AC Milan knokt zich naar zege op Hellas Verona
MILAAN (ANP) - AC Milan is ook na acht speelronden in de Serie A nog ongeslagen. De ploeg van trainer Stefano Piolo won zaterdagavond met de nodige moeite van Hellas Verona (3-2) en werd zo in ieder geval voor een dag koploper. Napoli, dat 1 punt minder heeft, speelt zondag thuis tegen Torino.
Na één helft leek Milan hetzelfde te overkomen als stadgenoot Internazionale, dat voor het eerst een competitieduel verloor, uit tegen Lazio. Hellas kende een goede start en leidde na 24 minuten met 2-0 in San Siro. Gianluca Caprari opende in de 7e minuut de score, gevolgd door een door Antonin Barak benutte strafschop. Het toeval wilde dat Hellas in het vorige seizoen ook met 2-0 leidde in Milaan, zelfs na 19 minuten. Toen werd het nog 2-2 dankzij een late gelijkmaker van Zlatan Ibrahimovic.
De Zweed begon op de bank nadat hij ook de WK-kwalificatiewedstrijden van zijn land had moeten missen wegens achillespeesklachten. Hij zag Olivier Giroud in de 59e minuut de achterstand verkleinen en in de 76e minuut Franck Kessié vanaf de strafschopstip gelijk maken.
Druk
Ibrahimovic kwam er meteen na dat doelpunt in en binnen een minuut was het 3-2. Hellas-verdediger Koray Günter voelde blijkbaar de druk van de Zweed in zijn rug en schoot de bal uit een voorzet van Samu Castillejo in het eigen doel.
Milan heeft 22 punten uit acht duels, Napoli leidt met de maximale score van 21 uit zeven. Titelverdediger Inter volgt met 17 punten uit acht duels.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie zit op één lijn met algemeen directeur Dennis te Kloese en commissarissen Toon van Bodegom en Sjaak Troost. Dat gevoel heeft de trainer gekregen tijdens een evaluatiegesprek waarover hij geen details kwijt wil.
58 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie verwacht dat Quinten Timber aan het einde van het seizoen transfervrij bij Feyenoord vertrekt. "Ze zijn volgens mij al anderhalf jaar in gesprek over een contractverlenging", zei hij op een persmoment in De Kuip. "Ik spreek nu op persoonlijke titel, maar mij lijkt de kans klein dat hij verlengt. Dat is zijn goed recht, maar het is wel jammer. Ik denk dat hij niet verlengt, maar wel blijft tot het einde van het seizoen."
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read kunnen zondag voor Feyenoord in actie komen tijdens de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen. Het duo is in de korte winterstop weer fit geworden. "Ze zijn er weer bij", zei trainer Robin van Persie op een persmoment in De Kuip.
2 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van aanvaller Makan Aïko. De 24-jarige Fransman vertrekt naar het Portugese Tondela. Dat meldde de club uit Sittard op de eigen website.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Renée Slegers heeft haar contract bij Arsenal verlengd tot 2029. De Nederlandse coach leidde de voetbalsters van de club uit Londen afgelopen seizoen naar de zege in de Champions League.
5 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Gabriel Martinelli heeft zijn excuses aangeboden aan Liverpool-speler Conor Bradley na een incident in de slotfase van de competitiewedstrijd tussen Arsenal en Liverpool van donderdagavond. De aanvaller van Arsenal gooide een bal op de net geblesseerd geraakte Bradley en duwde hem vervolgens over de zijlijn het veld uit.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil zich deze maand versterken met een verdedigende middenvelder, linksback en aanvaller. Dat vertelde trainer Fred Grim op een persmoment.
7 uur geleden