Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AC Milan herstelt zich van nederlagen tegen Atalanta en Inter

AC Milan herstelt zich van nederlagen tegen Atalanta en Inter

BOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna in de Serie A met 2-1 gewonnen. De koploper herstelde zich daarmee van de nederlagen van de afgelopen week tegen Atalanta in de competitie (0-3) en Internazionale in de kwartfinale van het nationale bekertoernooi (2-1).

Zlatan Ibrahimovic kreeg tegen Inter na een uur spelen een rode kaart. De schorsing geldt alleen voor het bekertoernooi. Tegen Bologna had de 39-jarige Zweed weer een basisplaats en leek hij de score in de 26e minuut te openen. Zijn strafschop ging er echter niet in, maar in de rebound scoorde Ante Rebic wel.

Ook de tweede treffer voor Milan kwam voort uit een penalty. Franck Kessié scoorde in de 55e minuut. Bologna deed in de 81e minuut via Andrea Poli wat terug, maar verder kwam de thuisploeg niet.

Mitchell Dijks en Jerdy Schouten hadden een basisplaats bij Bologna. Beide Nederlanders werden ruim tien minuten voor tijd gewisseld. Dijks kreeg in de eerste helft een gele kaart.

AC Milan verstevigde de koppositie en heeft na twintig wedstrijden 46 punten. Inter, dat zaterdagavond Benevento ontvangt, volgt met 41 punten.

Meer uit Voetbal

West Ham United na strafschoppen door in FA Cup

LONDEN (ANP) - West Ham United heeft zich als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de FA Cup. De ploeg van de Nederlandse aanvaller Crysencio Summerville versloeg in Londen na strafschoppen Brentford. De stand na de reguliere speeltijd en de verlenging was 2-2.

1 uur geleden
Kane terug in selectie Bayern München voor CL-duel met Atalanta

ATALANTA (ANP/DPA) - Bayern München kan dinsdag weer een beroep doen op Harry Kane voor de eerste wedstrijd in de achtste finales van de Champions League bij Atalanta. De Engelse spits miste vrijdag de gewonnen competitiewedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach (4-1) door een kuitblessure.

5 uur geleden
Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

11 uur geleden
Technisch directeur Cruijff wil met Ajax direct meedoen om titel

AMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.

12 uur geleden
Aandeelhouders Ajax akkoord met vijf nieuwe commissarissen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.

13 uur geleden
Spelersvakbond uit zorgen over veiligheid Iraanse voetbalsters

SYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.

14 uur geleden
AC Milan verkleint gat met Inter dankzij winst in stadsderby

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.

1 dag geleden