Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AC Milan knokt zich naar zege op Hellas Verona

AC Milan knokt zich naar zege op Hellas Verona

MILAAN (ANP) - AC Milan is ook na acht speelronden in de Serie A nog ongeslagen. De ploeg van trainer Stefano Piolo won zaterdagavond met de nodige moeite van Hellas Verona (3-2) en werd zo in ieder geval voor een dag koploper. Napoli, dat 1 punt minder heeft, speelt zondag thuis tegen Torino.

Na één helft leek Milan hetzelfde te overkomen als stadgenoot Internazionale, dat voor het eerst een competitieduel verloor, uit tegen Lazio. Hellas kende een goede start en leidde na 24 minuten met 2-0 in San Siro. Gianluca Caprari opende in de 7e minuut de score, gevolgd door een door Antonin Barak benutte strafschop. Het toeval wilde dat Hellas in het vorige seizoen ook met 2-0 leidde in Milaan, zelfs na 19 minuten. Toen werd het nog 2-2 dankzij een late gelijkmaker van Zlatan Ibrahimovic.

De Zweed begon op de bank nadat hij ook de WK-kwalificatiewedstrijden van zijn land had moeten missen wegens achillespeesklachten. Hij zag Olivier Giroud in de 59e minuut de achterstand verkleinen en in de 76e minuut Franck Kessié vanaf de strafschopstip gelijk maken.

Druk

Ibrahimovic kwam er meteen na dat doelpunt in en binnen een minuut was het 3-2. Hellas-verdediger Koray Günter voelde blijkbaar de druk van de Zweed in zijn rug en schoot de bal uit een voorzet van Samu Castillejo in het eigen doel.

Milan heeft 22 punten uit acht duels, Napoli leidt met de maximale score van 21 uit zeven. Titelverdediger Inter volgt met 17 punten uit acht duels.

Meer uit Voetbal

Ten Hag ziet voetbalwereld steeds extremer worden

ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag ziet dat er steeds sneller beslissingen uit emotie worden genomen in het voetbal. "Als je mijn cv ziet, is het lang vrij aardig gegaan", zei de nieuwe technisch directeur van FC Twente tijdens zijn presentatie. "Maar ik werd aan de kant gezet, zonder dat ik een kans heb gehad", doelde hij op zijn ontslag na twee competitieduels dit seizoen als trainer van Bayer Leverkusen. "Kijk naar Alonso. Een toptrainer in Europa. Hem overkomt het bij Real Madrid."

2 uur geleden
Ten Hag: deze functie past het beste bij mijn leven

ENSCHEDE (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft altijd gedacht dat hij ooit eens als technisch directeur van FC Twente aan de slag zou gaan. "Dit heeft altijd ergens in mijn achterhoofd gezeten", zei hij tijdens zijn presentatie in het stadion van de club uit Enschede. "Ik heb wel gesproken met andere clubs, maar op dit moment past dit het beste bij mijn leven. Ik voel me heel erg verbonden met deze regio, deze club en de supporters. Ik wil ze trots maken."

3 uur geleden
FC Twente bereid tot gesprek als Ten Hag bondscoach kan worden

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente sluit niet helemaal uit dat Erik ten Hag zijn contract van 2,5 jaar als technisch directeur niet uitdient, mocht de KNVB in hem een nieuwe bondscoach zien. "Voor elke trainer is het bondscoachschap een eer", zei algemeen directeur Dominique Scholten van de club uit Enschede tijdens de presentatie van de 55-jarige Tukker. "Als het zover komt, gaan we met elkaar om de tafel zitten. We zijn hier nuchter."

4 uur geleden
Ten Hag gaat eerst observeren voordat hij over trainer beslist

ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag neemt de tijd voor de beslissing over wie volgend seizoen de hoofdtrainer van FC Twente is. "We gaan eerst rustig observeren", zei de nieuwe technisch directeur van de club uit Enschede tijdens zijn presentatie. "We willen winnen. Wij zijn geen Ajax, PSV of Feyenoord, maar we willen wel elke dag een stap verder komen."

4 uur geleden
ManCity boekt zege bij Newcastle in halve finale League Cup

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.

17 uur geleden
FC Twente naar kwartfinale KNVB-beker na late zege bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.

17 uur geleden
Borussia Dortmund herpakt zich met ruime zege op Werder Bremen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.

18 uur geleden