AC Milan herstelt zich van nederlagen tegen Atalanta en Inter
BOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna in de Serie A met 2-1 gewonnen. De koploper herstelde zich daarmee van de nederlagen van de afgelopen week tegen Atalanta in de competitie (0-3) en Internazionale in de kwartfinale van het nationale bekertoernooi (2-1).
Zlatan Ibrahimovic kreeg tegen Inter na een uur spelen een rode kaart. De schorsing geldt alleen voor het bekertoernooi. Tegen Bologna had de 39-jarige Zweed weer een basisplaats en leek hij de score in de 26e minuut te openen. Zijn strafschop ging er echter niet in, maar in de rebound scoorde Ante Rebic wel.
Ook de tweede treffer voor Milan kwam voort uit een penalty. Franck Kessié scoorde in de 55e minuut. Bologna deed in de 81e minuut via Andrea Poli wat terug, maar verder kwam de thuisploeg niet.
Mitchell Dijks en Jerdy Schouten hadden een basisplaats bij Bologna. Beide Nederlanders werden ruim tien minuten voor tijd gewisseld. Dijks kreeg in de eerste helft een gele kaart.
AC Milan verstevigde de koppositie en heeft na twintig wedstrijden 46 punten. Inter, dat zaterdagavond Benevento ontvangt, volgt met 41 punten.
Meer uit Voetbal
RIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.
6 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.
10 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.
10 uur geledenRABAT (ANP/BELGA) - Het organisatiecomité van de Afrika Cup heeft een maatregel genomen om de vaak matig gevulde stadions in Marokko voller te krijgen. Bij bepaalde wedstrijden mogen fans zo'n twintig minuten na de aftrap gratis naar binnen. De duels van gastland Marokko zijn wel uitverkocht, daar geldt de maatregel niet voor.
18 uur geledenISTANBUL (ANP) - Voorzitter Sadettin Saran van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe is aangehouden in een lopend drugsonderzoek in Istanbul. Volgens het Turkse Openbaar Ministerie is er "aanvullend bewijs" gevonden dat erop duidt dat Saran drugs heeft verhandeld en gebruikt.
1 dag geleden