AC Milan: Ibrahimovic herstelt voorspoedig van kuitblessure
MILAN (ANP) - Zlatan Ibrahimovic herstelt voorspoedig van een kuitblessure. Dat concludeerde de medische staf van AC Milan nadat de Zweed donderdag opnieuw onderzocht was.
Ibrahimovic raakte een week geleden geblesseerd op een training. De angst voor een zware achillespeesblessure bleek al snel ongegrond. Onduidelijk is wanneer de 38-jarige aanvaller weer in actie kan komen. Hij wordt over tien dagen opnieuw onderzocht.
AC Milan hervat het seizoen op 12 of 13 juni met een wedstrijd in de halve finale van de Italiaanse beker. De eerste competitiewedstrijd staat voor 22 juni op de agenda. De bedoeling is dat het seizoen in Italië op 2 augustus is afgerond.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
3 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - Ro-Zangelo Daal is geblesseerd uitgevallen bij AZ. De buitenspeler kon niet meer verder na een duel met Naci Ünüvar van Heracles Almelo. Hij strompelde na een half uur van het veld in Alkmaar.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft een gevoelige nederlaag geleden in de strijd om de tweede en derde plaats in de Eredivisie. De ploeg van coach John van den Brom leed voor eigen publiek tegen FC Utrecht de eerste competitienederlaag (0-2) sinds 26 oktober, toen Ajax won in Enschede.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
18 uur geleden