AC Milan hard onderuit tegen Atalanta, Inter blijft steken op 0-0
MILAAN (ANP) - Koploper AC Milan heeft in de Serie A de tweede nederlaag geïncasseerd. De ploeg van trainer Stefano Pioli verloor op eigen veld kansloos van subtopper Atalanta: 0-3. De treffers in Milaan kwamen op naam van Cristian Romero, Josip Ilicic (strafschop) en Duvan Zapata.
Bij Atalanta waren Hans Hateboer en Marten de Roon basisspelers. Hateboer ging in de 67e minuut naar de kant. Ploeggenoot Sam Lammers bleef op de bank. AC Milan ging eerder deze maand op eigen veld ook al onderuit tegen landskampioen Juventus (1-3).
Internazionale verzuimde volledig te profiteren van de verliespartij van de stadgenoot. De ploeg van coach Antonio Conte kwam bij Udinese niet verder dan 0-0.
Marvin Zeegelaar was basisspeler bij de thuisclub. Hij werd in de 78e minuut gewisseld. Ploeggenoot Bram Nuytinck viel in de 79e minuut in. Thomas Ouwejan bleef op de bank. Stefan de Vrij speelde de gehele wedstrijd bij Inter.
Conte maakte het einde van de teleurstellende wedstrijd in Udine niet mee op de bank van Inter. Hij werd in de slotfase van het duel met rood van het veld gestuurd wegens aanhoudende aanmerkingen op de arbitrage.
Op de ranglijst heeft AC Milan nu een voorsprong van 2 punten op naaste belager Inter.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIÁN (ANP) - Real Sociedad heeft zich ten koste van Athletic Club geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De nummer 8 van Spanje won in het eigen stadion de returnwedstrijd met 1-0 van de club uit Bilbao. De ploeg uit San Sebastián had vorige maand het uitduel eveneens met 1-0 gewonnen. Mikel Oyarzabal maakte woensdag vlak voor tijd het enige doelpunt uit een strafschop.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.
12 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Leeroy Echteld van AZ is blij dat zijn club voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker heeft bereikt. Vorig jaar verloren de Alkmaarders na strafschoppen van Go Ahead Eagles. "Dit is weer een kans om iets te winnen. Mooi voor de club, de boys en de toeschouwers", zei de coach na de 2-1-zege op Telstar in de halve finale.
13 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Koploper Arsenal heeft de voorsprong op Manchester City vergroot. De ploeg van Jurriën Timber won de uitwedstrijd bij Brighton & Hove Albion met 1-0. Nummer 2 Manchester City verspeelde thuis punten tegen Nottingham Forest: 2-2.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker bereikt. De formatie van trainer Leeroy Echteld was in de halve finale voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Telstar, de nummer 17 van de Eredivisie.
13 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - De Duitse oud-doelman Georg Koch is op 54-jarige leeftijd overleden aan alvleesklierkanker. Dat meldde zijn eerste profclub Fortuna Düsseldorf op de eigen website. Koch stond in 1997 korte tijd onder contract bij PSV.
16 uur geledenALKMAAR (ANP) - Kees Smit en Sven Mijnans staan woensdagavond bij AZ in de basis voor de halve finale van de KNVB-beker tegen Telstar. Beide middenvelders maakten recent hun rentree na blessures. Zondag speelden ze allebei een helft tijdens de verloren wedstrijd bij FC Utrecht (2-0).
16 uur geleden