AC Milan herstelt zich van nederlagen tegen Atalanta en Inter
BOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna in de Serie A met 2-1 gewonnen. De koploper herstelde zich daarmee van de nederlagen van de afgelopen week tegen Atalanta in de competitie (0-3) en Internazionale in de kwartfinale van het nationale bekertoernooi (2-1).
Zlatan Ibrahimovic kreeg tegen Inter na een uur spelen een rode kaart. De schorsing geldt alleen voor het bekertoernooi. Tegen Bologna had de 39-jarige Zweed weer een basisplaats en leek hij de score in de 26e minuut te openen. Zijn strafschop ging er echter niet in, maar in de rebound scoorde Ante Rebic wel.
Ook de tweede treffer voor Milan kwam voort uit een penalty. Franck Kessié scoorde in de 55e minuut. Bologna deed in de 81e minuut via Andrea Poli wat terug, maar verder kwam de thuisploeg niet.
Mitchell Dijks en Jerdy Schouten hadden een basisplaats bij Bologna. Beide Nederlanders werden ruim tien minuten voor tijd gewisseld. Dijks kreeg in de eerste helft een gele kaart.
AC Milan verstevigde de koppositie en heeft na twintig wedstrijden 46 punten. Inter, dat zaterdagavond Benevento ontvangt, volgt met 41 punten.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."
22 minuten geledenLONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.
23 minuten geledenBASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.
27 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.
28 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap van komende zomer Noorwegen in een oefenwedstrijd verslagen. In de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam was het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-1 te sterk.
30 minuten geledenBELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.
11 uur geleden