AC Milan in stadsderby tegen koploper Inter zonder Ibrahimovic
MILAAN (ANP/AFP) - AC Milan moet het in de stadsderby tegen koploper Internazionale doen zonder clubtopscorer Zlatan Ibrahimovic. De 40-jarige Zweed is niet op tijd hersteld van een blessure aan zijn achillespees, die de spits eind januari tegen Juventus opliep. In vijftien Serie A-wedstrijden dit seizoen scoorde Ibrahimovic acht keer voor zijn club.
Coach Stefano Pioli van AC Milan, de nummer 3 van de Serie A, noemde het ontbreken van de vedette "jammer". "Maar we hebben al laten zien ook goed te kunnen zijn zonder hem."
De achterstand van AC Milan op de koploper, waar Oranje-internationals Stefan de Vrij en Denzel Dumfries spelen, is 4 punten. Inter heeft nog een wedstrijd tegoed. Ook Napoli zit nog in de titelstrijd, met evenveel punten en gespeelde wedstrijden als AC Milan.
De stadsderby wordt zaterdag om 18.00 uur gespeeld.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
5 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
5 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
18 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
18 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
18 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
18 uur geleden