajax (1-3) als invaller een rode kaart voor een harde tackle op Rayane Bounida.

15 uur geleden