Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AC Milan herstelt zich van nederlagen tegen Atalanta en Inter

AC Milan herstelt zich van nederlagen tegen Atalanta en Inter

BOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna in de Serie A met 2-1 gewonnen. De koploper herstelde zich daarmee van de nederlagen van de afgelopen week tegen Atalanta in de competitie (0-3) en Internazionale in de kwartfinale van het nationale bekertoernooi (2-1).

Zlatan Ibrahimovic kreeg tegen Inter na een uur spelen een rode kaart. De schorsing geldt alleen voor het bekertoernooi. Tegen Bologna had de 39-jarige Zweed weer een basisplaats en leek hij de score in de 26e minuut te openen. Zijn strafschop ging er echter niet in, maar in de rebound scoorde Ante Rebic wel.

Ook de tweede treffer voor Milan kwam voort uit een penalty. Franck Kessié scoorde in de 55e minuut. Bologna deed in de 81e minuut via Andrea Poli wat terug, maar verder kwam de thuisploeg niet.

Mitchell Dijks en Jerdy Schouten hadden een basisplaats bij Bologna. Beide Nederlanders werden ruim tien minuten voor tijd gewisseld. Dijks kreeg in de eerste helft een gele kaart.

AC Milan verstevigde de koppositie en heeft na twintig wedstrijden 46 punten. Inter, dat zaterdagavond Benevento ontvangt, volgt met 41 punten.

Meer uit Voetbal

Gastland Marokko als groepswinnaar naar knock-outfase Afrika Cup

RABAT (ANP) - Gastland Marokko gaat als groepswinnaar de knock-outfase in van de Afrika Cup. De ploeg van bondscoach Walid Regragui won in Rabat met 3-0 van Zambia en eindigde met 7 punten bovenaan in groep A.

9 uur geleden
De Ligt 'sukkelt' met blessure en mist weer duel ManUnited

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist ook de laatste wedstrijd van Manchester United in dit kalenderjaar. Coach Ruben Amorim gaf op de website van de club aan dat de verdediger dinsdag ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.

10 uur geleden
AZ wijzigt technische staf rond hoofdtrainer Martens

ALKMAAR (ANP) - AZ begint aan de tweede seizoenshelft met een gewijzigde technische staf. De Alkmaarse Eredivisionist meldt dat assistent-trainer Kenneth Goudmijn en keepers- en assistent-trainer Nick van Aart in het nieuwe jaar geen rol meer spelen in de staf rond hoofdtrainer Maarten Martens.

12 uur geleden
FIFA krijgt meer dan 150 miljoen aanmeldingen voor WK-tickets

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA meldt dat er al meer dan 150 miljoen aanvragen zijn voor tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens de bond kwam dit recordaantal verzoeken van fans uit meer dan tweehonderd verschillende landen.

13 uur geleden
Coach Sarri van Lazio ondergaat hartoperatie

ROME (ANP/RTR) - Coach Maurizio Sarri van de Italiaanse club Lazio heeft een hartoperatie ondergaan. Dat meldt de club uit de Serie A op zijn website. Het zou gaan om een kleine ingreep en de 66-jarige trainer kan volgens de club de komende dagen zijn werkzaamheden hervatten. Vermoedelijk zit hij zondag gewoon op de bank als Lazio Napoli ontvangt.

14 uur geleden
Ronaldo (40) houdt vast aan ambitie van 1000 doelpunten

DUBAI (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft zijn ambitie om de grens van duizend doelpunten in zijn voetbalcarrière te bereiken opnieuw bevestigd. "Jullie weten wat mijn doel is. Ik wil titels winnen en ik wil op minimaal duizend doelpunten uitkomen. Ik ga dat aantal zeker halen als ik geen blessures oploop," zei de 40-jarige Portugees tijdens de Globe Soccer Awards-ceremonie in Dubai. Ronaldo, die zaterdag twee keer scoorde voor zijn club Al-Nassr, heeft momenteel 956 doelpunten gemaakt in alle competities.

21 uur geleden
Inter neemt met kleine zege op Atalanta koppositie weer over

BERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.

1 dag geleden