AC Milan hard onderuit tegen Atalanta, Inter blijft steken op 0-0
MILAAN (ANP) - Koploper AC Milan heeft in de Serie A de tweede nederlaag geïncasseerd. De ploeg van trainer Stefano Pioli verloor op eigen veld kansloos van subtopper Atalanta: 0-3. De treffers in Milaan kwamen op naam van Cristian Romero, Josip Ilicic (strafschop) en Duvan Zapata.
Bij Atalanta waren Hans Hateboer en Marten de Roon basisspelers. Hateboer ging in de 67e minuut naar de kant. Ploeggenoot Sam Lammers bleef op de bank. AC Milan ging eerder deze maand op eigen veld ook al onderuit tegen landskampioen Juventus (1-3).
Internazionale verzuimde volledig te profiteren van de verliespartij van de stadgenoot. De ploeg van coach Antonio Conte kwam bij Udinese niet verder dan 0-0.
Marvin Zeegelaar was basisspeler bij de thuisclub. Hij werd in de 78e minuut gewisseld. Ploeggenoot Bram Nuytinck viel in de 79e minuut in. Thomas Ouwejan bleef op de bank. Stefan de Vrij speelde de gehele wedstrijd bij Inter.
Conte maakte het einde van de teleurstellende wedstrijd in Udine niet mee op de bank van Inter. Hij werd in de slotfase van het duel met rood van het veld gestuurd wegens aanhoudende aanmerkingen op de arbitrage.
Op de ranglijst heeft AC Milan nu een voorsprong van 2 punten op naaste belager Inter.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.
8 uur geledenRABAT (ANP) - Algerije heeft zich met een 1-0-overwinning op Burkina Faso geplaatst voor de achtste finales van de Afrika Cup. Feyenoorder Anis Hadj Moussa maakt deel uit van de selectie van het Noord-Afrikaanse land, maar bleef zondagavond net als Ramiz Zerrouki van FC Twente op de bank.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax en Jordi Cruijff hebben mondeling overeenstemming bereikt over de functie van technisch directeur. Dat meldt Ajax in een persbericht. Er moeten volgens de Amsterdamse club nog een aantal stappen worden genomen om tot een definitieve aanstelling te komen. Het doel van de huidige nummer 3 van de Eredivisie is dat Cruijff begin februari kan beginnen.
11 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Sunderland is er in de Premier League niet in geslaagd de vijfde plaats in handen te nemen. Het elftal van trainer Régis Le Bris speelde voor eigen publiek gelijk tegen Leeds United: 1-1.
14 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft dankzij een 3-0-zege op Hellas Verona in ieder geval voor even de koppositie in de Italiaanse Serie A veroverd. Milan heeft 35 punten uit zestien duels. Stadgenoot Internazionale staat derde met 33 punten, maar gaat later op zondag nog op bezoek bij Atalanta en neemt bij winst de eerste plaats weer over.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.
21 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft verdediger Thijmen Blokzijl langer aan zich gebonden. In het contract van de 20-jarige centrale verdediger was een optie voor nog een jaar opgenomen. De Groningse Eredivisionist heeft daarvan gebruikgemaakt, zodat de jeugdinternational nu tot de zomer van 2027 vastligt.
22 uur geleden