AC Milan hard onderuit tegen Atalanta, Inter blijft steken op 0-0
MILAAN (ANP) - Koploper AC Milan heeft in de Serie A de tweede nederlaag geïncasseerd. De ploeg van trainer Stefano Pioli verloor op eigen veld kansloos van subtopper Atalanta: 0-3. De treffers in Milaan kwamen op naam van Cristian Romero, Josip Ilicic (strafschop) en Duvan Zapata.
Bij Atalanta waren Hans Hateboer en Marten de Roon basisspelers. Hateboer ging in de 67e minuut naar de kant. Ploeggenoot Sam Lammers bleef op de bank. AC Milan ging eerder deze maand op eigen veld ook al onderuit tegen landskampioen Juventus (1-3).
Internazionale verzuimde volledig te profiteren van de verliespartij van de stadgenoot. De ploeg van coach Antonio Conte kwam bij Udinese niet verder dan 0-0.
Marvin Zeegelaar was basisspeler bij de thuisclub. Hij werd in de 78e minuut gewisseld. Ploeggenoot Bram Nuytinck viel in de 79e minuut in. Thomas Ouwejan bleef op de bank. Stefan de Vrij speelde de gehele wedstrijd bij Inter.
Conte maakte het einde van de teleurstellende wedstrijd in Udine niet mee op de bank van Inter. Hij werd in de slotfase van het duel met rood van het veld gestuurd wegens aanhoudende aanmerkingen op de arbitrage.
Op de ranglijst heeft AC Milan nu een voorsprong van 2 punten op naaste belager Inter.
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
13 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
13 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
17 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.
17 uur geleden